Finansbank da günlük 12 TL taksitler ile 10 bin lira kredi

Finansbank günlük 12 tl taksitli kredi- Merhabalar sevgili okurlarım. Bugün yine ihtiyaç duyabileceğiniz bir konu başlığı ile karşınızdayız. Malumunuz esnaf olalım, yada memur olalım veyahut işçi her an kredi ihtiyaçlarımız olabiliyor. Bu durumda da ne uygun faiz veren ve masraflarında az olduğu kredileri didik didik arayıp duruyoruz. Madem en uygununu arıyorsunuz bizlerde sizler için en ekonomik olan kredi seçeneklerini bu site üzerinden sunmaya çalışıyoruz.

FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL BİLGİLERİ

Bugünde finansbankın özel ve avantajlı diyebileceğimiz bir kredisinden söz etmeyi planlıyoruz. Kredi çekecekler veya çekmeyi düşünenler, yazımızın sonunda finansbankın günlük 12 tl taksitli kredisini de göz önünde bulunduracaksınız. Tamamen bir laternatif oluşturması adına bu yazıyı sizler için derlemiş olduk. Sonuç itibariyle herkesin krediye ihtiyacı oluyor. Daha uygunu varken, neden daha fazlasını ödeyelim ki?  Dilerseniz vakit kaybetmeden hemen kredinin özelliklerine geçiş yapalım.

KREDİ NOTU NEDEN DÜŞER?

GÜNLÜK 12 TL TAKSİTLİ FİNANSBANK KREDİ ÖZELLİKLERİ

10.000 TL krediyi 36 ay vade ile günlük 12 tl den başlayan taksitler ile ödeyebiliyorsunuz. Bunun oldukça özel ve güzel bir kredi kampanyası olduğunu söylememiz gerekiyor. Dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kredinizi ödeyebilirsiniz. Tabi tüm banklarda olduğu gibi finansbanta da kredi notunuzun büyük bir öneminin olduğunu söylemek gerekiyor. Zira faiz rakamları %1,20 ile %1,63 arasında değişmektedir. Bunu da kredi notunuz belirlemektedir.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
10-000-tl-ihtiyac-kredisi-finansbank
10-000-tl-ihtiyac-kredisi-finansbank

 

KREDİYE NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS‘le hemen yapabilirsiniz. Dilerseniz burayı tıklayarak internetten de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Finansbank Şubeleri’nden de ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz Finansbank Şubesi’nden İhtiyaç Kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

KREDİ NOTUM DÜŞÜK NASIL KREDİ ÇEKEBİLİRİM?

KREDİ İÇİN GEREKLİ OLAN BAŞVURU BELGELERİ
  • Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti),
  • Adres Belgesi (Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; son 3 ay içinde düzenlenmiş sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri)
  • Gelir Belgesi (Gelir belgesiz limit ile ön onay alınamaması durumunda gerekli)

 

Sizlerinde kredi ihtiyacı varsa finansbankı düşünebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da muhakkak incelemenizi özellikle tavsiye ederiz.

FİNANSBANK STANDART TAŞIT KREDİSİ

FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

GÜNLÜK 9 TL İLE KREDİ FİNANSÇIDAN ALINIR

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİR MİSİN?

Yorum yapın