Şekerbank Nakit Kobi Kredileri İle Rahat Bir Nefes Alın

Şekerbank Nakit Kobi Kredileri- Değerli okurlarımız, yine özel ve yine güzel bir yazı ile karşınızdayız. Bugün şekerbank kobi kredilerine değineceğiz. Türkiye’nin ekonomisinde önemli bir yer edinen Küçük ve orta ölçekli işletmeler her kurum gibi maddi açıdan finansal edilmeye ihtiyaç duyuyorlar. Güçlü KOBİ güçlü Türkiye demektir.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN‘da KOBİ şurasına katılarak gerekli desteklerini vermiştir. KOSGEB ile de kobilere gerekli mali destekler sağlanmaya çalışılmaktadır.

ŞEKERBANK NAKİT KOBİ KREDİLERİ GENEL AÇIKLAMA

Tabi bu yeterli midir? sorusunun cevabı elbette yeterli değildir. Bundan dolayı da bir çok banka KOBİ lere ellerinden gelen destekleri sağlamaktadırlar. Çünkü KOBİ ler kazandıkça bankalarda kazanacaktır. Vergiler ödenecek buda millete yol, su, elektrik, okul hastane vb. olarak geri dönecektir. Ayrıca işsizlerin istihdamı noktasında da önemli bir rolü vardır KOBİ lerin. Bu yazımızda da Derdinize derman olabilmesi adına Şekerbank Nakit Kobi Kredilerinden söz edeceğiz.

ŞEKERBANK NAKİT KOBİ KREDİLERİ DETAYLARI

Nakit krediler Kobilerin adet yaşam kaynağıdır. Nakit para ile işler döner ve daha da ileri bir seviyeye çıkabilirsiniz. Şekerbank da Kobiler için bir birinden güzel nakit kredi kampanyaları düzenlemiş. Dilerseniz bu kredileri teker teker inceleyelim.

ROTATİF KREDİ ÖZELLİKLERİ

Rotatif Kredi – BCH (Borçlu Cari Hesap Kredileri)Kısa vadeli kredi ihtiyacınızı karşılamak amacı ile belirli bir limit içerisinde size dilediğiniz zamanda para çekme ve yatırma olanağı sağlayan kredi türüdür. Üç aylık devreler itibari ile faiz tahakkuk ve tahsilatı yapılır. Piyasada gerçekleşen faiz oranı değişikliklerine duyarlı kredilerdir. Trlibor Endeksli Rotatif Ticari Kredi; Kısa vadeli kredi ihtiyacınızı karşılamak amacı ile belirli bir limit içerisinde size dilediğiniz zamanda para çekme ve yatırma olanağı sağlayan kredi türüdür. Faiz oranı 3 aylık TRLIBOR’a endeksli ve günlük değişken olan nakit kredi türüdür. Üç aylık devreler itibari ile faiz tahakkuk ve tahsilâtı yapılır. Piyasada gerçekleşen faiz oranı değişikliklerine duyarlı kredilerdir.

SPORT KREDİ DETAYLARI

Sport Krediler; Kısa vadeli acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir kredi türüdür. Kredi tutarı, faiz oranı ve vadesi kullanım tarihinde belirlenir ve vade sonuna kadar değişmez. Değişen piyasa koşullarında size sabit faizle borçlanma olanağı sağlar. Kredi vade sonunda anapara ve faiziyle beraber kapatılır.

TAKSİTLİ TİCARİ KREDİLER

Taksitli Ticari Krediler; Peşin para ile mal alımında ve işletme ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılabilecek kredilerdir. Belirli bir vadede ve ödeme planı çerçevesinde kullandırılan, ödemeleri esnek veya sabit olarak yapılabilen taksitli kredilerdir. Ticari Taşıt Kredileri; Tüzel kişiler ile ticari faaliyeti bulunan gerçek kişilerin faaliyetleri ile alakalı taşıt alımlarının finansmanı için kullandırılan kredilerdir. Ticari Gayrimenkul Kredisi; Tüzel kişiler ile ticari faaliyeti bulunan gerçek kişilerin faaliyetleri ile ilgili gayrimenkul (fabrika binası, mağaza, dükkan, işyeri, ticari konut, ticari faaliyetleriyle ilişkili olmak kaydıyla arsa vb.) alımlarının finansmanı için kullandırılan kredilerdir. Ticari Gayrimenkul Kredisi ile maliyetleri en uygun seviyede tutarak işinizi büyütebilirsiniz. İşletme, ödemelerinizi uzun vadeye yayarak; yatırımı, faaliyetin yaratacağı fonla finanse edebilirsiniz.

DÖVİZ KREDİLERİ

Dövize Endeksli Krediler; Belli bir döviz cinsine endekslenen, geçerli döviz alış kurları üzerinden TL olarak kullandırılan, anapara ve faiz geri ödeme tutarı, endekslenen döviz cinsi ve tutarına göre hesaplanarak TL olarak tahsil edilen kredilerdir. Dövize Endeksli Krediler spot veya taksitli kredi olarak da kullanılabilir.

Vergili Döviz Kredileri; Teminat olarak alacakları Türkiye’deki Şubelerinde bulundurulan döviz ve/veya Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatına (OECD) üye ülkelerin merkezi yönetimleri ile merkez bankalarınca ya da bunların kefaletiyle ihraç edilen yabancı para menkul kıymet tutarını geçmemek üzere ticari ve mesleki amaçlı olarak kullandırılan döviz kredileri veya ortalama vadesi bir yıldan uzun olan, 5 milyon ABD Doları ve üzerindeki döviz kredileridir.

Değerli okurlarımız sizler için Şekerbank nakit kobi kredi çeşitlerini bir arada sunmaya çalıştık. Umarım faydalı ve istifade edeceğiniz bir yazı olmuştur. Ayrıca aşağıda sizler için özel olarak hazırladığımız konu başlıklarını da incelemenizi öneririz. Beğendiğnizi tıklamanız yeterli olacaktır.

KOSGEB ACİL KREDİ FAİZ DESTEĞİ

KOSGEB 1500.000 TL MAKİNE VE TEÇHİZAT KREDİ VE FAİZ DESTEĞİ

KOSGEB TEMATİK PROJE DESTEK PROGRAMI (KOBİLER İÇİN)

GERİ ÖDEMESİZ KOSGEB TEKNOPAZAR DESTEK PROGRAMI

KOSGEB KOBİ GELİŞİMSEL DESTEK PROGRAMI İLE 1.000.000 TL KREDİ

LÜTFEN BU YAZIYI KOBİ’LERİN DE GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİN? 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.