Kadın Esnaf ve İşletmecilere Destek Şekerbank’tan

Şekerbank kadın esnaf ve işletmecilere destek paketi- Ünlü Rus yazar Lev Nikolayeviç Tolstoy; “Çalışmak, hayatın en önemli şartıdır. İnsanlık, mutluluğu ancak bununla ulaşabilecektir.” der. Çalışmanın ehemmiyetinden bahseder. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ise; “Dünyada hiç bir milletin kadını “Ben Anadolu Kadınından fazla çalıştım. Milletimi kurtuluşa ve zafere götürmekte Anadolu Kadını kadar emek verdim,” diyemez!” demiştir. Esasen kadınlarımızın yani, eşlerimizin, bacılarımızın ve annelerimizin gerek evde gerekse işlerde çalışarak bizlere destek olma adına oldukça büyük adımlar attıklarını görmekteyiz.

ŞEKERBANK KADIN ESNAF DESTEK PAKETİ GENEL AÇIKLAMA

Günümüzde özellikle KOSGEB destekleri ile esnaf ve girişimci ayanların sayısı artmıştır. Yalnız daha da desteklenmeleri gerekmektedir. Marilyn Monroe; “Bir kadına doğru ayakkabıları verirseniz dünyayı bile fethedebilir.” beyanında bulunmuştur. Bu söz esasen çok doğrudur. Kurtuluş savaşında verdikleri çalışma ve mücadele sayesinde belkide bugünleri yaşıyoruz. Bundan dolayıda bayan esnafların yeterli sermaye ve iş gücü ile donatıldığında mükemmel işlere imza atacaklarına inanıyorum. Esasen bu günkü yazıyı da kadın esnaf ve işletmecilere bir destek olması nedeniyle kaleme alıyoruz. Dilerseniz şekerbank‘ın bu güzel kampanyasına hızlıca bir geçiş yapalım.

ŞEKERBANK KADIN ESNAFA VE İŞLETMECİLERE ÖZEL DESTEK PAKETİ

Şekerbank; Kadın esnafımızın ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırladığı “Kadın Esnafa Destek Paketi” ile bankacılık ürün ve hizmetlerinde özel avantajların yanı sıra kadın esnafımızın giderlerini de azaltıyor. Nasıl mı? Dilerseniz tüm avantajları hemencecik inceleyelim.

Kadın Esnafa ve İşletmecilere Özel Destek Kredisi

İşini büyütmek, mal alımını artırmak isteyen kadın esnaflara özel, 60 aya varan vadeler ve 3 aya kadar ön ödemesiz dönemi bulunan kredi imkanı Şekerbank Şubelerinde. Sizlerde böylesi uzun vadeli bir krediden yararlanmak istiyorsanız bence kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu da belirtmeliyim.

Kadın Esnafa ve İşletmecilere Özel Hesaplı Tarife

Kadın esnafların bankacılık işlemlerindeki masraf yükü azalsın, bankacılık işlemlerinde rahat etsin diye geliştirilen “Kadın Esnafa Destek Paketi”  isimli hesaplı tarife ile bir yıl boyunca EFT, havale, hesap işletim ücreti ve çek defteri masraflarını düşünmeyin. Çünkü tamı tamına 1 yıl boyunca bu işlemler ücretsiz olacak.

KADIN ESNAFA ve İŞLETMECİLERE ÜRETEN KART

Hem ticari kredi kartı (Business Kart) hem de banka kartı özelliğiyle Üreten Kart, Avrupa ve Türkiye’de ilk Şekerbank’ta! Şekerbank ticari alışverişlerinizde ödeme yaparken esneklik sağlayan Üreten Kart ile esnafların finansal ihtiyaçlarını karşılamasını da kolaylaştırıyor. Üreten Kart’ın ticari nitelikli kredi kartı özelliği ile beraber; 7/24 Şekerbank ATM’lerinden taksitli ticari kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi ATM’den kullanabilirsiniz. Üstelik bütün harcamalarınızı tek hesap özetinde takip edebilir ve birçok ek özelliğinden faydalanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Mal veya hizmet alımlarınızı Üreten Kart ile yapabilirsiniz!
Üreten kartın Şeker Şirket özelliği sayesinde, ticaret ilişkinizin olduğu bayi, distribütör ya da toptancı firmaların bankamızla anlaşmalı olanlarından, mal alımlarınızı vadeli olarak yapabilirsiniz.

KADIN ESNAFA ve İŞLETMECİLERE ÜYE İŞ YERİ/POS

Kadın Esnaflara özel avantajlı komisyon oranları ve esnek fiyatlama yapısı ile POS ürünleri (Bonus POS, Yazarkasa POS, Sanal POS, Mobil POS, Fiks POS) kullanımınıza hazır. Üstelik ilk yıl kira bedeli muafiyeti imkanı ile birlikte.

Kadın Esnafa ve İşletmecilere Özel Diğer Hizmetler

Şekerbank ve Zorlu işbirliği ile elektrik giderleriniz de %13’e varan indirim imkanı Şekerbank Şubelerinde!

Şekerbank Kadın Esnafa ve İşletmecilere Destek Sigortası

Kadınların hem sağlığını güvence altına alan hem de iş yerlerinde karşılaşabilecekleri sorunlar için asistans hizmetleri sunan bir yıl vadeli “Kadına Destek Sigorta Paketi” kapsamında kadın esnafa psikolojik danışmanlık ve diyetisyenin ilk seansı da ücretsiz! Açıkcası oldukça cazip.

Doğrusu Şekerbank böylesi bir kampanya yaparak bir defa daha gözüme girmeyi başardı ve bir defa daha bayanların en büyük destekçisi olduğunu göstermiş oldu. Siz değerli ablalarım ufak veya büyük fark etmez bir işletmeniz var ise Şekerbank‘ın avantajlı dünyasını gözden geçirebilir siniz. Ayrıca sizler için hazırlamış olduğumuz aşağıdaki konu başlıklarını da muhakkak incelemenizi özellikle tavsiye ederiz.

KOSGEB'TEN GİRİŞİMCİ BAYANLARA 150.000 TL'YE KADAR DESTEK.

MİKRO KREDİ İLE KADINLARA İŞ İMKANI

GÜNLÜK PARA BİRİKTİRMENİN YOLLARI

EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM DİYENLERE YAPILACAK İŞLER

BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞARAK BAYAN ESNAFLARINDA GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİN?

 

Yorum yapın