KuvetTürk Araç Finansmanı

KuvetTürk Araç Finansmanı- 724kredi.net de herkesin ihtiyaç ve dertlerine göre konular bulunmaktadır. Ayrıca yayınlanan tüm konular güncel ve kaynağından alınarak derlenmiş bilgilerdir. Bundan dolayı da eksiksiz bir şekilde bilgilendirilme yapıldığından tam ve doğru olarak olaya vakıf olursunuz. Bugün de bahsetmeyi düşündüğümüz konu başlığımız Kuvettürk araç finansmanı. Araçlar hepimizin ihtiyaç duyduğu en önemli ürünlerin başında gelmektedir. Hatta hayati öneme sahip olduğundan zaruri bir ihtiyaçtır da diye biliriz.

KUVEYTTÜRK ARAÇ FİNANSMANI ÖN BİLGİ

Ülkemizde de şöyle elle tutulur bir otomobilin yani sizi sanayiye götürmeyecek bir aracın fiyatı uçuk seviyelerde. Sizinde bir birikiminiz var ama bu otomobilleri almaya yetmiyor. Dini vecibelerinize de sıkı bir şekilde bağlı olduğunuzdan bankalardaki faizlere bulaşmak istemiyorsunuz. Peki ne yapacaksınız böyle bir durumda? Şimdi gel gelelim asıl meseleye. Sizlerde faize bulaşmak istemiyorsanız o halde Kuveyttürk araç finansmanı tamda sizlere göre. Aylık kar payı oranına göre ayarlanmış ödemeler ile hayaliniz deki aracı alabilirsiniz. Nasıl mı? Gelin Hep beraber bu krediyi inceleyelim.

KUVEYTTÜRK ARAÇ FİNANSMANI DETAYLARI

qjdhnalsnda Yeni bir araç mı satın almak istiyorsunuz? Ya da daha uygun fiyata 2. el bir araç mı buldunuz? Hemen araç sahibi olabilmek için yapmanız gereken tek şey Kuveyt Türk’e başvurmak. Kuveyt Türk, beğendiğiniz aracı satın alır, alış fiyatı üzerine kar ekleyerek size istediğiniz taksitte satar. Zaten faizsiz bankacılığın tam olarak anlamı da buna denk geliyor. Yani faize bulaşmıyorsunuz.

ÖRNEK ÖDEME PLANILARI

30.000 TL Kaskolu Araç Finansmanını 48 Ay vade ve %1,22 Aylık Kar Oranı ile alabilirsiniz. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı;881,25 TL olacaktır. Toplam masrafınız; 1.497,50 TL dir. Aylık Maliyetiniz ise %1,71’e denk geliyor. Yıllık Maliyet ise; %22,50 olarak hesaplanmıştır.

30.000 TL Kaskosuz Araç Finansmanını 48 Ay vade ve %1,25 Aylık Kar Oranı ile alabilirsiniz. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı;888,04 TL olacaktır. Toplam masrafınız; 157,50 TL dir. Aylık Maliyetiniz ise %1,52’e denk geliyor. Yıllık Maliyet ise; %19,91 olarak hesaplanmıştır.

KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

Kaskosunu Kuvettürk aracılığı ile Neova‘dan yaptıran müşterilerimiz için TL Taşıt Finansmanı oranında %0,03 puanlık indirim yapılmaktadır. Yıllık ve aylık toplam maliyet oranı hesaplamasına tüm vergiler dahil edilmiştir.(KKDF+BSMV) Toplam masraflar tahsis ücreti ve kaskolu işlemler için kasko bedelinden oluşmaktadır. Kasko bedeli bir yıllık ve 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup, müşterinin yaşı, cinsiyeti gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Kampanya sıfır ve ikinci el bireysel binek araçlar için geçerlidir.

Ssdfsg Kampanya vadesi maximum 48 aydır. En fazla beş yaşındaki ikinci el araçlar için finansman desteği alabilirsiniz. Kampanya Bireysel müşteriler için geçerlidir. Kampanya Bitiş tarihi 31.12.2016 dır. Finansman tutarının taşıtın değerine oranı; taşıtın nihai fatura tutarı 50 bin TL’ye kadar olanlarda %70, 50 bin TL ve üzeri olanlarda 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50 bin TL nin üstünde olan kısmı için %50 olarak uygulanır.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Başvuru için; Öncelikli olarak Kuveyt Türk Şubeleri‘nden edinebileceğiniz bireysel kredi başvuru formunu doldurmanız ve istenilen belgeleri temin etmeniz gerekmektedir. Hangi aracı satın alacağınıza karar verdiyseniz, talebinize göre geri ödeme planı oluşturabilirsiniz. Araç bayisine ödeme yapıldıktan sonra Kuveyttürk arabanın satışını size yapar ve siz aracı teslim alabilirsiniz. Teslimattan sonra bayi faturayı bankaya iletir, bankada arabanın satışını size yapar.

Faizsiz araba almanın bir diğer yolu da katılım bankalarından geçtiğini unutmayınız. Sizlere bir başka alternatif oluşturmadı adına yazdığımız bu konudan umarım istifade etmişsinizdir. Ayrıca aşağıda diğer otomobil alma seçenekleri hakkında bilgiler bulunmaktadır. Merak ettiğiniz konuyu tıklamanız yeterli olacaktır.

SENET İLE 48 AY TAKSİT İLE ARABA SATIN ALMA

FİNANSBANK STANDART TAŞIT KREDİSİ

DÜŞÜK FAİZLİ 24 AY VADELİ 15.000 TL TAŞIT KREDİSİ 

36 AY VADELİ 30.000 TL TAŞIT KREDİSİNİ EN UYGUN FAİZLİ VEREN BANKALAR

DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ

EMİNOTOMOTİV

LÜTFEN BU YAZIYI FAİZE BULAŞMAK İSTEMEYEN ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK ARACILIĞI İLE PAYLAŞIP BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

 

 

Yorum yapın