Emeklilere avantajlı denizbank hizmetleri

Emekliler deniz’de mutlu- Değerli abilerim ve ablalarım, uzun yıllar çalıştınız ve sonunda emekli olma hakkını elde ettiniz. Artık çalışmanıza gerek yok. Daha doğrusu para kazanmak için çalışmanıza gerek yok. Sgk maaşlarınızı artık çalışmadan ödeyecek. Tabi emeklilik sürecinde bir çok banka da maaşlarınızı kendi bankalarından almanız için bir bir sürü kampanya düzenliyorlar. Sizlerde kendinize en uygun olan bankayı tercih etmeye çalışıyorsunuz. Bizlerde bu yazımızda bir fikir oluşturması adına Denizbank’ın emeklilere özel avantajlarından söz edeceğiz.

EMEKLİ MAAŞINI DENİZBANK’TAN ALANLARA ÖZEL AVANTAJLAR

Emekli maaşını Deniz’den alan emekliler çok özel ayrıcalıklara kavuşuyor. Sizde Deniz’in emeklilere sunduğu avantajlardan faydalanmak için; Nüfus cüzdanınızla en yakın denizbank şubesine giderek veya PTT şubelerinden alacağınız e-devlet şifreniz ile veya Açıkdeniz İnternet Bankacılığından direktwww.turkiye.gov.tr adresine girerek maaş aktarımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

AYRICALIKLI BANKACILIK İŞLEMLERİ

Hesap işletim ücreti “muafiyeti”,  Şubelerde “öncelikli hizmet”, Türkiye’de 4000’i aşkın DenizBank ve PTT ATM’sinden maaş çekme ve hesap bakiyesi sorgulama“ücretsiz”, AçıkDeniz İnternet şubesi ve Telefon Bankacılığı’ndan EFT/havale “ücretsiz”, Kiralık kasa kullanımında “%25 indirim” oluyor.

AVANTAJLI KREDİ İMKANLARI

İhtiyaç, Taşıt ve Konut kredileriniz için faiz oranı ‘‘indirimi‘‘, Aylık ya da 3 ayda 1 maaş alanlara özel “Emekli Kredisi”, Tüm kredi borçlarınızı tek bir yerde toplamak için size özel taksit ve vade avantajlarıyla “Transfer Kredi”, Kolayca başvurabileceğiniz “Web’de Kredi”Acil nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm sağlayan ‘‘Kurtaran Hesap’’ seçenek ve özellikleriyle avantajlı kredilere ulaşabiliyorsunuz.

BİRİKİMLERİNİZE ÖZEL AVANTAJLAR

Denizbank birikimlerinize de özel avantajlar ve kampanya imkanları sunuyor. ‘‘Vadeli Mevduatta’’ özel faiz oranları, ‘‘Ara Dönem Ödemeli Artan Faizli Mevduat’’ ile vade sonu gelmeden belirlenen ara dönemlerde düzenli faiz geliri, ‘‘Altın Biriken Hesap’’ ile aylık ya da üç aylık sürelerde düzenli altın yatırımı, ‘‘Mevduat Biriken Hesap’’ ile kredi kartı veya vadesiz mevduat hesabından talimat ile uzun vadeli düzenli yatırım avantajları sizleri bekliyor.

EMEKLİ BONUS

Denizbank emeklilere özel olarak tasarladığı bonus imkanı ile bir çok avantajı da elde ediyorsunuz. Daha düşük faiz oranları ile uygun vadelerde taksitli nakit avans, Elektrik, kira, doğalgaz, su, telefon ve market harcamalarınızda indirim kampanyaları, Fatura, kira, aidat gibi düzenli ödemelerinizde masraf muafiyeti, Anlaşmalı üye işyerlerinden indirimli alışveriş, Asistans Hizmetleri ( Su, Elektrik tesisat arızaları, anahtar kaybı, cam kırılması vb. hizmetler), Bonus’un tüm özelliklerinden yararlanarak, biriken bonuslarla bedava alışveriş gibi bir çok avantajıda elde ediyorsunuz. Emekli Bonus başvurusu yapmak ve detaylı bilgi almak için burayı tıklayın layabilirsiniz.

Saygıdeğer büyüklerim, sizlerde bu avantajlardan yaralanmak istiyorsanız bir deniz bank şubesine uğramanız gerekiyor. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da muhakkak incelemenizi tavsiye ederiz. Beğendiğiniz linki tıklamanız yeterli olacaktır.

AKBANTAN EMEKLİLERE 300 TL CHİP PARA KAMPANYASI

MAAŞINI PTT DEN ALAN EMEKLİLERE AKTİFBANK ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

50.000 TL EMEKLİ KREDİSİ VEREN BANKALAR

VAKIFBANK EMEKLİ KREDİSİ 10.000 TL 36 AY VADE VE %1,25 FAİZ ORANI

EMEKLİLERE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN FİRMALAR

YAPI KREDİ EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

LÜTFEN BU YAZIYI EMEKLİLERİN DE GÖREBİLMESİNİ SAĞLAMAK ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.