Anında Hızlı ve Uygun Burganbank İhtiyaç Kredisi

Burganbank ihtiyaç kredisi- Türkiye’nin yükselen banka değeri Burganbank; uluslararası kredi derecelendirme kurulu Fitch Rating tarafından 20 temmuz 2016 da en iyi yatırım yapılacak bankalar arasında göstermiştir. Bizlerde neler oluyor, bir banka hemen nasıl bu derece yükselir sorularını araştırırken, kendimizi burgan bankın güzellikleri içerisinde bulduk. Bir bankadan fazlası. güler yüzlü personeli ve işlerin şipşak bitirilmesi bir banka adına muhteşem bir hizmet bence. Bugünkü yazımızda da Burganbank ihtiyaç kredisi tanıtımını yapmaya karar verdik.

BURGANBANK İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Esasen benim Burganbank ile tanışmam yıllar evveline uzanıyor. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Yüksek Lisans eğitimim için ihtiyacım olan krediye başvuruda bulunmuştum. Daha ilk girişte sıcak bir karşılama işin açıkçası beni memnun etmişti. Daha sonra gösterilen ilgi alaka neticesinde sabah ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunduğun  Burganbak yetkilileri, telefon ile arayarak öğleden sonra istediğiniz bir vakit hesabınızdan paranızı çekebilirsiniz dediler. Şipşak ve anında işler hemen haloluverdi. Daha sonra kredi taksitlerim ödemeye gittiğimde hiç sıra beklemeden işlerimi hallediverdim. Sıra yok, beklemek yok, zaman kaybı hiç yok. Ayrıca muhat bulamama gibi bir sıkıntı ise hiç hiç yok. Dediğim gibi bir bankadan daha ne beklenir ki. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan burganbank ihtiyaç kredisi bilgilendirmesine geçelim.

BURGANBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI VE BAŞVURU ŞARTLARI
DEĞERİNİZİ BİLEN İHTİYAÇ KREDİSİ

İster eğitim, ister sağlık, ister tatil isterse evlilik tüm ihtiyaçlarınız için herkese bir kredi bulunan burganbank düşük masraflı ve bütçenize uygun ihtiyaç kredileri ile sizleri bekliyor. Ayrıca KKB (Kredi Kayıt Bürosu) skorunuza göre faiz oranları bulunan ve değerinizi bilen bir banka. KKB skoru 1350 ve üstü olan müşterileri için faiz oranı %1,21 olarak belirlenmiş Buna da platin kredi denmekte. Altın kredi de ise KKB skoru 1250 – 1350 arasında olan müşterilerine uyguladığı ve %1,24 ten başlayan faiz oranı ile özel bir kampanyaya ait. Gelelim gümüş krediye. Bu kredide ise burgan bank KKB skoru 1110 ve 1250 arasında olan vatandaşlar %1,28 faiz oranından faydalanabilmektedir. Görüldüğü gibi en düşük paketi bile oldukça cazip bir faiz oranına sahip. 100.000 TL krediyi 36 aya varan imkanlar ile ihtiyacınızı bilen kredi ile elde etmeniz mümkün.

SÜPER NET İHTİYAÇ KREDİSİ

Tüm bireysel ihtiyaçlarınıza cevap veren özel bir kredi fırsatı sunan burganbank, vadesi ne olursa olsun faiz oranı hiç bir şekilde değişmemektedir. Düşük masraf ve net faiz oranı gönlünüzü cezbedecek. Bu kampanyada belirtilen fiyatlar 31 aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Ayrıca vadesi ne olursa olsun faiz oranı da %1,39 olarak belirlenmiştir.

BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Sizlerde zamanında farklı bankalardan farklı nedenler ile kredilere ihtiyaç duymuş olabilirsiniz. Bu durum öyle bir hal alıyor ki neredeyse her ahfta bir ödeme yetiştirmeniz gerekebiliyor. İşte tamda burada burganbank borç transfer kredisi imdadınıza yetişiyor. Tüm banka kredi borçlarınızı çat ısı altında toplayarak 36 aya kadar vade imkanı sunuyor. Üstelik %1,49 dan başlayan faiz oranlarıyla. 10.000 TL için kredi tahsis ücreti 50 TL dir.

BİRİKİMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Sizlerde %1,06 faiz oranından yararlanmak istiyorsanız bence kaçırılmaması ve değerlendirilmesi gereken bir kredi kampanyası. Hem düşük faizli ihtiyaç kredisi elde etmiş oluyorsunuz. Hemde %25 devlet katkılı bireysel emeklilik sistemine katılarak geleceğinizi garanti altına almış oluyorsunuz. Ayrıca bir yıl boyunca hesap işletim ücretinden de muaf tutuluyorsunuz. Bunun dışında ilk 100 eft ve havale işlemlerinizden ücret istisnası sağlanıyor. Son olarak şunu da belirteyim. Eğer Burganbank tarafından BES iniz gerçekleştirilirse en az 2 ay bu sistemde kalırsanız 450 TL ye varan paket ücreti iadesinden faydalanabiliyorsunuz.

İPOTEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

İnsanlık hali işleriniz kötüye girmiş olabilir. Maalesef böyle bir durumda kötü durumunuzdan rant elde etmek isteyen kurumlar veya insanlar olabilir. Burganbank bu durumunuza çözüm olabilmesi adına İpotekli ihtiyaç kredisini geliştirdi. Burgan bank nakit sıkışıklığınız nedeniyle konutunuzu değerinin çok çok altında satma zorunda kalma durumunuzu ortadan kaldırmış olacaktır. Gayrimenkulunuzun gerçek fiyatı ne ise o belirlenir ve belirlenen rakamın en fazla %50 si size 36 aya varan vade imkanı ile kredi olarak verilir. Burada gayrimenkul için konut sigortası, sizin için de hayat sigortası yapılmaktadır. Bu krediye başvuruda bulunabilmeniz için 18 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Değerli okurlarımız, sizlere bu yazımızda burganbank‘a ait tüm ihtiyaç kredileri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Hepsini ayrı ayrı açıp sizi yormaktansa tüm bireysel ihtiyaç kredilerini bu yazımızda bulabilir ve size uyduğunu düşündüğünüz krediye düşük faiz oranları ve düşük tahsis ücretleriyle başvuruda bulunabilirsniz. Ayrıca Kosgep hibe kredi nasıl alınır konulu yazımıza için de burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

“Anında Hızlı ve Uygun Burganbank İhtiyaç Kredisi” üzerine bir yorum

  1. 50000 liraya ihtiyacim var acil uygun geri odeme imkani ile acil donus yapilirsa sevinirim

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.