Emekli Kredisi Vakıfbank 10.000 TL 36 ay vade faiz oranı 1,25

VAKIFBANK EMEKLİ KREDİSİ ÖN BİLGİ

Vakıfbank Emekli Kredisi Emeklilere Özel Kredi kampanyası : Siz emekliler için yaptığımız araştırmalara hız kesmeden devam ediyoruz. Bankaları incelediğimizde en düşük faizli emekli kredisi veren bankanın Vakıfbank olduğunu söyleyebiliriz. diğer bankalarda faiz oranları 1,44 1,50 seviyesinde giderken Vakıfbank tarafından Emeklilere Özel Kredi yapılmış ve 10.000 TL için 36 ay vadede istenilen aylık faiz oranı ise 1,25 seviyesinde tutulmuş.

VAKIFBANK EMEKLİ KREDİSİ DETAYLARI

Bu bankanın kredi tahsis ücreti 50 tl olarak belirlenmiş tabiki bankalar yaptıkları kampanyalarda değişiklik hakkını ellerinde tuttuğundan dolayı, konumuza girdiğinizde sizleri yönlendirdiğimiz linklerdeki bankaların kendi faiz oranları geçerlidir. Bu konumuzu bizler 20 ağustos 2016 tarihinde güncelliyoruz lütfen bunlara dikkat ediniz.  Vakıfbank emeklilere özel düzenlediği bu kampanyada kefil vs istemiyor.

Ama kendi internet sitelerinde yazdığına göre kampanya süresince kredi tahsis ücretleri faiz oranlarını değiştirme hakkımızda bulunuyor diyorlar. Aynen biraz önce size belirttiğimiz gibi. Hemen aşağıda, bu banka ile ilgili çekilecek 10.000 TL tutardaki kredi için ödeme tablosunu görebileceksiniz.

ÖDEME PLANI VE FAİZ MALİYETİ NEDİR?

vakıfbank kredi faiz tablosu

* Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.
** Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına kredi için tahsil edilen (BSMV dahil) kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir. 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 51 yaşındaki erkek müşteri için 123,04.-TL olup Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamalarına dahil edilmemiştir.Kredi hayat sigortası kredi tutarına,vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektdir.
*** Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.
  • VakıfBank kampanya süresini ve kampanya süresince; kredi tahsis ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir
  • Başvurular için kefil ön şartı aranmamakla birlikte şubelerimiz, gerekli durumlarda kefil talep edebilirler.
  • Detaylı bilgi almak için size en yakın şubelerimize uğrayabilir ya da 444 0 724’ü arayabilirsiniz.

“Emekli Kredisi Vakıfbank 10.000 TL 36 ay vade faiz oranı 1,25” üzerine 3 yorum

Yorum yapın