Emekliye en düşük faizle kolay kredi veren bankalar

Emekliye en düşük faizle kolay kredi veren bankalar- Değerli amcalarım ve ağabeylerim, 724kredi.net‘in saygıdeğer emekli takipçileri, sadece esnaf ve çalışanlara değil herkesin sorguladığı ve merak ettiği finansal konular ile her geçen gün sizlerin karşınıza çıkıyoruz. Bugün de söz etmek istediğimiz yazımızda emekliye en düşük faizle kolay kredi veren bankaları sizlere aktaracağız. Sizlerde belli bir yaşa geldiniz ve emekli olarak rahat bir hata yaşamayı hak ediyorsunuz.

EMEKLİYE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR ÖN AÇIKLAMA

Kiminiz başınızı sokabileceği evin hayalini gerçekleştirmek istiyor, kiminiz oğlunu veya kızını evlendiriyor. Sonuç itibariyle Türkiye de hatırı sayılı bir çoğunluğa sahip olan emekliler en az 10 milyon emeklinin de çeşitli nedenler ile kredi çekme ihtiyacı oluyor. Bankalarda bu hatırı sayılı ve geliri düzgün olan vatandaşları kaçırmamak için bir birinden güzel kampanyalar ile yarışıyor. Özellikle maaşını bankalara taşıyanlara oldukça avantajlı faiz oranları ile kredi çektirme imkanları sunuyorlar. Bizlerde önde gelen bankaları bir araya getirerek sizleri süte site gezmekten kurtarmak istedik.

VakıfBank emeklilere özel ihtiyaç kredisi

Emekli maaşını vakıfbank tan alanlara veya taşıyanlara oldukça cazip ihtiyaç kredisi imkanı sunuluyor. 10.000 TL yi 36 ay boyunca %1,29  faiz oranıyla oldukça cazip ve saplı gözüküyor. Kredi tahsis ücreti olarak da 50 TL alınıyor. Aylık ödeme olarak da 364,43 TL ödemesi oluyor.Ayrıca Hayat sigortası da yapılması gerekiyordur. VakıfBank emekli kredisi  hakkında daha fazla bilgi için BURAYI tıklayınız.

Garanti Bankası emekli kredisi

Garanti bankası emeklere özel düşük tahsis ücretli kredi imkanı sunuyor. Ayrıca 36 aya varan düşük faiz oranıyla da dikkati üstüne topluyor. En önemli özelliği ise 3 ayda 1 ödenebilen bir kredi olması. 15.000 TL ye kadar kredi veren garanti %1,48 den başlayan faiz oranları uyguluyor. Garanti Bankası emekli kredisi için detaylı bilgiyi BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ING Bank emekli ihtiyaç kredisi

Saygıdeğer okurlarımız, ING Bank emeklilere özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası gerçekleştirmiş. Bu kampanyaya göre emekli maaşını ING ye taşıyanlara 10.000 TL kredi veriliyor. Üstelik 3 adet çeyrek altında kazanabiliyorsunuz.10.000 TL kredi içinde %1,44 faiz oranı uygulanıyor.  ING Bank emeklilere özeş ihtiyaç kredisi sayfası için BURAYI tıklayınız.

Türkiye İşbankası emekli kredisi

Türkiye İşbankası da özel kampanyalar uyguluyor. Emekli maaşınızın ödemesine göre aylık veya üç aylık taksitli ödeme seçenekleri sunuluyor. Bunun için emekli kartını zile birlikte herhangi bir Türkiye İşbankası şubesine gitmeniz gerekecektir. Ayrıca taksit hesaplama tablosu ve faiz oranları için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Ziraat Bankası emekli ihtiyaç kredisi

Ziraat bankası emeklisinin yanında olmaya devam ediyor. Emekli maaşınızı ziraat bankasında alırsanız maaşınızı aynı gün atm de çekme imkanınız bulunuyor. Ayrıca emekli maaş hesabınız için hesap işletim ücreti ödemiyorsunuz. Ayrıca uygun faiz seçenekleri ve vade imkanlarıyla da sizleri kampanyaya davet ediyor. Burada da maaş alma sıklığınıza göre kredileriniz şekilleniyor. Zirrat bankası emekli kredi sayfası için BURAYI tıklayabilirsiniz. Değerli okurlarımız ayrıca önceki yazılarımızdan olan ve ihtiyaç duyabileceğinizi düşündüğümüz Borç kapatma kredisi veren bankaların listesi konulu yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın