Esnaf ve kobileri ferahlatan Fibabanka ihtiyaç kredisi

FİBABANKA ESNAF VE KOBİLER İÇİN KREDİ GENEL AÇIKLAMA

Fibabanka esnaf ve kobilere özel kredi- Türkiye’nin yükselen banka değerlerinden biri olan fibabanka ile esnaf ve kobileri ferahlatan yaz kampanyası geliyor. Yaz sezonu özellikle turizm bölgesindeki esnaf için oldukça önem arz etmektedir. Bu sezonda maalesef işler pekte istenildiği gibi gitmedi işin açıkçası. Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı ile yerli turist açısından iyi geçse de, asıl yurt dışından beklenen turistler bir çok esnafın beklentisini karşılamayacak kadar az oldu. E haliyle esnaf ve kobiler sezonu kurtarabilmeleri için bir desteğe ihtiyaç duyuyorlar. Bu dediklerim turizm bölgesindekiler için daha çok geçerli.

ESNAF VE KOBİLERİ FERAHLATAN FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Birde olaya başka boyutu ile bakalım. İş yerini tadilata sokacak olan esnaflar olabilir. Veya iş yerinin konseptini değiştirerek iş yerinin çekiciliğini ve albenisi arttırmak isteyenlerden tutunda, işlerini büyütmek isteyenlere kadar bir çok farklı kalemde esnaflarımız krediye ihtiyaç duymaktadırlar. Böyle bir durumda akıllı esnafımız faizi ve ödemesi en uygun ve hesaplı olanı seçecektir. Bu yazımızı sizlere bir alternatif olaması için derledik.

FİBABANKA ESNAF VE KOBİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Bu sıralar oldukça falza tercih edilen bir fibabankası özel bir ihtiyaç kredisi ile karşınızda. Duyduk duymadık demeyin ilk defa Fibabanka dan kredi alan esnaf ve kobilere 48 aya varan vade seçeneği ve %1,19 dan başlayan faiz oranı ile ticari kredi imkanı sunulmaktadır. Bunun dışında zaten fibabankası müşterilerine de yine uygun vade ve faiz oranları uygulanmaktadır. 25000 TL krediyi 36 ay vade seçeneği ve %1,39 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Bunun için 105 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Ayrıca sigorta bedeli olarak da 278 TL ödemeniz gerekecektir. Kısacası alınacak toplam ücret 383 TL dir. Aylık geri ödemeniz ise 898 TL dir. Kaçırılmayacak güzel bir kampanya. Yaz bitmeden hemen başvurmanızı öneririz.

Ayrıca bana kredi çıkmıyor. Ama iş yerimi büyütmek istiyorum diyorsanız aşağıdaki KOSGEB konu başlıklı linklerimize tıklayabilirsiniz.

KOSGEB ULUSLARARASI KULUÇKA MERKEZİ VE HIZLANDIRICI DESTEK PROGRAMI

KOSGEB GİRİŞİMCİ BAYANLARA 150.000 TL DESTEK KREDİSİ VERİYOR.

KOSGEB'TEN ONAY ALAN PROJE ÖRNEKLERİ BURADA. TIKLA HEMEN ÖĞREN

KOSGEB KOBİ PROJE DESTEK PROGRAMI İLE 150.000 TL BİR TIK ÖTEDE

GERİ ÖDEMESİZ 150.000 TL KOSGEB TEKNOPAZAR DESTEK PROGRAMI

KOSGEB HİBE KREDİSİ NASIL ALINIR? İŞTE BÜTÜN AYRINTILAR...

BU YAZIMIZIN YAZ AYI BİTMEDEN DİĞER ESNAF KARDEŞLERİMİZİN DE GÖRMESİ İÇİN FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİN?

Yorum yapın