Evde Tığ ve Örgü İşi Yaparak Para Kazanın

Evde Örgü ve Tığ İşi Yaparak Para Kazanın- Sevgili bayan okurlarımız, malumunuz hayat şartları giderek zorlaşıyor. Evinize almak istediğiniz bir sürü eşya var ama alamıyorsunuz çünkü eşinizin maaşı ancak geçinmenize yetiyor. Çarşıdan bir giyim mağazasının önünden geçiyorsunuz ve hayallerinizi süsleyecek güzellikteki elbise ile karşılaşıyorsunuz. Hemen üzerinize deniyorsunuz cak diye oturuyor. Her şeyi ile dört dörtlük. Fiyatını sorduğunuzda 100 TL fiyat biçiyorlar. Sizinde cebinizde anca 100 TL var. O da 2 haftalık pazar parası.

EVDE TIĞ VE ÖRGÜ İŞİ YAPARAK PARA KAZANMA İŞİ TANITIMI

Hepiniz böyle durumlarla karşılaşmışsınızdır. Ama ailenizin geçimi için kendi ihtiyaçlarınızdan fedakarlık yapmışsınızdır. Peki bunun sol bulmasını istemez misiniz. Oturduğunuz yerden bir yandan Seda Sayanı izlemek diğer yandan da para kazanmaya ne dersiniz. Evet yanlış duymadınız hem tv izleyecek hemde para kazanacaksınız. Siz de kendinizi örgü ve tığ işleri’nde iyi görüyorsanız bu işten oldukça güzel ekmek yiyebilirsiniz? Nasıl mı? Bunun cevabı da yazımızın devamında. Dilerseniz vakit kaybetmeden yazımıza hızlıca bir geçiş yapalım.

EVDE TIĞ VE ÖRGÜ İŞİ YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Değerli ablalarım, Sizlerde bu işten para kazanmak istiyorsanız hangi modelleri ve neleri yapacağınıza öncelikle karar vermeniz gerekmektedir. Ardından Renk seçimlerinizde önem arz edecektir. Sizlere tavsiyem renklerinizin canlı ve parlak olması. Bu sayede ürünlerinizi görenleri metreler öteden çekecektir. Yani albenisi ve çekiciliği yüksek olması gerekiyor. Ardından belirlediğiniz her model için en az 3 er 5 er adet elinizde numune yapınız. Bu sizin bir ayınızı alacaktır. Bir ayda ne kadar ürün ürün öre bilirseniz o kadar kardır.

Daha sonra Mahalleliye bu işi yaptığınızı yayın. Elle örülmüş kazanktan tutunda dantele kadar bu ürünler makine ürünlere göre daha fazla tercih edilir ve daha fazla değerlidir. Örneğin Makine ile örülmüş bir kazak 35 – 40 TL ye satılırken siz 100 TL ye rahatlıkla satabilirsiniz. Aynı şekilde banyo lifleri gibi aklınıza gelebilecek ve para yapacağını düşündüğünüz ürünleri kolaylıkla pazarlayabilirsiniz.

ÜRÜNLERİ NERELER SATABİLİRİM?

Ayrıca asıl kazanacağınız noktada çeyizlik siparişleri olacaktır. Mahallenizde sonuç itibariyle genç kızlar olacaktır. Ve sizin tığ işleriniz işte tamda bu noktada değerlenecektir. Ciddi manada siparişler alacak, ürünlerinizi gören diğer insanlarda yeni siparişler verecektir. Bu Mahallenizden veya çevre mahalleden para kazanma yoluydu. Şimdi sıra diğer yollara geldi.

Bir diğer para kazanma yolu ise Çeyiz mağazaları, züccaciyeciler, hediyelik eşyacılar vb. mağazaların yetkilileri ile muhakkak görüşmeniz gerekmektedir. Yaptığınız ürünlerin tanıtımını yaparak iş yerlerinde satılmasını isteye bilirsiniz. Zaten ürünleriniz hakikatte güzel ve farklı ise havada karada kapacaklardır. Sizin 100 TL ye sattığınız kazağı 250 TL ye rahat satar bu iş yerleri. Merak etmeyin.

Sosyal Medya reklamları da oldukça fazla önem arz etmektedir. Yani TwitterFacebook ve instagram gibi sosyal iletişim ağları ile reklamınızı yaparak olabildiğince çok insana ulaşmaya çalışın. Buralardan da ürünleriniz beğenildikçe siparişlerinizin artacağını unutmayınız.

AYLIK KAZANCIM NE KADAR OLUR?

Gördüğünüz gibi normalde evde bir hobi olarak yaptığınız işlerden güzel bir çalışma ile aylık 100 – 1500 TL rahatlıkla kazanabilirsiniz. Bu sayede sadece kendi ihtiyaçlarınızı değil ev ekonomisine de katkı sağlamış olursunuz. Bu işlerde ilerledikten sonra KOSGEB kredileri ile kendi işinizin patronu olabilir ve yanınızda maaşlı elemanlar bile çalıştırabilirsiniz. Aşağıda sizler için hazırladığımız konu linklerini özellikle incelemenizi tavsiye ederiz. Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

EVDE BONCUK İŞİ İÇİN HEMEN TIKLA

EVDE YEMEK YAPARAK EK GELİR ELDE ETMEK

EVDE MAKALE YAZMA İŞİ TÜM AYRINTILARIYLA BURADA

3 ADIMDA KOSGEB'TEN KOLAYCA KREDİ ALMA YÖNTEMLERİ

KOSGEBTEN GİRİŞİMCİ BAYANLARA 150.000 TL YE KADAR DESTEK

EV HANIMLARININ DA KENDİ PARALARINI KAZANMALARINA VESİLE OLMAK İSTİYORSAN BU YAZIYI FCEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİN?

 

“Evde Tığ ve Örgü İşi Yaparak Para Kazanın” üzerine 2 yorum

  1. Her türlü dantel Örgü yapıyorum cok hizli ve elimden güzel is cikar 2 kisiyiz donerseniz swvinirim

    Yanıtla

Yorum yapın