Avantajlı Size Özel CEPTETEB ihtiyaç kredisi İle Hayallerinizi Gerçekleştirin

CEPTETEB ihtiyaç kredisi – İş yeri açacak abiciğim, kızını evlendirecek amcacığım, hayalindeki evi alacak anacığım ve spor arabası isteği ile yanıp tutuşan kardeşlerim, herkesin farklı istek ve ihtiyaçları olduğundan hemfikiriz. Herkes bir şekilde istiğine ve ihtiyacına ulaşmaya çalışıyor. Bir bakıyor ki elindeki para o ihtiyacını karşılamaya yetmiyor. İşte o zaman çevresinde borç alabileceği bir eşi veya dostu varsa iyi. Ama ya yoksa?

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Az bir paradan da bahsetmiyoruz. Dolayısıyla herkes gibi sende bankalara koşuyor ve bir an önce krediye başvuruda bulunuyorsun. Banka banka dolaşıp en iyi faiz oranlı krediyi seçmeye çalışıyorsun. Bizlerde bu yazımıza oldukça avantajlı bir krediden söz etmek istiyoruz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi ile hayallerinizi ertelemenize gerek kalmıyor. Dilerseniz ayrıntılarına hep beraber bakalım.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU KOŞULLARI VE ŞARTLARI

Malumunuz bayramda yaklaşıyor ve ciddi bir masraf sizi bekliyor. Ayrıca ÖSYM üniversite yerleştirme sonuçlarını açıkladı. Çocuğunuz İstanbuldaki çok istediği mühendislik bölümünü kazandı. Bunun için yol parası, kıyafet parası barınma parası derken hooop bir ton masrafta buradan çıktı.Evet sabit geliriniz var ama bu masrafın altından bir anda kalkacak durumunuz yok. O zaman CEPTETEB ihtiyaç kredisi yanınızda. Üstelik bankaya gitmenize hiç bir şekilde gerek kalmıyor.

Hem kredi başvurusunda hemde kredini kullanmak için şubeye uğramana gerek kalmıyor. Eğer ilk defa CEPTETEB e üye oluyorsan azsonra vereceğimiz linkteki formu doldurman gerekiyor. Ardından bankadan seninle irtibata geçiliyor. Senin istediğin ve belirlediğin yere gelerek bir form imzalatıyorlar. Ardından şubeye gitmene gerek kalmadan internetten kredini kullanabiliyorsun. Eğer TEB üyesi isen formu doldurman yatıyor. Ardından kredini mobil şubeden veya internet bankacılığı ile istediğin şekilde kullanabiliyorsun. Gördüğünüz gibi ne sıra derdi, nede zaman kaybı.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME

CEPTETEB in faiz oranını duyunca hemen atlayacaksınız. En fazla 20.000 TL krediye 36 aya varan vadeler ile ve %1,27 faiz oranı ile sahip olabiliyorsun. Ayrıca güzel bir diğer yanı ise kredi tahsis ücretinin olmaması. Sadece sigorta masrafı vardır. Bu masrafta yıla göre ve çekeceğiniz meblağa göre değişmekte. Herhalde ihtiyaç kredisi ile ilgili tüm detayları anlattım. Geriye sadece CEPTETEBE nasıl ulaşacağınız kaldı. Onun içinde burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Bu link sizi direkt olarak CEPTETEB’in ihtiyaç kredisi başvuru formuna yönlendirecektir.

Bu sayfada yapmanız gereken öncelikle tc numaranızı ve cep telefonunuzu girmeniz gerekmektedir.Ardından gelen sms kodu ile basit bir kaç işlem ile formu doldurup başvurunuzu sonuçlandırabiliyorsunuz. Ayrıca Kredi notu sorgulama konulu yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz. Hayatınızdaki tüm ihtiyaçları en kısa sürede karşılamanız ümidiyle.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.