Anında Kredi Veren Bankalar

Anında kredi, Anında kredi veren banka, Anında kredi veren bankalar hangisi- Bu yazıyı okuyorsanız sizinde acil paraya ihtiyacınızın olduğunu düşünüyoruz. İnternete bununla ilgili bir çok haber var ama maalesef bunlar güncelliğini yitirmiş. 2015 yılındaki haberler ön sıralarda çıkıyor. Buda eski yazıları okuyan insanlar üzerinde yanıltıcı etki ve yönlendirme yapıyor. Bundan dolayı da sizleri doğru ve güncel bilgiler ile donatmak adına bu yazıyı kaleme aldık.

ANINDA KREDİ VEREN BANKALAR GENEL AÇIKLAMA

Başlıktan da anlayacağınız gibi bugün sizler için Anında Kredi Veren Bankalar konusuna değineceğiz. Bu başlıkla en kolay ve çabuk hangi bankadan kredi alabilirsiniz onlara değineceğiz. Ayrıca bu hususta en çok reklam yapan tercih edilen bankaları da bu site üzerinden paylaşacağız. Sizlerde kendi kriterinize göre değerlendirme yapabilirsiniz. Çünkü bir çok bankayı bir arada görebileceksiniz. Hazırsanız ilk bankanın tanıtımı ile yazımıza devam edelim.

TÜRKİYE İŞ BANKASI ANINDA KREDİ KAMPANYASI

İş Bankası adından da anlaşılacağı gibi anında kredi kampanyası yapmış. Bu kampanyaya göre; İhtiyaç kredisi başvurunuzu İnternet Şubesinden veya İşCep’ten dilediğiniz zaman yapabilir, başvurunuzun onaylanması durumunda şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. İnternet Şubesi ve İşCep’ten 15.000 TL tutar ve 48 ay vadeye kadar yapacağınız ve onaylanan ihtiyaç kredisi başvurularınıza ilişkin tutar İş Bankası nezdindeki vadesiz TL mevduat hesabınıza aktarılacaktır.

TÜRKİYE İŞ BANKASI ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Krediyi 24 Ay Vade ve %1,35 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis ücreti olarak 25 TL ödemeniz gerekiyor. Yıllık Sigorta  Primi 67 TL dir. Aylık Taksit Tutarı: 506 TL dir. Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı ise 12.150 TL dir.

QNB FİNANSBANK ANINDA HESABINDA KREDİ

Online Kredi ile istediğiniz an krediniz hesabınızda. Şubeye gitmeden, sıra beklemeden ihtiyaç kredisi kullanmak artık çok kolay. Aylık %1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla Online Kredi ile 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için artık pazartesiyi beklemeye son. Online Kredi ile hafta sonu bile krediniz hesabınızda. QNB Finansbank müşterisiyseniz, Online Kredi’ye QNB Finansbank İnternet veya Cep Şubesi’nden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Faiz oranları %%1,14 ile %1,45 arasında değişmektedir. Anlayacağınız faizler, kredi notunuza göre değişiklik göstermektedir.

QNB FİNANSBANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

30.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,14 Faiz oranı ile alırsanız Aylık taksit tutarınız 857 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 1052,17 TL dir. 

30.000 TL Krediyi 48 ay vade ve %1,45 Faiz oranı ile alırsanız Aylık taksit tutarınız 927 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 157,5 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 1077,34 TL dir. 

AKBANK ANINDA KREDİM

Kredinizi Anında Kullanın! Artık ihtiyaç kredisi kullanmak için şubeye gitmenize gerek yok. Akbank Direkt Kredi ile 15.000 TL’ye kadar şubeye gitmeden hemen ihtiyaç kredisi kullanabilir, paranızın anında hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz başvurunuzu BURADAN gerçekleştirebilirsiniz.

AKBANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

15.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,34 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 450,85 TL dir. 

VAKIFBANK ANINDA İNTERNET HIZINDA KREDİ

Maaş ödemesi Vakıfbank aracılığı ile yapılan bireysel segmentteki müşteriler VakıfBank İnternet Bankacılığı veya VakıfBank Mobil Bankacılık üzerinden Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanabilirler.  VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için İnternet Bankacılığı’na giriş yapın. İnternet Bankacılığı ekranının sol tarafında yer alan menüde bulunan “Başvurularım”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli. Ayrıca VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için Mobil Bankacılığa giriş yapın. “Başvurularım”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli.

VAKIFBANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

Sigortalı: 10.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,29 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 296,77 TL dir. ( 1 yıllk hayat sigortası 35 yaşında bir erkek için; 35,55 TL dir.)

Sigortasız: 10.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,43 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 307,47 TL dir.

AKTİFBANK ANINDA İNTERNETTEN ANIN

N Kolay’ın kolaylık dolu dünyası ile bundan sonra kredi almak ne kolay. N Kolay Kredi ile şubede sıra beklemek, sayfalarca kağıdı imzalamak, üstüne üstlük kredi kartı, sigorta ek ürün satın alma zorunluluğu yok. Nkolaykredi.com adresine gir, kısa formu doldur, evraklarını ekrandan onayla, 25.000 TL’ye kadar kredin hesabında olsun. Üstelik parana ulaşabilmen için ücretsiz N Kolay Banka Kart sahibi olacaksın.

AKTİFBANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %2,09 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 360,62 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 50,00TL dir.

ODEABANK NAKİT HAZIR ANINDA KREDİ

Günde 8 TL’den başlayan taksitlerle gelir belgesiz, anında kredi. Üstelik 48 aya varan vadelerle. Başvuru için nüfus cüzdanı yeterli oluyor. Faiz oranları ise %1.24 ile %1.79 arasında değişmektedir. Bunu da kredi notunuz belirliyor. Yüksek kredi notuna düşük faiz hesabı anlayacağınız.

ODEABANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

8.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,24 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 234 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 40,00TL dir.

8.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,79 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 269 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 40,00TL dir.

Sevgili okurlarımız, oldukça geniş ve ayrıntılı bir yazı olduğu kanaatindeyim. Ayrıca da istifade oranı da yüksek bir yazı.Güncel ve doğru bilgiler ile yazıldığından LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP ARKADAŞLARINIZIN DA GÖRMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Findeks Renkleri Ne Anlama Geliyor

 

“Anında Kredi Veren Bankalar” üzerine 2 yorum

    • Merhabalar Cavit Bey, Sitemiz üzerinden bir kredi kuruluşuna yönlendirme ya da aracılık hizmetimiz şimdilik yok. Bundan dolayı biz sağlıklı, doğru ve güncel bilgileri sadece sizler ile paylaşıyoruz. Belirttiğiniz rakam çok büyük bir meblağ değil. Belirttiğimiz bankalara başvurmanız gerekecek. Tabi kredi notunuzun da iyi olması gerekiyor. Ayrıca gelir durumunuzla ilgili de bir şey belirtmediğinizden böyle genel bir cevap oluşmuş oldu. Saygılar…

      Yanıtla

Yorum yapın