Belgesiz Kredi Veren Bankalar Nasıl Kredi Çekilir

Belgesiz Kredi Veren Bankalar, Nasıl Kredi Alınır? Hangi bankalardan belgesiz kredi alınır? – Zaman ilerledikçe, her şeyin kolayı da bizlere sunulmaya başlandı. tabi teknoloji ile birlikte rahatlıkta geldi. özellikle bankalar teknolojik alt yapıdan ciddi manada yararlanmaya başladı ve kendi teknolojilerini geliştirdiler. E-devlet ile zaten bir çok bürokratik işlemi aradan çıkarmış olduk. Şimdilerde ise bankasal iş ve işlemlerimizi, bankaya gitmeden oturduğumuz yerden hallediyoruz.

VATANDAŞIN İSTEĞİ KOLAY KREDİ

Kolay ve çabuk kredi alma ise hepimizin ortak isteği. İşlerimiz zaten başımızdan aşkın, yok gelir belgeni getir, yok kefil bul, yok, imza at, yok başvuru yap, sıra bekle, vergi levhanı getir vb. bir sürü bürokratik işleyişten hepimiz bıktık. Kredi başvurusunu kolay yapmak istiyoruz bu birinci isteğimiz. İkinci isteğimiz ise onu bunu sunmadan kredinin kolayca hesabımıza yatmasını istiyoruz. Bu yönde de banka tercihimizi yapıyoruz.

BANKALARIN ÇOĞU KREDİ POLİTİKASINI DEĞİŞTİRDİ

Vatandaş gerçekten sıra beklemek ve onu bunu getir işleri ile uğraşmak istemiyor. Bankalarda gün içerisindeki kredi çekme yoğunluğundan şikayetçi. Bu açıdan yeni bir politika izlemiş durumdalar. Kendi müşterilerine hiç bir belge sunmadan online kredi alabilmelerine imkan tanıyorlar. Bu sayede hem daha fazla müşteriye ulaşıyor, hemde banka yoğunluğu azalmış oluyor. Zaten müşterilerin durumunu bankalar biliyorlar.

Müşteriler internet şubeden yada cep şubeden başvuru yapıyorlar. Sonra 2 dakika içerisinde banka cevap veriyor. Genelde kredi sicilinde herhangi bir sıkıntı yok ise kredinizi hemen internet şubeden alabiliyorsunuz. Ne imza ne başka bir şey. Peki şuan buna hangi bankalar uyuyor. Hızlıca bankaları ve özelliklerini belirtelim isterseniz.

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİ

Odeabank nakit hazır kredi ile müşterilerine 35.000 TL’ye kadar kredi almalarını sağlıyor. İnternet şubeden hızlıca başvuru yapabiliyorsunuz. Paranıza da kolayca kavuşuyorsunuz. Kredi vadesi için en yüksek vade 48 aydır. Faiz oranları da kredi notunuza göre belirlenir. Kredi notunuz yüksek ise düşük faizli kredi alabiliyorsunuz. En yüksek faiz %1,79 ve en düşük faiz ise %1,29 dur. Hayat sigortası yapılıyor. kredi tahsis ücreti ise kesintisi yapılıyor.

FİBABANKA İNTERNTTEN KREDİ KAMPANYASI

Fibabanka 20.000 TL kredi almanıza olanak tanıyor. Başvurunuzu internet şubeden yada cep şubeden bir iki dakikada gerçekleştirebilirsiniz. Dakikalar içerisinde bankanızdan cevap gelecektir. Eğer olumlu cevap gelirse kredinizi bankaya gitmeden kolayca hesabınıza aktarırsınız. Faiz oranı %1,29 olarak sabit tutulmuştur. Genel anlamda kredi sicilinde sıkıntı olmayanlar kredi alabiliyorlar. 3 ay ile 48 ay arası vade imkanınız bulunuyor.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ

Aktifbank kredi notunuzu da çok fazla kafaya takmıyor. Başvuruların büyük çoğunluğu kabul ediliyor. Aktifbank müşterileri internet şubeden başvurusunu yapıp 5 dakikada kredisine ulaşabiliyor. Yok müşteri değilseniz başvuru formunu dolduruyorsunuz. Onay gelirse 2 hafta içerisinde kurye imzanızı alıyor ve kredinize kavuşuyorsunuz. Faiz oranı %2,29 dur. Kredi vadesi 3 ay ile 48 ay arasında yapılabilir. Kredi limiti ise 2.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Hayat sigortası zorunlu değildir. tahsis ücreti ise istenmektedir

BANKPOZİTİF MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası bankpozitif hazırlamış. Müşteriler hemen anında kredilerine kavuşuyor. Müşteri değilseniz başvurunuzu bankpozitif’in resmi web sitesinden 4 dakika da başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Sizi evinizde ziyaret ediyorlar imzanızı alıyorlar ve kredinizi istediğiniz hesaba yatırıyorlar. 50.000 TL’ye kadar kredi alaibliyorsunuz. Kredi vadesi için en yüksek taksit sayısı 48 aydır. kredi tahsis ücreti, dosya masrafı, hayat sigortası ve hiç bir ek masraf talep edilmiyor. Faiz oranı da %1,49 dur.

GARANTİ BANKASI DİJİTAL KREDİ

Garanti bankası müşterilerine 5 dakikada kredi almanın yolunu açmış. Sizde şifrenizi kullanarak cep şubeye yada internet şubeye giriş yapın ve kredi başvurunuzu gerçekleştirin. Kredinin üst limiti 75.000 TL dir. Faiz oranı da %1,89 ile %1,29 arasında değişiyor. Kredi limiti arttıkça faiz oranı azalıyor. tahsis ücreti talep ediliyor. hayat sigortası da yaptırılıyor. Maaş müşterisi değilseniz internetten en fazla 25.000 TL’ye kadar kredi çekebiliyorsunuz. Maaş müşterisi iseniz 75 bin liraya kadar yolunuz var.

YAPI KREDİ BANKASI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı kredi bankası oturduğunuz yerden kredi almanızı sağlıyor. Bende denedim oluyor. İnternet şubeye giriş yapıyorsunuz. Adınıza belirlenmiş bir kredi limiti oluyor. Bu limiti 48 ay vadeye kadar taksit yapabiliyorsunuz. benim için belirlenen limit 30.000 TL idi. Faiz oranı ise %1,27 ile %1,39 arasında değişiyor. Kredi limiti ve müşterinin özeline göre faiz oranları belirleniyor. Başvurunuzu yaptıktan sonra bir kaç dakika içerisinde onay geliyor. Sonra da paranızı hesabınıza aktarıyorsunuz. Toplam 10 dakikanızı almıyor.

QNB FİNANSBANK İNTERNETTEN KREDİ

Kolay kredi veren bankalardan birisi ise QNB Finansbank’tır. Müşterileri hafta sonu dahi olsa istedikleri zaman kredi alabiliyorlar. İnternet şubeyi yada cep şubeyi kredi başvurusu için kullanabilirsiniz. Onay almanız durumunda krediniz isteğiniz doğrultusunda hemen hesabınıza yatar. En düşük kredi limiti 1.000 TL ve en yüksek kredi limiti 30.000 TL dir. Kredi notuna göre faiz oranı sunuluyor. En düşük faiz %1,28 dir. En yüksek faiz oranı ise %1,73 tür.

Bankadan Alınacak Kredinin Limiti Nasıl Artırılır? İşte Yöntemler

Bankadan Alınacak Kredinin Limiti Nasıl Artırılır? İşte Yöntemler – Değerli okurlarım, malumunuz bir çok işimizi krediler ile çeviriyoruz. Ev alacağımız zaman, işimizi kuracağımız zaman hep bankalar ilk sırada yer alıyor. Tabi herkesin kendine göre bir nedeni oluyor. Araba alacaklar mı dersin, eğitim masraflarını karşılamak isteyenler mi? Sağlık giderleri ile boğuşanlar mı dersin, yoksa balayı seyahatini yurt dışında geçirmek isteyenler mi? Herkesin kredi çekmek için bir sebebi var. Krediler hayatımızın gerçeklerinden.

NEDEN KREDİ LİMİTİ DÜŞÜK VE ÇÖZÜM YOLLARI NELER?

Kahvaltıda tükettiğimiz peynir, zeytin gibi, kredi çekip kullanıyoruz. Ama bazı zamanlar, bazı insanlarda ufak tefek sıkıntılar olabiliyor. Çünkü bankalar vatandaşa istediği kredi limitinin çok daha altında bir kredi tutarı talep ediyorlar. Diyelim ki 50 bin lira lazım ama banka size 20 bin lira veriyor. İşte bu çok büyük bir sıkıntı doğuruyor. Zira verilen tutar sizin işinize yaramıyor. Haliyle Bu işin nedenini ve çözüm yollarını araştırıyorsunuz. Bende bu yazı ile neden kredi limitiniz az veriliyor ve çözüm yolları nelerdir? sorusunu cevaplayacağım.

KREDİ NOTU SEBEP OLABİLİR?

Düşük kredi limiti dendiğinde aklımıza gelen ilk maddelerden birisi düşük kredi notudur. Zira 1500 ve üstü iyi bir kredi notunu verir. Aylık geliriniz var ise ve kredi siciliniz de ise bir problem yok ise, rahatça kredi alabilirsiniz. Ama bazı larının notu az riskli veya orta riskli olabiliyor. Genelde de orta riskli olanlara bankalar düşük limitli kredi veriyor. Dilerseniz BURAYI tıklayarak Kredi Notu Artırma Teknikleri konulu yazımızı inceleyebilir ve çok önemli tüyolar alabilirsiniz.

GELİRE GÖRE YANLIŞ KREDİ TALEBİ

Kimisi de gelirine göre çok yüksek kredi talebinde bulunabiliyor. Yani diyelim ki 30 bin lira alabilirken, siz 60 bin lira talebinde bulunursanız kredi alamazsınız. Peki ne kadar isteyeceğimizi nasıl hesaplayacağız. Aslında bunun kolay bir yöntemi var. Aylık belgelendirebildiğiniz gelirinizin yarısı en üst taksit tutarınızı verecektir. Örneğin 2.500 TL maaş alıyorsanız, aylık en yüksek ödeyebileceğiniz kredi taksiti 1.250 TL olacaktır.

VADE SAYISINI ARTIRIN

12 Ay vade ile kredi çekerseniz; 12 ay X 1.250 TL = 15.000 TL yapar. Bu sizin 12 ayda ödeyebileceğiniz en yüksek kredi limitidir. Siz tutup da 12 ay vade ile daha yüksek kredi limitinde bulunursanız kabul görmez. Aslında daha yüksek kredi limiti istiyorsanız kredi vadesini yükseltebilirsiniz. Örneğin 48 ay vade ile kredi çekecekseniz; 48 Ay X 1.250 TL = 60.000 TL yapacaktır. Bu sizin 48 ay vade ile ödeyebileceğiniz en yüksek kredi tutarıdır. Gördüğünüz gibi vade sayısı artınca kredi limiti de artmış oldu.

TEMİNAT VE KEFİL GÖSTEREBİLİRSİNİZ

Bankanın size verdiği kredi limitini az bulduysanız teminat gösterebilirsiniz. Ev, arsa, dükkan bunlara örnek verilebilir. Diyelim ki eviniz var. Bankanın görevlendirdiği eksper ise daireye fiyat olarak 140.000 TL değer biçti. O halde siz bu değerin %50’si yani yarısına kadar kredi alabilirsiniz. Bankanın size verdiği kredi limitinin dışında ek olarak 70.000 TL alırsınız. Borcunuzu ödemezseniz eviniz açık artırma ile satılır. Ayrıca dilerseniz kefil de göstererek kredi limiti artırabilirsiniz. Buradaki sıkıntı, borç taksitlerinizi ödemediğinizde kefiliniz ödemek durumunda kalır.

EK GELİR VE EVDEKİ DİĞER ÇALIŞANLARIN FAKTÖRÜ

Eğer ek geliriniz var ise ve bunu da belgelendirebiliyorsanız, daha fazla kredi alabilirsiniz. Örneğin 1.000 TL kira geliriniz var. Sizin de maaşınız 2.500 TL. O halde artık sizin aylık geliriniz 3.500 TL olur. Böylece daha yüksek kredi alabilirsiniz. Yada evde sizin gibi çalışanlar olabilir. Eşiniz yada çocuklarınız. Onaların da maaş bordrosunu bankaya sunarak çok daha yüksek limitli kredi alabilirsiniz.

 

Banka Kredisini Kaç Aya Kadar Uzatabilirsiniz ?

İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi, Taşıt Kredisi, Arsa Kredisi, Taksit Sayısı, Kredi Vade Sayısı Artırma – Merhabalar değerli dostlarım. 724kredi.net ile, kredi adına akılına takılan tüm soruları, doğru kaynaklardan beslenerek cevaplandırmaya devam ediyoruz. Ekonomi hayatımızın en önemli kısmını oluşturuyor. Bununla orantılı olarak da bankalar ve bizlere sunduğu ürünleri de hayatımızı düzene koyuyor. Özellikle de bankalardan alınan krediler sayesinde ev, araba, arsa vb. gibi mal mülk sahibi olabiliyorken, ihtiyaçlarımızı da rahatlıkla karşılayabiliyoruz.

KREDİSİZ YAPAMIYORUZ AMA EVDEKİ HESAP ÇARŞIYA UYMUYOR

Bu açıdan kredi çok çok önemli bir konumda diyebiliriz. Şuan her 3 kişiden birisi kredi çekerek evleniyor. Anlayacağınız yuva kurma işlemine de artık bankalar el atıyor. Kredi çekebiliyorsan, kendine ait iş yeri de kurabiliyorsun. Ayrıca küçük büyük tüm ihtiyaçlarımızı da krediler sayesinde alabiliyor ve ulaşabiliyoruz. Ama bazen kredi çekildiği zaman, taksitleri ödeme de zorluklar çekebiliyoruz. Kiminin işleri kötüye gidiyor, kimisinin de evdeki hesabı çarşıya uymuyor. Ayrıca kimisi de kredilerde maksimum taksit sayısını merak ediyor.

TAKSİT SAYISI VE VADESİ KAÇ AY VE UZATILABİLİR Mİ?

Arkadaşlar bu yazıyı durduk yere kaleme almadım. Zira durmadan sorular gelmeye başladı. Kimisi ihtiyaç kredisi maksimum kaç aydır diye soruyorken, Öteki ise Aldığım kredinin taksit sayısını yada vade sayısını uzatabilir miyim diye soruyor. Birde bu sıralar işler biraz kötüleşti gibi. Esnafların tadı pek yok. Vatandaş desen bir çoğu işsiz. Haliyle de sorular akmaya başladı. bende bir yazı ile aklınızdaki soru işaretlerini kaldırmak istedim. Dilerseniz başlayalım.

24 AY VADE İLE İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKTİM VADEYİ UZATABİLİR MİYİM?

Hasan Bey: Merhabalar. 8 Ay önce 24 ay vade ile 20.000 TL ihtiyaç kredisi çektim. Ödemelerimi rahat rahat yapıyordum Ama, işten çıkarıldım. 3 Aydır işsizim ve artık kredi taksitlerimi ödemekte zorluk çekiyorum. Sizlere sorum, aldığım kredinin vade sayısını uzatabilir miyim? Lütfen yardımcı olun? En fazla kaç taksit yapılabiliyor?

Benjamin: Değerli okurlarımız, Hasan Bey yalnızca bizlere gelen bir örnek. Sizlerin de bu tip sıkıntısı olduğunu biliyorum. Öncelikle ihtiyaç kredilerinde maksimum taksit sayısına değinelim. 2016 yılı temmuz ayına kadar en yüksek vade sayısı 36 ay ile sınırlıydı. Lakin bu tarihten sonra vade sayısı 48 aya çıkarıldı. Şimdi siz kredi çektiniz ve borcun belirli bir bölümünü ödediniz. Şimdide zorluk çekiyorsunuz. Haliyle de taksit küçültmesi yapmak istiyorsunuz.

Bu durumda yapmanız gereken vakit kaybetmeden bankaya uğramak. Burada da taksit yapılandırmasına gitmek. 24 Ay vade ile kredi çektiyseniz, 48 aya kadar borcunuzu yapılandırabilirsiniz. Tabi bunun için de bir faiz yansıtması olacaktır. Ama taksitleriniz epeyce küçülecektir. Sonra maddi gücünüzü kazandıktan sonra dilerseniz bu borcu erken kapatarak faiz indiriminden de yararlanabilirsiniz.

12 AY VADE İLE TAŞIT KREDİSİ ÇEKTİM 36 AY YAPABİLİR MİYİM?

Mehmet Bey: 12 Ay vade ile taşıt kredisi çektim. 3 aydan sonra ödemelerde zorluk çekmeye başladım. İşlerde küçülmeye gidiyoruz. Taksit sayımı da küçültmem gerekiyor. 36 ay vadeye çıkarabilir miyim?

Benjamin: Bir sıkıntı da taşıt kredilerinde karşımıza geliyor. Taşıt kredisinin de aynı ihtiyaç kredisi gibi olduğunu söyleyebiliriz. Taşıt kredilerinde maksimum taksit sayısı 48 aydır. Siz 12 ay vade ile aldığınız krediyi 36 aya uzatmak istiyorsunuz. Bu da yeni faiz oranı ile yapabileceğiniz bir durum. taksit yapılandırması için bankaya uğramanız gerekecek. Bir çok kimse de bu şekilde yapıyor zaten.

36 AY VADE İLE ARSA KREDİSİ ÇEKTİM KAÇ AY UZATABİLİRİM?

Sadullah Bey: Kardeşlerimin hissesini alabilmek için arsa kredisi çektim. 36 ay vade ile öderim diye hesap yapmıştım ama bu hesabım tutmadı. Taksitlerimi ödemeyecek hale geldim. İleriye dönük yatırım olmasını istiyorum. Doğal olarak da en uzun vade kaç ay yapabilirim?

Benjamin: Arsa kredileri genelde 60 Aydır. 5 yıl da oldukça makul bir süredir. Ama tabi bazı bankalar arsa kredisini 80 ay vadeye kadar çıkarabiliyorlar. Burada önemli olan sizin kredinin özellikleri. Banka bazen de arsa kredisi diye ihtiyaç kredisi veriyor. Aldığınız kredinin türü eğer ihtiyaç kredisi ise 48 aya kadar uzatabilirsiniz. Yok arsa kredisi ise, işiniz daha da kolay. Bankanız ile görüşerek bu borcunuzu yeniden yapılandırmalısınız.

KONUT KREDİSİ MAKSİMUM KAÇ AY VADE İLE ÇEKİLEBİLİR?

Son olarak konut kredisine de değinerek, yazımızı sonlandıralım. Ülkemizde konut kredisinde vade sayısı genelde 120 aydır. Bununla birlikte 180 ay vade ile ve 240 ay vade ile de konut kredisi veren bankalar da vardır. Lakin faiz oranlarının yüksek olması 120 ay üstü için bir dez avantaja dönüşmektedir. Bu açıdan 60 ay vade ile konut kredisi çektiyseniz 120 aya kadar uzatabilirsiniz. Tekrardan yapılandırabilme imkanınız var. Yada borç transferi de yaparak yeni bir yapılandırmayı başka bir bankada gerçekleştirebilirsiniz.

 

240 ay vade ile konut kredisi veren bankalar ve kredi kullanım şartları

240 Ay vadeli konut kredisi, Emlak Konut GYO, 240 ay vadeli konutlar, 20 yıl vadeli konut kredisi projeleri- Son derece özel ve son derece hayati bir haber ile karşınızdayız. Tarih 3 Şubat 2017 ve Türkiye de bunu da gördük diyebileceğimiz bir gelişme ile karşınızdayız. Yüce Yaradan insanları yaratırken birde barınmaya muhtaç kılmış. Barınmak ve bir yuva kurmak zorundayız. Bu sayede kendimizi güvende hisseder ve dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşıda koruruz.

Ben antik şehri olan bir beldede yaşıyorum ve milattan önce insanların sığınmak için nasılda küçücük evler yaptığını görebiliyorum. Tıpkı eski zamanlarda olduğu gibi şimdide ve gelecekte de bir yuva kurma ve kendimize ait bir evin olmasını istiyoruz ve istemeye de devam edeceğiz. Bundan dolayı da herkes belirli bir birikim yapıyor ve bankalardan kredi çekerek ev almaya çalışıyor. Toplum geneli olarak çok fazla zengin değiliz.

KONUT ALMA ŞARTLARI ÇOK ZOR

Kim ne derse desin ama şuan ki faiz oranları gerçekten de yüksek. Ayrıca kredi vadesi de 120 ay ile sınırlı. Bunun dışında %20 peşinat isteniyor. Bu oran Ağustos ayından önce %25 idi. 100 bin liralık bir ev alacaksanız, en az 25 bin lirada peşinat ödemelisiniz. Ya adam zaten zar zor evini geçindiriyor. Bide bu kadar peşinatı bir anda vermesi ve ödemesi mümkün değil. Bunun dışında faiz oranları yüksek olduğundan en fazla 120 ay vade ile kredi alınabiliyor.

240 AY VADELİ EV ALMA İMKANI GELDİ

Konut almanın zorluğundan bahsetmiştik. Bundan dolayı da vatandaşları konut sahibi yapabilmek adına çeşitli alternatifler üretiliyor. Şimdilerde ise 240 ay vadeli konut fırsatı gündeme bomba gibi düştü. Herkesin kalbi hızlı atmaya başladı. Acaba bende alabilir miyim? Acaba bizi de kapsar mı diye. satışlarda bir kaç gündür başladı. Bizlerde bu konuya öncelik vererek nedir? ne değildir? sizlere açıklamak istedik. Dilerseniz ayrıntıları hep beraber inceleyelim.

EMLAK KONUT GYO İLE 20 YIL VADELİ KONUT FIRSATI

Güçlü Türkiye için birlik vakti, sloganı ile yola çıkan emlak konut vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Takip edenler bilir 15 Temmuz Kalkışmasından sonra Emlak Konut GYO vatandaşa hizmet sunabilmek adına 120 ay vadeli konutlarını %0,70 faiz oranı ile sunmuştu. Şimdi ise yepyeni bir kampanya fırsatı sunuluyor. Bu kampanyanın şimdilik 2 ay süresi var. Başlama tarihi ise 1 Şubat 2017. Bu tarihten sonra uzatılır mı? Bence uzatılması gerekiyor.

EMLAK KONUT GYO MU? O DA NE?

1953’ten beridir ülkemizde konut hizmeti sunan ve ana pay sahibi TOKİ olan Türkiye deki en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığıdır. Dilerseniz şimdide ortaklık yapısına kısaca değinelim; Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Türü:Nama) hisse oranı %6,67 dir. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Türü:Hamiline) hisse oranı %42,67 dir. Halka Açık Kısım (Türü:Hamiline) hisse oranı %50,66 dir. Diğeri (Türü:Hamiline) hisse oranı %1’den küçük.

EMLAK KONUT GYO 240 AY VADELİ KONUT DETAYLARI

Bu kampanyadan yararlanma tarihleri 1 şubat 2017 ile 31 mart 2017 arasındadır. Peşinat olarak ilk etapta %5 alınacak. Daha sonra konut teslim edildiğinde %15’lik kısmı verilecek. Böyle bir güzel yanı var. Maksimum vade sayısı 240 aydır. 60 Ay vadeli konut alırsanız faiz oranı %0 olacaktır. Bu çok daha güzel bir fırsat. Sıkı durun 120 ay vadeli konut kredisi alırsanız faiz oranı %0,45 olacak. Yüzünüzün güldüğünü görür gibiyim 🙂 240 ay yani 20 yıl vade ile konut kredisi alırsanız da faiz oranı %0,79 olacaktır.

240 AY VADELİ KONUT ALMAK MÜMKÜN MÜ?

Değerli dostlarımız, 20 yıldan bahsediyoruz. Konut kredisinde vade arttıkça faiz oranı da artıyor. Ülkemizde de faiz oranları yüksek olduğu için; çok uzun vadeli kredi almak biraz zararlı olabiliyor. Ama yapılan faiz indirimi ile bunun üstesinden gelinmeye çalışılmış. Ayrıca da Avrupa da bunun örnekleri çok fazla var. 20 veya 30 yıl vadeli konut kredisi alınabiliyor. Bu durum neden bizim ülkemiz için de geçerli olmasın ki?

HANGİ İLLERDEN KONUT ALINABİLECEK VE BANKALAR BU KREDİYİ VERECEK?

Değerli okurlarımız Emlak Konut GYO 30 projesi için 9 banka ile anlaşmış durumda. Bu bankalar sayesinde sizlerde konut kredisi alabileceksiniz. Ayrıca bu projenin olduğu illeri de hemen sayalım. Bunlar; Denizli, Konya, Nevşehir, İstanbul, Kocaeli, Ankara ve Niğde olarak karşımıza çıkıyor. Dilerseniz vakit harcamadan bu krediyi hangi bankalar veriyor şimdide bunları sayalım;

 1. ZİRAAT BANKASI
 2. ZİRAAT KATILIM BANKASI
 3. VAKIFBANK
 4. VAKIF KATILIM BANKASI
 5. HALKBANK
 6. YAPI KREDİ BANKASI
 7. ALBARAKA TÜRK
 8. GARANTİ BANKASI
 9. TÜRKİYE İŞ BANKASI

 

KAMPANYADA GEÇERLİ OLAN PROJELER HANGİSİ?
 1. Adım İstanbul (İstanbul/Başakşehir)
 2. Avrupa Konutları Başakşehir (İstanbul/Başakşehir)
 3. Avrupark İstanbul/Başakşehir) 
 4. Emlak Konut Başak Şehir Evleri (İstanbul/Başakşehir)
 5. Başkent Emlak Konutları  (Ankara/Mühye)
 6. Batışehir (İstanbul/Başakşehir)
 7. Büyükyalı (İstanbul/Zeytinburnu)
 8. Ebruli (İstanbul/Avcılar)
 9. Esenler Emlak Konutla (İstanbul/Esenler)
 10. Evora Denizli (Denizli/Merkez)
 11. Evvel İstanbul (İstanbul/Başakşehir)
 12. Gebze Emlak Konutları (Kocaeli/Gebze)
 13. Göl Panaroma Evleri (İstanbul/Avcılar)
 14. İst Marina (İstanbul/Kartal)
 15. Kartal 34 (İstanbul/K.Çekmece)
 16. Ofis Karatay Bakırköy (İstanbul/Bakırköy)
 17. Koordinat Çayyolu (Ankara/Çankaya)
 18. Körfezkent 4 (Kocaeli/Körfez)
 19. Köy Zekeriyaköy (İstanbul/Sarıyer)
 20. Maslak 1453 İstanbul (İstanbul/Sarıyer)
 21. Park Mavera 2 (İstanbul/Başakşehir)
 22. Metropol Emlak Konutları (İstanbul/Ataşehir)
 23. Nevşehir Emlak Konutları (Nevşehir/Merkez)
 24. Nidapark Kayaşehir (İstanbul/Başakşehir)
 25. Nidapark Küçükyalı (İstanbul/Maltepe)
 26. Niğde Emlak Konutları (Niğde/Merkez)
 27. Sofa Loca (Ankara/Etimesgut)
 28. Tema Şehir (Konya/Meram)
 29. Tual Bahçekent (İstanbul/Başakşehir)
 30. Tual Adalar (İstanbul/Kartal)

 

KAMPANYA İLE BİRLİKTE KONUTLARA ZAM YAPILACAK MI?

Değerli dostlarımız, bu kampanya ile birlikte çekilişsiz ve kurasız başvuru önceliğine göre isteyen herkes konut alabilecek. Belirtilen projelerin %20’sinden yararlanılabiliyor. Bunu da belirtelim. Bu açıdan biraz acele etmeniz gerekiyor. Zira gittiğinizde istediğiniz proje kampanyasının bittiği ile karşılaşabilirsiniz. Çok büyük rağbet var. Ayrıca düşük faiz var diye Konutlara da zam yapılmayacağını açıklandı. Ayrıca %20 konuttan sonra yüklenici firmalar zam talep ederse de bunun konuşulacağı belirtiliyor.

BU KAMPANYAYI DİĞER İNŞAAT FİRMALARI DA YAPMAYA BAŞLADI

Bu kampanyanın temel amacı milli birlik ve beraberliği sağlamak. 15 Temmuzdan sonra herkes elini taşın altına koymaya başladı. Bu kampanyaya GYODER ve KONUTDER de 75 projesi ile destek veriyor. Buda çok büyük bir rakama tekabül ediyor. Anlayacağınız çok fazla tercihiniz var. Sadece internetten biraz araştırma yapmanız gerekiyor.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI VAR MI?

120 Ay Vadeli Konut Kredisini aldığınız zaman %0,45 faiz oranı imkanından yararlanırsanız, aylık ödeme tutarınız 1080 TL olacaktır. 240 Ay Vadeli Konut Kredisini aldığınız zaman %0,79 faiz oranı imkanından yararlanırsanız, aylık ödeme tutarınız 930 TL olacaktır.

ŞAHSİ DEĞERLENDİRME

Böylesi bir kampanya, hele hele 240 ay vade olağan üstü bir durum. 60 Ay vadeden yani 5 yıl vadede sıfır faiz uygulanması tartışılmaz derecede özel. Ayrıca 120 ay vadede %0,45 faiz oranı uygulaması da hiçte fena değil. Ama 240 Ya vadede bence faiz oranının daha da düşük olması gerekirdi. Zaten 240 ay’ın tutuna bilmesi için ileri ki zamanlarda ve kampanyalarda faiz oranlarının daha da düşmesi gerektiğini düşünüyorum. Ama yinede ilgilenenlerin çok fazla fazlasıyla görebilecek bir kampanya.

Saygıdeğer okurlarımız, 240 ay vadeli konut kredisi kampanyasına ait bir çok detaya değinmiş olduk. Bu vesileyle sizlerde ziyadesiyle yararlanabileceksiniz. Yukarıdaki şartlar bana uyuyor diyorsanız, biraz acele ediniz. Zira bir kaç projede satışlar bitmiş bile. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni ve güncel kredi haberlerinde buluşmak dileğiyle

LÜTFEN BU YAZIMIZI EV SAHİBİ OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Sicil Affı Hakkında Ayrıntılar Belli Oldu Detaylar BURADA

Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar

Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar- Bazıları Findeks’e atıp tutsa da, adamlar işlerini çok iyi yapıyorlar. Anında takip ile kredi notunuzu anında belirliyorlar. Bankalar ile olan bilgi paylaşımı sayesinde de bir kredi süreci olabildiğince basite indirgenebiliyor. Eskilerde 2 gün kredi onayının gelmesi beklenirdi. Zaten bir gün de kredi başvurusu için sırada bekle, başvuru evraklarını öğren. Sonra tekrardan sıraya gir. Kredi başvurunu yap. derken bir günümüz gidiyordu.

ŞUBEYE YE GİTMEDEN KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR

Artık bir çok banka sistemini değiştirdi. Teknolojik alt yapı sayesinde artık herkesin cebinde bile banka mevcut. Durum böyle olunca da kredi başvurusu da bizler adına kolaylaşmış oldu. Lakin bu durum kredi almamız için yeterli olan bir durum değil. Tamam kredi başvurusu kolaylaştı ama kredi alma konusunda halen bir çok kişi ret cevabı alıyor. Peki kolay kredi veren şubeye uğramadan kredi veren bankalar yok mudur? sorusu tabiatıyla ortaya çıkıyor.

Elbette şubeye gitmeden kılınızı bil kıpırdatmadan kolay kredi veren bankalar var. Lakin bu banka kampanyalarında sistem genelde kendi müşterilerine göre hazırlanıyor. Yani bankanın zaten müşterisi ve o kişi il ilgili tüm bilgilerde bankada zaten mevcut. Ekstradan belge istemesini gerektirecek bir durum yok. Hal böyle olunca da kolay kredi kavramı ortaya çıkıyor. Tabi kolay kredi dendiyse de kredi notunuzun iyi olması, kredi sicilinizin temiz olması ve düzenli bir gelirinizin de olması gerekiyor. Dilerseniz bu bankaları kampanyaları ile teker teker inceleyelim.

ENPARA.COM

Enpara.com müşterilerine anında kredi başvurusunda bulunma imkanı sunuyor. Ayrıca 2 -3 dakika içerisinde de kredi cevabı cep telefonunuza geliyor. Krediniz onaylandığı anda hesabınıza da geçmiş oluyor. 48 ay vade imkanı ve 30 bin liraya kadar da kredi alabilme imkanı sunuluyor. En güzel yanı da hiç bir masrafının ve sigorta ücretinin olmayışı. Hatta yıllık maliyet oranı en düşük kredi olduğuna dair reklam bile yapıyorlar.

KREDİM AKBANK’TA

Akbank müşterileri için güzel bir sistem hazırlamış. Online başvuru sayesinde 20.000 TL krediye anında kavuşabilirsiniz. Üstelik faiz oranı ise %1,14. Krediniz onaylanır onaylanmaz hemen hesabınıza yatıyor. 18 Yaşından büyük ve risk ve istihbaratında sıkıntı çıkmayanlar bu krediden de faydalanabiliyorlar. Toplam 24 saat içerisinde kredinizi alabiliyorsunuz. Detaylı bilgi ve başvuru için BURAYI tıklayabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK ONLİNE İHTİYAÇ KREDİSİ

Qnb Fİnansbank müşterileri dilerlerse hafta sonu dahi kredi alabiliyorlar. Bin lira ile 30 bin lira arasında kredi tutarları değişebiliyor. Ayrıca faiz oranı ise müşterinin kredi notuna göre değişiyor. Kredi notu yüksek olanlar için faiz oranı %1,16 dan başlıyor. Düşük durumda ise faiz oranı %1,48’e kadar çıkabiliyor. Kredi vadesi 48 aya kadar ayarlanabiliyor. İnternet Bankacılığından başvuru yapmak için BU linki tıklayabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK EK HESAP İHTİYAÇ KREDİSİ

Değerli okurlarımız, QNB Finansbank müşteriler telefon aracılığı ile müşteri hizmetlerine ulaşabilirler. Ardından ücretsiz bir şekilde ek hesap açtırmanız gerekiyor. Toplamda 2 -3 dakikanızı almıyor. Kötü günler için adınıza 2 -3 bin lira arası bir para tanımlıyorlar. Kaç günlüğüne kullanırsanız ona göre faiz ödüyorsunuz. Kullanmazsanız hiç bir zararı yok ve para vermiyorsunuz. Adınıza ek hesap açıldıktan sonra 30 bin liraya kadarda hemen anında kredi kullanabiliyorsunuz.

Bu işlem içinde kesinlikle şubeye gitmiyorsunuz. Telefonda toplamda 5 -10 dakikada krediniz hesabınıza yatıyor. Ama faiz oranı normal kredilerinkine göre daha da yüksek. Zira gelir belgesiymiş, kredi notuymuş çok takılmıyorlar ve sorgusuz sualsiz kredi veriyorlar. Durum böyle olunca da kredi faizi de yüksek oluyor.

GARANTİ BANKASI KIŞ KREDİSİ

Şubeye gitmeden %1,14 faiz oranından başlayan krediye anında kavuşabilirsiniz. 48 ay taksit imkanı var. Garanti bankası müşterileri hem başvurularını internetten gerçekleştiriyor, hemde şubeye gitmeden paralarının hesaplarına yatmalarına vesile oluyor. 50 bin liraya kadar kredi imkanı sunuyor. Ama garanti internettetn veya garanti cepten başvuru yapanlar en fazla 25 bin lira kredi alabiliyorlar. Arzu ederseniz BURADAN garanti internet bankacılığına ulaşabilirsiniz.

AKTİF BANK N KOLAY KREDİ

Şubeye gitme derdi yok, masraf yok. Hafta sonu dahi olsa paranız hesabınıza yatıyor. Toplamda beş dakikada paranız hesabınızda. Lakin bu durum aktif ban müşterileri için geçerli. Diğer müşteriler için durum biraz daha uzayabiliyor. Faiz oranı %1,79 olarak belirlenmiş. 48 Ay taksit imkanı da var. Daha fazla bilgi ve başvuru için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Sevgili dostlarımız, sizler için kolay kredi veren bankaları biz araya getirmeye çalıştık. Dediğim gibi bu bankalar müşterileri için krediyi şubeye gitmeden bile veriyorlar. Yeter ki istihbratı iyi ve düzenli bir geliri olsun. İşinize ara vermeden 5 dakika da kredi başvurunuzu yapıp aynı gün krediyi hesabınıza atabilirsiniz. Bizden söylemesi. Umarım bu yazıdan fazlasıyla istifade edersiniz. Bizlerden şimdilik bu kadar. Aşağıdaki konu galerimizi de incelemenizi öneririz.

Kredi Notu 0 Sıfır Ne Demek? Bu Durumda Kredi Verilir Mi?

72 Ay Vadeli 50.000 TL Krediyi En Düşük Faizli Veren Bankalar Burada

eft ne zaman hesaba geçer?