Avantajlı Şekerbank Bonus Kart

ŞEKER BONUS KART ÖN AÇIKLAMA

Şeker Bonus Kart- Sevgili okurlarımız bugün sizlere özel bir kredi kartının tanıtımını yapamaya çalışacağız. Şekerbank bonus kart ile hayatınız daha da kolaylaşacak. He zaman söylediğim sözü tekrarlamak istiyorum müsadeniz ile; Herkesin bir kredi kartı olmalı ama yalnız bir tane. Yani kredi kartlarına esir olacağınıza bırakın da kredi kartı sizin esiriniz olsun. Bir çok insan cebinde 3-5 tane kredi kartı taşıyor. Maaşını soruyorsun 3 bin lira olduğunu söylüyor. Ayrıca iki yakasının da bir araya gelmediğiniz söylüyor. Sizlere tavsiyem borçlarınızı tek bir bankada toplayarak tek ve avantajlı bir kredi kartı ile hayatınıza devam etmeniz.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALARIN LİSTESİ VE İSTEDİKLERİ BURADA 

Demem o ki doğru kullanılan kredi kartından hiç bir zaman korkmamanız gerektiği. Bir çok avantajı ve bonus paraları da cabası. Bundan dolayı cebinizde bir kredi kartı taşıyacaksanız Şekerbank bonus kart aradığınız kriterdeki o eşsiz kredi kartı olabilir. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu kartın özellikleri ve avantajlarını sade ve güzel bir anlatım ile sizlere sunalım.

KREDİ KARTI KULLANIM TALİMATI İÇİN HEMEN TIKLA

ŞEKER BONUS KART ÖZELLİKLERİ

Şeker Bonus Kart alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans imkanları sunan, kazandırdığı bonuslar ile bedava alışveriş imkanı sağlayan ve aynı zamanda dünyanın her yerinde, MasterCard/Visa amblemi bulunan milyonlarca iş yerinde geçerli olan bir kredi kartıdır. Şeker Bonus Kart 320.000’e yakın Bonus Program Ortağı’nda, 375.000 POS’da yapılacak alışverişlerde % 20’lere varan bonus kazanma, kazanılan bonuslarla bedava harcama yapma imkanı sunarken, birçok farklı sektörden iş yerinde, farklı taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca kartınızla düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz. Turkcell hattınıza TL yükleme, Türk Telekom Mobil (AVEA) hattınıza Türk Telekom Mobil (AVEA) yükleme işlemi yapabilir, Digiturk, Tellcom, Türk Telekom, Türk Telekom Mobil (AVEA), İgdaş, İSKİ, Başkent Edaş, TTNET, Turbonet, İSKİ ve Turknet (NETONE, ADSL) faturalarınızı kartınızı kullanarak ödeyebilir ya da otomatik ödeme talimatı vererek her ay ödeme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

ŞEKER BONUS KAMPANYALARI

Sözünüze Bonus; Şekerbankta her ay belirli miktarda harcama sözü veriyorsunuz ve bonus para puanları kapıyorsunuz. Anlayacağınız Şeker Bonus’tan 12 ay boyunca harcama sözü verene, ekstra bonus veriliyor. Bunu da aşağıdaki tablo ile daha da ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

sekerbank-bonus-kart-harcama-sozu
sekerbank-bonus-kart-harcama-sozu

 

Peşin yüklenecek bonus tutarları kartınıza, ilgili tutarları 12 ay boyunca her ay kartınızla yapacağınız taahhütünüze karşılık yüklenmektedir.

Öner Kazan; Öner-Kazan kampanyası sayesinde artık mevcut Şeker  Bonus Kart sahipleri arkadaşlarını, yakınlarını ve çevresini Şeker Bonus Kart sahibi yaparken aynı zamanda 10 TL bonus kazanabilirsiniz.

Şeker Bonus’tan Okul Hediyesi; 19 Ağustos – 25 Eylül tarihleri arasında  Bonus üye işyerlerinden yapacağınız ilk 100 TL’lik eğitim, kırtasiye, market ve giyim harcamanızdan 5 TL, ikincisinden 10 TL, üçüncüsünden 15 TL, dördüncüsünden 20 TL, toplam 50 TL bonus kazanın. Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce KAZAN yazın 7353’e sms gönderin.

Peşine Taksit; Şeker Bonus Kart, artık peşin ödemek zorunda olduğunuz tüm alışverişlerinizi taksitlendiriyor. 100 TL ve üzeri tüm harcamalarınızı 2-9 arası taksitte ödeyebilmek için hesap kesim tarihinizden önce 444 78 78’i arayabilir , İnternet veya  Mobil Bankacılığından anında taksitlendirme işlemi yapabilirsiniz.

Ek Karta Bonus;  EK Karta Bonus kampanyası ile sevdiklerinize Şeker Bonus Kart sahibi yaparken aynı zamanda 10TL Bonus kazanırsınız!  Ek kart başvurunuzun onaylanması halinde, Şeker Bonus asıl kartınıza 10 TL Bonus yüklenecek olup Şeker Bonus Ek Kart sahibi ise ilk işleminde 5TL “Hoş Geldin” Bonusu kazanacaksınız.

E-ekstreye Bonus;  Şeker Bonus kartınız için e-ekstre talebi verin, hem doğaya olan sevginizi gösterin hem de 5 TL Bonus kazanın. E-ekstre geçiş talebinizi 444 7878 çağrı merkezimizi arayarak iletebilirsiniz.

ŞEKER BONUS KARTA NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

SMS ile Başvuru; Şeker Bonus Kart başvurunuz için tüm operatörlerden 1953’e  BONUS boşluk TCKN numaranızı yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet Şubeden Başvuru; Bireysel İnternet şubesi müşterisi iseniz “Başvurular“ menüsü altında yer alan “Şeker Bonus / Şeker Kart / Bütçem Benim Bonus ” adımından kredi kart başvurusunda bulunabilirsiniz4447878’den Başvuru; Sesli Yanıt Sistemi üzerinden Kart işlemleri / Başvuru menüsünü tuşlayarak Şeker Bonus , Bütçem Benim Bonus ve Şeker Kart talebinizi Müşteri Temsilcisine iletebilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak tamamlayarak, başvuru sonucunuzu cep telefonunuza gelen sms ile anında öğrenebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi oldukça avantajlı olan Şekerbank Bonus Kredi kartı avantaj ve fırsatlarını da beraberinde getiriyor. Eğer cüzdanınızda bir kart taşıyacaksanız buda Şekerbank bonus olabilir. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarına da göz atabilirsiniz.

ŞEKERBANK ÇOCUĞUNUZ İLE BİRLİKTE BÜYÜYEN HESAP

KADIN ESNAF VE İŞLETMECİLERE DESTEK ŞEKERBANK'TAN

ŞEKERBANK TARLA BÜYÜTME KREDİSİ

ENERJİ TASARRUFU TEŞVİKLİ ŞEKERBANK EKOKREDİ BAŞVURUSU

BU YAZININ FAYDALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ LÜTFEN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın