Çoook Acil Kredi Lazım

Çok acil kredi lazım- Sevgili okurlarımız ve değerli takipçilerimiz, sizlerin oldukça fazla sorguladığı bir konu ile karşınızdayız. Bu yazımızda acil kredi lazım serzenişinize cevap vermeye çalışacağız. Para hem dünyada hemde ülkemizde en büyük alım gücü. O olmadan hareket dahi edemiyoruz. İşlerinizi mi büyüteceksiniz, yada evinizdeki eşyaları mı yenileyeceksiniz? Veyahut hayalinizdeki arabayı mı satın alacaksınız?

ÇOK ACİL KREDİ LAZIM GİRİŞ BİLGİLERİ

Görüldüğü gibi en ufak ihtiyaçta dahi kredi lazım oluyor çünkü ana babalarımız zengin olmadıklarından bizlere de bir para kalmadı. Bu durumda ülkenin büyük çoğunluğunun yaptığı gibi bizlerde bankalara koşup kredi çekeceğiz. Bu yazımızda  ise en çok ihtiyaç duyulan kredileri bulabilecek acil para ihtiyaçlarınıza çözüm bulabileceksiniz. Arzu ederseniz yazımızın detaylarına biran önce geçiş yapalım

BAYRAM KREDİSİ ÇOK ACİL LAZIM

Sevgili okurlarımız, malumunuz bayrama çok az bir süre kaldı ve kredi alabilmeniz için son bir kaç gününüz var. Bankalar bayram kredileri ile güzel kampanyalar yapmışlar. 50.000 TL ye kadar bayram kredisi kullanabiliyorsunuz. Sizlerde bu fırsat ile hem bayram masraflarınızı hemde ihtiyaç duyduğunuz parayı anında çekebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI %1,19 FAİZ ORANI İLE BAYRAM KREDİSİ

VAKIFBANK GEELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ

DÜŞÜK FAİZLİ EN UYGUN BAYRAM KREDİSİ HANGİ BANKADA

 

ÇOK ACİL İHTİYAÇ KREDİSİ

Sizlerinde düzenli bir geliri var ise ve bunu da belgelendirebilirseniz kredi çekmeniz kolaylaşacaktır. Ama kredi çekmenizdeki en büyük faktör Kredi Kayıt Bürosu tarafından tutulan kredi notunuzdur. Bu nota göre, kredi verilip verilmeyeceğine, verilecekse yüzde kaç faiz oranı uygulanacağına karar verilir. Dolayısıyla kredi notunuz oldukça fazla önem arz etmektedir. Kredi notunuzu öğrenmek ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak için burayı tıklayabilirsiniz. Kısacası düzenli geliriniz var ise ve kredi notunuz da yüksek ise istediğiniz bankadan hemen aynı gün kredinizi çekebilirsiniz.

ANINDA HIZLI VE UYGUN BURGANBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

AVANTAJLI CEPTE TEB İHTİYAÇ KREDİSİ

5 DK. DA GARANTİ BANK İHTİYAÇ KREDİSİ

 

ACİL KONUT KREDİSİ

Bazı zamanlar oldukça avantajlı fiyatlara evler denk gelebiliyor. 250 bin biralık evi 150 bine kadar verenler olabiliyor. Kimisi yurt dışına çıkıyor kimisi de borçlarını ödemek için satıyor. Böyle durumlarda acil konut kredisi ihtiyacı oluyor. Sizlerde Kredi çekmek istiyorsanız bunu ödeye bilecek güçte maaş aldığınızı belgelendirmeniz gerekiyor. Hatta  evde başa çalışanlar varsa eşiniz gibi onunda maaş bordrosunu ekleyiniz. Ayrıca son 5 yıl içerisinde de kara listeye girmemeniz gerekiyor.

TEB KONUT KREDİSİ ÜRÜNLERİ

EMİN EVİM İLE FAİZSİZ EV SAHİBİ OLMAK ÇOK KOLAY

DÜŞÜK FAİZLİ 96 AY VADELİ 80.000 TL KONUT KREDİSİ VEREN BANKALAR

 

ÇOK ACİL TAŞIT KREDİSİ

Değerli okurlarımız, oldukça fazla ihtiyaç duyulan kredi başlıklarından bir diğeri ise taşıt kredisidir. Bir çok kimse ehliyetini yeni aldıktan sonra krediye başvuruda bulunabiliyor. Yada büyük otomobil firmaları çok özel kampanyalar yapabiliyorlar. Bu durumlarda da acil olarak krediye ihtiyaç duyuluyor. Sizlerde taşıt kredisi almayı düşünüyorsanız aşağıdaki konu başlıklarımıza göz atabilirsiniz.

FİNANS BANK STANDART TAŞIT KREDİSİ

36 AY VADELİ 30.000 TL TAŞIT KREDİSİNİ EN UYGUN VEREN FİRMALAR

DÜŞÜK FAİZLİ 24 AY VADELİ 15.000 TL TAŞIT KREDİSİ

EMİN OTOMOTİV

 

ACİL ESNAF KREDİLERİ

Esnaflar bir ülkenin kalkınmasındaki en büyük faktörlerden bir tanesidir. Güçlü esnaf demek güçlü ekonomi demektir. Bundan dolayıda bankalar esnaflar için özel kampanyalar düzenleyerek kredi ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Sizlerde vergi levhanız veya gelir belgeniz ile bir bankadan rahatlıkla kredi çekebilirsiniz. Kırmızı Kalem de yememe şartı aranıyor bunu da belirtelim.

SIFIR FAİZLİ HALKBANK ESNAF KREDİLERİ

ESNAF VE KOBİLER İÇİN FİBABANK KREDİ DETAYLARI

AKBANK OLDUĞUNDA ÖDE ESNAFIM KAMPANYASI

 

KOSGEB KREDİLERİ

Sizlerde yeni bir iş kurmak isteyebilir veya işlerinizi büyütmek isteyebilirsiniz. Bu durumda düşünmeniz gereken bir kredi türü de KOSGEB dir. Belki diğer kredilere göre biraz geriden ödeme yapılmaktadır ama karşılıksız hibe ve faizsiz kredi boyutu düşünüldüğü zaman oldukça avantajlı ve gözden geçirilmesi gereken bir kredi türüdür.

3 ADIMDA KOSGEB'TEN KOLAYCA KREDİ ALMA YÖNTEMLERİ

KOSGEB KOBİ GELİŞİMSEL DESTEK PROGRAMI İLE 1.000.000 TL KREDİ

KOSGEB'TEN LİSE MEZUNLARINA 150.000 TL KARNE HEDİYESİ

KOSGEB KOBİ PROJE DESTEK PROGRAMI İLE 150.000 TL BİR TIK ÖTEDE

 

LÜTFEN BU YAZIYI HERKESİN GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.