Denizbank 55.000 TL Evlilik Kredisi

Denizbank 55.000 tl evlilik kredisi- Evlilik hazırlığı yapanlar veya evlenmeyi düşünenler, yaz ayları yavaş yavaş geçiyor. Elinizi biraz çabuk tutmanızı tavsiye ederim. Tabi siz tabiatıyla evlen demesi kolay ya masraflar ne olacak diye soracaksınız. Günümüzde bir destekçiniz yok ise hakikatten düğün yapması kolay değil. Bu yazımızda sizlere yardımcı olması mahiyeti ile yazılmıştır. Damatlığından tutunda gelin arabasının önüne kesen çocuklara verilecek zarflara kadar 🙂 Bir çok masrafınız olacaktır.

DENİZBANK EVLİLİK KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Babanız veya abiniz belirli bir yere kadar sizlere yardımcı olacaktır. Ama ya beyaz eşyalar hele hele olmazsa olmazlardan olan televizyon? bunlar içinde ayrı bir para gerekiyor.İşte tamda bu noktada Denizbank evlilik kredisi ile imdadınıza yetişiyor. Sizlerde karı koca çalışıyor olabilir ve net bir geliriniz olabilir. Böyle bir durumda bir anda düğün veya evlilik masrafınızı karşılayamayabilirsiniz ama bunu taksitlerle rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Dilerseniz bir an önce bu kredinin özelliklerine geçelim.

EVLİLİK KREDİSİNE DAİR HER ŞEY

Kredinizi hemen alıp balayından sonrada rahat rahat ödeyebiliyorsunuz. Çünkü bu kredide taksitler 3 ay erteleme fırsatı bulunmakta. Ayrıca tamı tamına 55.000 TL limite kadar kredi verilmektedir. Bunu da 36 aya varan vade seçenekleriyle ödeyebiliyorsunuz. Faiz oranları ise %1,40 dan başlıyor. Ayrıca kredi süresince internet bankacılığından aylık 10 havale ve 5 EFT ücretsiz. Bunun dışında kiralık kasalarda da %50 indirim bulunmak da. Nişan, düğün, çeyiz, balayı ve evlilikle ilgili gider noktasında aklınıza ne geliyorsa denizbank evlilik kredisi ile bunları çözüme kavuşturmak oldukça basit.

Evlilik kredisine online olarak başvuruda bulunmak isteyenler burayı tıklayabilir. Bu link sizi denizbank’ın ilgili sayfasına yönlendirecektir. Burada Tc kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ben yüz yüze görüşmek istiyorum diyorsanız da size en yakın denizbank şubesine giderek de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu arada başvuru için nüfus cüzdanınızın aslının da olması şart.

DENİZBANK EVLİLİK KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL’yi 12 ay vade ve %1,40 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi tahsis ücreti 50 TL,  Sigorta ve verdi giderleri ise 105 TL dir. Aylık taksit tutarı ise 927 TL olarak ayarlanmıştır. 

10.000 TL’yi 24 ay vade ve %1,74 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi tahsis ücreti 50 TL,  Sigorta ve verdi giderleri ise 138 TL dir. Aylık taksit tutarı ise 534 TL olarak ayarlanmıştır. 

10.000 TL’yi 36 ay vade ve %1,74 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi tahsis ücreti 50 TL,  Sigorta ve verdi giderleri ise 322 TL dir. Aylık taksit tutarı ise 398 TL olarak ayarlanmıştır. 

Yaz ayı bitmeden ve balayının da tadını çıkarmak adına bir an önce elinizi çabuk tutun. Bizden söylemesi. Gerisi size kalmış. Ayrıca aşağıda verdiğimiz konu linkleride dikkatinizi

KREDİ NOTU SORGULAMA KREDİ NOTUMU NASIL ÖĞRENİRİM İŞTE TÜM AYRINTILAR 

KREDİ PUANI NELERİ İFADE EDİYOR? HANGİ RAKAM NE ANLAMA GELİYOR?

KREDİ BORCUMU YATIRDIM KREDİ NOTUM NE ZAMAN YÜKSELİR TIKLA ÖĞREN

BU YAZIMIZI EVLENMEYİ DÜŞÜNEN ARKADAŞLARINIZIN GÖRMESİ İÇİN SOSYAL AĞLAR İLE PAYLAŞA BİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın