YapıKredi World Kart Hemen Başvur

YapıKredi World Kart Hemen Başvur- 724kredi.net‘in değerli okurları, cani gönülden bir selam ile sizlere merhabalar diyerek sözlerime başlamak istiyorum. Malumunuz bir çok neden den dolayı paraya ihtiyaç duyabiliyoruz. Market alışverişinden, bozulan beyaz eşyayı yenilemek için ihtiyaç duyulan paraya kadar. Özellikle okullarında açılması ile birlikte çocukların ihtiyaçları da önemli birer gider olarak karşımıza çıkıyor. Yada bir dostunuz ile karşılaşıyorsunuz ve bir yemek yiyorsunuz mecburen ödemeyi sizin yapmanız gerekiyor.

YAPIKREDİ WORL KART GENEL BİLGİ

Bu ve daha da çoğaltabileceğimiz örneklerin sayısı belkide yüzlerce. İyi de bizim cebimiz de para basan merkez bankası değil ya 🙂 e dolayısıyla borç paraya ihtiyaç duyuyoruz. Yada marketçi, kırtasiyeci babamızın oğlu değil ya hesaba yazı versin. Böyle durumlarda imdadımıza yetişen en büyük şey kredi kartları oluyor. Zamanı zamanına ödediğiniz zaman ne faizi oluyor nede kar payı. Bundan dolayı da sizlere bugün Yapıkredi World Kart‘tan söz edeceğiz. Sizlerde kredi kartı arayışı içerisindeyseniz bu kartı düşüne bilirsiniz.

YAPIKREDİ WORL KART ÖZELLİKLERİ

Sevili okurlarımız her kesin muhakkak bol avantajlı ve kampanyalı bir kredi kartının olması gerektiğini düşünüyorum. Ama yalnızca bir tane. Ayrıca bu kredi kartının limiti de ödeyebileceğiniz kadar olmalı. Aksi takdirde birden fazla kredi kartı oldu mu hesabınızı şaşırıyor ve sonunda da bankaya borçlanarak işin içinden çıkılmaz hallere girebiliyorsunuz.  İşte tamda burada Yapıkredi World Kart sizleri selamlıyor. Tam bir alışveriş tutkunusunuz veya dünyanın her yerini gezmek istiyorsunuz. Belki de “gencim ve eğlenmek istiyorum” diyorsunuz. Ya da taksit yapılmayan yerlerde bile taksit yaptırmak istiyorsunuz. İstedikleriniz ne olursa olsun, ihtiyacınız olan kredi kartı Yapı Kredi’de sizi bekliyor.

World’ü Keşfedelim; 25 yıldır en çok yerde, en çok kişiye, en çok kazandıran tek kart. The Banker’ın seçtiği, dünyanın en değerli 10 kredi kartı arasına giren ilk ve tek Türk kredi kartı olan World, kullanıcılarına kazançla ve fırsatlarla dolu bir dünya sunuyor. İşte World’ün bonkör dünyasından sizin için seçtiklerimiz…

World ile anlaşmalı World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz. Kazandığınız Worldpuan’larınızla gönlünüzce alışveriş yapabilir, emekliliğinize katkıda bulunabilir veya Worldcep sayesinde ücretsiz Turkcell TL/dakika alabilirsiniz. Dilerseniz Hızlıcep ile istediğiniz an istediğiniz yerde sadece bir SMS ile Turkcell Hazır Kart TL paketi yükleyebilirsiniz.

Ayrıca kartınızla taksitli nakit avans kullanabilir, 5-9 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz. Üstelik Worldcard‘ın sunduğu ek hizmetler ve ayrıcalıklar ile kendinizi her zaman özel ve güvende hissedersiniz.

Worldcard’ınızla Worldpuan’larınızı Katlayın; Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartı Worldcard ile World amblemini gördüğünüz 200.000’i aşkın anlaşmalı World Üye İşyeri‘nde yapacağınız alışverişlerden Worldpuan kazanırsınız. Kazandığınız Worldpuanları “para” yerine kullanabilir, Worldcep ile Turkcell TL/dakika alabilir, birikmiş puanlarınızı Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planınıza aktarabilirsiniz.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Kredi kartı başvurunuzu online olarak yapmak istiyorsanız burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada T.C. Kimlik numaranızı ve ceptelefonunuzu girmeniz gerekecektir. Ayrıca Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’nden başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet şubesi şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden anında şifre oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Kart İşlemlerim menüsünden de yeni bir kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru Sorgulaması; YapıKredi Word Kart Sorgulamasını online yapmak için burayı tıklayabilir ve detaylı bilgi edinebilir siniz.

Değerli okurlarımız, bir yazımızın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sizlerde bu kart bana uyuyor diyorsanız, kaçırılmaması gereken bir kredi kartı. Çünkü özellikleri ve kampanyaları olağan üstü. Bunun dışında sizler için hazırladığımız aşağıdaki konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız.

YAPIKREDİ BANKASI EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

KART AİDATI OLMAYAN KREDİ KARTLARI

BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALARIN LİSTESİ VE İSTEDİKLERİ BURADA

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.