Şekerbank Çocuğunuz İle Birlikte Büyüyen Hesap

Şekerbank Çocuk Hesabı- 724kredi.net‘in değerli okurları, bugün sizlere özel bir konu başlığı ile sesleneceğiz. Şekerbank çocuk hesabının tüm detaylarını bu yazıda bulabileceksiniz. Çocuklarımız bizlerin her şeyi ve onların gelecekleri için elimizden elen her şeyi yapıyoruz. En güzel okula göndermeye ve en güzel kıyafetleri almaya çalışıyoruz. Peki çocuklarınızın gelecekte bir sıkıntı duymaması için ne gibi önlem ve tasarruflarda bulunuyorsunuz?

ŞEKERBANK ÇOCUĞUNUZ İLE BİRLİKTE BÜYÜYEN HESAP İÇİN İLK AÇIKLAMA

Her halde bir çok insan bir kaç saniye duraksamıştır bu soruyu duyunca. Evet hakikatten gelecekte çocuklarınıza ne gibi imkan ve fırsatlar sunmayı planlıyorsunuz. Biraz gerçekçi olalım. Parayı Lidya lılar buldu bulalı hiç bir şekilde değer kaybetmedi ve en büyük alım gücü haline geldi.Dolayısıyla iyi bir eğitim ve çevrenin dışında da maddi olarak bir şeyler yapmanız gerekmiyor mu? Şekerban da işte tamda bu noktada devreye giriyor ve sizlere çocuk hesabı fırsatını sunuyor. Dilerseniz hep beraber bu hesabı inceleyemim.

ŞEKER ÇOCUK HESABI’NIN AVANTAJLARI

Şekerbank’tan çocuğunuzla büyüyen hesap kampanyası tüm avantajları ile sizleri bekliyor. Evvela çocuğunuza tasarruf yapma alışkanlığını kazandırabilirsiniz. Yani çocuğunuza harçlıklar vererek bir kısmını bankaya yatırması gereken para olduğunu ve biriktirmesini isteye bilirsiniz. Böylece elindeki paranın değerini bilerek tutumlu bir çocuk olmasına vesile olabilirsiniz. Bu sayede gelecekte de har vurup harman savurmadan harcamalarını dikkatlice yapabilir.

Bir diğer avantajı ise çocuklarınızın gelecekteki eğitim ve ihtiyaçları için güvence sağlarsınız. Yani çocuğunuz üniversite hayatında maddi yönden bir sıkıntı duymadan ve yaşamadan rahatça üniversitesinden mezun olabilir. Yada yeni iş yaşamına güzel başlar. Yani hayata 1-0 önde başlar.

Küçük birikimlerinize avantajlı faiz oranı sunar. Yani bu hesapta hem para biriktiriyorsunuz hemde paranız güzel faiz oranlarıyla artıyor. Tasarruf ve birikimleriniz ile ufacık tepecikler koskocaman bir dağ oluveriyor.

ŞEKER ÇOCUK HESABI’NIN ÖZELLİKLERİ

Şeker Çocuk Hesabı TL, EURO ya da USD para birimlerinden açılabilmektedir. Şeker Çocuk Hesabı’nın vadesi 5 yıldır. Şeker Çocuk Hesabına yatırılacak aylık minimum tutar 50 TL/EUR/USD, maksimum 5.000 TL/ 2.500 EUR/USD’dir. Esasen 50 TL gibi ufak tasarruflar ile çocuk hesabına yatırım yapabiliyorsunuz.İşin güzel taraflarından birisi de bu. Hesap açılışı sırasında tercih edilen aylık ödeme tutarı değiştirebilir. Talimatınıza istinaden aylık ödemeleriniz vadesiz hesaptan yapılabileceği gibi  Şekerbank kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile yapılır.

İlk ödemenizle beraber birikimleriniz avantajlı faiz oranıyla değerlendirilmektedir. Maksimum ödeme tutarını geçmemek şartıyla hesap açılışında başlangıç tutarı yatırarak hemen faiz kazanmaya başlayabilirsiniz. Hesap açılışını takip eden bir yıllık dönem sonunda birikmiş faizler hesaba işler ve  belirlenen yeni avantajlı faiz oranı üzerinden faiz işlemeye devam eder. Düzenli ödeme tutarı istenilen zamanda, minimum ve maksimum tutarlar arasında kalacak şekilde, değiştirebilir.

Şeker çocuk hesabı açmak için size en yakın Şekerbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Oldukça güzel ve avantajlı bir hesap kampanyası yapılmış. Ebeveynlerin değerlendirmesi gerektiğini düşündüğüm bir hesap. Ufacık ödemeler ile gelecekte çocuklarınız için kocaman dağlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da muhakkak incelemeniz tavsiye ederiz.

KADIN ESNAF VE İŞLETMECİLERE DESTEK ŞEKERBANK'TAN

ŞEKERBANK TARLA BÜYÜTME KREDİSİ

ENERJİ TASARRUFU TEŞVİKLİ ŞEKERBANK EKOKREDİ BAŞVURUSU

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM EBEVEYNLERİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın