Go to ...

50.000 TL Emekli Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları ( PTT Özel Kampanya )


AKTİF BANK EMEKLİ KREDİSİ FAİZ ORANLARI SİZDEN İSTENENLER TÜM AYRINTILAR NELERDİR ? Zaman içerisinde yeni açılmış olan sitemiz 724 ile ilgili Facebook reklamları yayınlıyoruz. Bu konuya istinaden ilgili sosyal medya aracı ile sitemize gelenlere bir hatırlatma yapmak istiyoruz. İlgili sitemizin bu bankalar ile ya da açılan haberlerde yer alan duyurular ile alakası, aracılığı ve ya komisyonculuğu bulunmamaktadır. Dolayısı ile biraz sonra sizlere sunacağımız ayrıntılı içerik sadece ilgili bankanın yapmış olduğu duyurudur. Söz konusu kredi çekimi aşamasında sizlere maselef yardımcı olamıyoruz. Bunu baştan siz değerli büyüklerimize arz etmek istiyoruz. Eğer hiçbir banka ile sorununuz yok ise ve 1.500 tl Üstü maaş alıyorsanız bu kredilere sizler de başvuruda bulunabilirsiniz. Kara listede olanlara kredi çıkmaz.

AKTİFBANK EMEKLİ GENEL DEĞERLENDİRME

Bankalar ile ilgili yaptığımız araştırmalarda en düşük verenleri sizlere zaman içerisinde sunuyoruz. Tabiki emeklinin durumunun ’de içler acısı olduğu ortada. Değerli büyüklerim, hiç kimse ” öpemeyeceği deveye heybe atmaz “ bu bankaların tamamı malesef sizlerin iliğini kurutacak şekilde faiz alıyorlar. Sizler kredi için bu sayfaya geldi iseniz, peşinen zaten öpülmeyi kafaya koymuşsunuz demektir. 🙂 Bu itibarla lütfen bizlere kızmayın ve ilgili açıklamanın tamamını okuyun olur mu ? Sizlere PTT işbirliği ile ilgili verilen krediler ve faiz oranları, bankaların isimleri ve istedikleri herşeyi tüm detayı ile hazırlıyorum. Sayfanın tamamını okumadan karar vermeyin.

Örneğin şimdi sizlere vereceğimiz Aktif Bank Özel Emeklilik kredisinin bir artısı var. Bu banka sizlere 40.000 TL  veriyor. Bu büyüklükte krediyi sizlere PTT işbirliği ile sunarak veriyorlar. nakit ihtiyaçları olan değerli Emekli büyüklerimiz için üstelik bunu KEFİLSİZ, ŞARTSIZ PTT‘den sağlıyorlar. Peki neler istiyorlar ne yapmanız gerekiyor ?

PTT – AKTİF BANK İŞBİRLİĞİ ÖZEL EMEKLİLİK KREDİSİ İÇİN İSTENİLENLER 

Bu krediden yararlanmak için maaşlarınızı PTT’den almanız gerekiyor. Peki ben maaşımı PTT’den almıyorum ne olacak ? O zaman PTT’ye giderek maaşınızı buraya taşıyacağınızı ve bu krediden faydalanmak istediğinizi ifade edeceksiniz. Türkiye’nin herhangi bir yerinde bulunan PTT Müdürlüklerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Sizlere yazının en altından emekli maaşını aldığınız bankayı ya da kurumu nasıl değiştireceğinizi anlatacağız ve bunun için gerekli linkleri vs vereceğiz.

PTT-Aktif Bank işbirliği ile hazırlanan bu kampanyalı kredide oran malesef yüksek. %1,75 faiz oranı var. Sizler isterseniz 5.000 TL isterseniz de 40.000 TL alabiliyorsunuz. Zaten bu kredi tutarının yüksek olmasından dolayı faiz oranlarını yükses tutmuşlar. Onun için deve-heybe olayını üstten anlattım sizlere. Eğer sizlerin çekeceği kredi tutarı düşük ise bu kampanyaya kesinlikle dahil olmayın. Yüksek ise mecburen çekmek durumunda kalabilirsiniz. Ben düşük kredi çekeceğim en düşük faiz oranı veren banka hangisi diyorsanız aşağıda yer alan linke tıklayarak tüm ayrıntıları görebilirsiniz. Vakıfbankta faiz oranı 36 ay için % 1.25

VAKIF BANK 10.000.- TL %1,25 FAİZLİ KREDİ LİNKİNE TIKLAYIN

Yüksek meblağda krediye ihtiyacı olan kişiler ve bu kampanyaya katılmak isteyenler için yukarıdan belirtmiştim, fazla paraya ihtiyacınız var ise buna girişin. Dediğimiz gibi faiz oranları bi hayli yüksek. Çıkarı olmayan ve bu krediyi edinmek isteyenlere Aktif Bank tarafından hazırlanan tablo var onu indirebilirsiniz KREDİ TABLOSU İNDİRMEK İÇİN tıklayın

AKTİF BANK KAMPANYALI 40.000.- TL EMEKLİLİK KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

10.000.- TL Kredi çekmek isteyenler aşağıdaki şekilde bir ödeme yapacaklar. Aylık taksit tutarı 398,66 TL olup ayrıca kendilerinden 50.TL tahsis ücreti çekilecek ödeme aşağıdaki gibidir.

KREDİ TUTARI : 10.000.-TL  VADE : 36 AY AYLIK ÖDEME : 398,66 TL

Bana bu kadar tutar yetmiyor daha fazla krediye ihtiyacım var diyenler için bir de 20.000 TL lik tutarda kredinin ne kadar geri ödemesi var ona birlikte bakalım. Aşağıdan görebilirsiniz.

KREDİ TUTARI : 20.000.- TL VADE: 36 AY AYLIK ÖDEME TUTARI : 797,31 TL

Şimdi de sizlere çekebileceğiniz maksimum tutar olan 40.000.-TL kredinin geri ödemesi nasıl oluyor onu yazalım

KREDİ TUTARI : 40.000.-TL VADE : 36 AY AYLIK ÖDEME : 1.594,63 TL olarak hesaplanıyor. Düz bir mantıkla kırkbin tl kredi çekenler için hemen 40 ile çarpalım

1.594,63.-TL X 40 AY = 63.785.20 TL  Yani 36 ayda sizler 23.785.20 TL faiz ödeyeceksiniz.

HEMEN AŞAĞIDAN PTT İLE ANLAŞMALI KREDİ VEREN DİĞER BANKALAR VE FAİZ ORANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

PTT DEN ANLAŞMALI DİĞER BANKALAR VE FAİZ ORANLI KREDİLERİ

PTT - BANK İŞBİRLİĞİ İLE DE KREDİ ÇEKEBİLİRSİNİZ.

ÇEKEBİLECEĞİNİZ MAKSİMUM KREDİ : 45.000.- TL FAİZ ORANI %1,54 

YAŞ SINIRI : 75 KREDİ VADESİ MAKSİMUM : 36 AY ÇEKİLECEK MİNİMUM KREDİ TUTARI : 1.000 TL binde 5 tahsis ücreti istiyorlar

PTT TEB-JET KREDİ ANLAŞMASINDAKİ FAİZ ORANLARI VE BİLGİLER

ÇEKEBİLECEĞİNİZ MAKSİMUM KREDİ : 20.000.- TL FAİZ ORANI %1,55 

YAŞ SINIRI : 75 KREDİ VADESİ MAKSİMUM : 36 AY ÇEKİLECEK MİNİMUM KREDİ TUTARI : 1.000 TL tahsis ücreti istemiyorlar.

PTT ODEABANK NAKİT HAZIR PTT KREDİSİ

MAKSİMUM KREDİ TUTARI : 50.000.- 36 AY VADE FAİZ ORANI %1,64

Buraya kadar yazdığımız bütün bankalar sadece emeklilere kredi imkanı sağlarken ODEABANK aynı zamanda kişisel olarak başvurularınızda da kredi imkanı sağlıyor fakat maksimum 15.000 TL veriyor sizlere.

MAAŞIMI NASIL PTT YE TAŞIYACAĞIM ?

Bu işlemi yapabilmek için zaten PTT Müdürlükleri sizleri bilgilendirecek. Bizler siz büyüklerimize hemen anlatalım. Şimdi e devlet şifresi edineceksiniz… Şifresi olmayanlar PTT Müdürlüklerinden 2 tl karşılığında bu şifreyi alabilirler.  Bu şifresi olanlar aşağıdaki bağlantıya girerek, PTT ile görüşüp, hangi şehrin hangi PTT şubesi olduğunu öğrensin ve saniyeler içinde maaşını alacağı yeri değiştirsin.

EMEKLİ MAAŞI BANKA DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN TIKLAYIN

Bu kampanyaların tamamını BURADAKİ adresten de detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Direk olarak bankadan kendiniz de görebilirsiniz. Lütfen unutmayın, kredi ile ilgili sizlere yardımcı olamıyoruz. Değerli yorumlarınız ile konumuzu lütfen sosyal medyalarda aşağıdaki butonlar yardımı ile paylaşın. Saygılar sunuyoruz.

724 KREDİ

Etiketler:, ,

9 Responses “50.000 TL Emekli Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları ( PTT Özel Kampanya )”

 1. 3kredi@gmail.com
  25 Mart 2017, 05:48

  Bir krediye ihtiyacın var mı?
  Mali yardıma ihtiyacınız varsa maddi olarak size yardımcı olabilirim.
  Lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın

 2. Selim
  10 Mart 2017, 11:59

  PTT ye geçiş yaptım acil paraya ihtiyacım var maalesef. Arkadaşım bunu önerdi bilgim yoktu. 250 bin kredi başvurusu yaptım. 23ünde maaşımı aldıktan sonra kredi hesabınıza geçicek denildi. Ben pek anlamıyorum ama siz maximum 40 bin alınabilir demişsiniz. O halde ben nasıl 250 binlik kredi başvurusu yaptım ?

 3. Frk krmn
  6 Mart 2017, 16:12

  Bankalarla sorunu olmayan,nın bu yazıyı okuyacagını sanmıyorum sicil temiz ise herkes her bankadan zorlanmadan rahatlıkla kredi çekebilir.Sorun sıkıntısı olan emekliye maaş aldıgı bankanın yardımcı olmamasında zaten maaş,ını ordan alıyor bu adam başka yerlere borcu var ise kredi gibi sen öde maaşdan kes.Masal anlatmayın millete.

 4. 25 Ağustos 2016, 18:58

  maasımı tasıdıktan ne kadar zaman sonra kredi alabilirim ptt den
  eger alma durumu yoksa neden tasıyayım

  • 724kredi
   25 Ağustos 2016, 19:10

   Merhabalar Muharrem Kayiş,

   Maaşınızı taşır taşımaz kredi çekebiliyorsunuz. Fakat lütfen PTT ile bu durumu görüşerek değerlendirin daha iyi olur. Saygılarımızla

 5. bilal
  22 Ağustos 2016, 11:11

  Ben 4 senedir vergi mükellefiyin bankalarla hiç Çalışmadığım için kredi kullanamıyorum banadönüş yaparmısınız

  • 724kredi
   22 Ağustos 2016, 11:18

   Merhabalar Bilal Bey,

   Hiç bir şekilde bankalarda çalışmayan kredi kullanmayan, hatta kredi kartı bulunmayan kişilerin tüm bankalardaki kredi notu sıfırdır. Dolayısı ile sizin öncelikle bir kredi ya da kredi kartı edinerek en az 6 ay çalışmanız gerekiyor. Bizler kredi hususunda ayrıca yardımcı olamıyoruz. Aracı kuruluş değiliz. Saygılar.

 6. Necdet
  20 Ağustos 2016, 16:34

  hepdiyorsunuzki emeklinin sirtindan inmeyelim benbunuanladim bosunayazipda milletten kötü söyleyin.

  • 724kredi
   20 Ağustos 2016, 16:43

   Selamlar Necdet Bey,

   Evet malesef haklısınız sadece emekliler değil krediye ihtiyacı olanların sırtından bankalar hiç bir şekilde inmiyorlar. Malesef durum bu….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About 724kredi

Kişisel araç kredileri ev kredileri ve emeklilere yapılan özel kampanyaları araştırarak özgün şekilde sizlere duyurmaya çalışan evli ve 4 çocuk babası yaşı kemale ermiş, emeklilikte yaşa takılmış, halk müziğine bayılan, çayını şekerli faizi düşük seven kişilik.