Odeabank %13 faizli oksijen hesap

Odeabank %13 faizli oksijen hesap- Değerli okurlarımız, bugünkü yazımızda birikimlerinizi bir başka değerlendirme yolundan bahsedeceğiz. Yani elinizdeki parayı faize yatırarak para kazanma yoluna ne dersiniz? Odeabank bulun için oldukça güzel bir kampanya başlatmış Zaten bugünkü yazımızın konu başlığı ise Odeabank %13 faizli oksijen hesap. Oldukça cazip faiz oranı duyan herkesin başını aklından alabilecek kadar büyük bir rakam ifade ediyor. Ayrıca avantajları da saymakla bitmiyor. Dilerseniz bu konun detaylarına bir an önce inelim.

ODEABANK %13 FAİZLİ OKSİJEN HESAP DETAYLARI

N’aber Nasıl Gidiyor Faizi Odeabank Oksijen Hesap’ta. Sadece ilk geldiğinizde değil, şimdi %13 ve her zaman %2 daha yüksek faiz. Oksijen Hesap ile birikimleriniz her gün durduğu yerde değerleniyor. Oksijen Hesap ile vadesiz kullanım tutarınızı minimum 2.000 TL olacak şekilde siz belirleyin, belirleyeceğiniz bu tutarın üzerinde kalan birikiminiz her gün artı %2 faiz oranı ile değerlensin. Nakde ihtiyacınız olduğunda, belirlediğiniz vadesiz kullanım tutarına 7 gün 24 saat ulaşın, ister para çekin ister ödemelerinizi gerçekleştirin, Oksijen Hesap ile rahat bir nefes alın.

Oksijen Hesap, hayatınıza da artı 2 değer katıyor. Her ay +2 sinema biletiniz Oksijen Hesap’tan. Üstelik arkadaşlarınızı da Oksijen Hesap’lı yapmanız durumunda tam 2 yıl boyunca bankacılık işlemleriniz de ücretsiz. 

+2 Sinema Biletiniz Oksijen Hesap’tan!

Oksijen Hesap, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 2 sinema biletini her ay size gönderiyor. Sinema keyfi için yılsonuna kadar Oksijen Hesap tanımlatmanız ve her ay banka kartınızla minimum 2.000 TL’lik işlem yapmanız yeterli.

ÜCRETSİZ BANKACILIK HİZMETLERİ

2 arkadaşınızı Oksijen Hesap’lı yapın, bankacılık hizmetlerinden ücretsiz faydalanın. Oksijen Hesap ile arkadaşlarınızı tanıştırın, siz kazanın! Oksijen Hesap’la 2 arkadaşınızı tanıştırın, arkadaşlarınızın birikimleri Oksijen Hesap’ta değerlensin, siz 2 yıl boyunca, hesap işletim ücreti, başka banka ATM nakit çekim ücreti, EFT ücreti ödemeyin. Sizin DOST boşluk «arkadaşınızın ismi» boşluk «arkadaşınızın GSM numarasını» yazıp, 8444’e SMS atmanız;. arkadaşınızın da kendi cep telefonundan OKSİJEN boşluk TCKN’sini yazarak 8444’s SMS atması yeterli.

OKSİJEN HESAP FAİZ ORANLARI
Toplam Oksijen Hesap Bakiyesi Yıllık Brüt Faiz Oranı
2.000 – 50.000 TL arası ise %13,00 En az +%2 fazla faiz oranı*
50.001 – 100.000 TL arası ise %12,00
100.001 – 250.000 TL arası ise %10,00
250.001 – 500.000 TL arası ise %9,00
500.001 TL ve üzeri %0,25
OKSİJEN HESABA NEREDEN BAŞVURABİLİRİM?

Mevcutta bir Odeabank vadesiz hesabınız olması durumunda, Oksijen Hesap başvurunuzu Odeabank Şubeleri, Odeabank İnternet Şubesi ve 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Vadesiz hesabınızın olmaması durumunda Odeabank şubelerini ziyaret edebilir, aşağıdaki butona tıklayabilir veya mobil uygulamamızdan müşteri ol’u seçebilirsiniz. OKSIJEN boşluk TC Kimlik Numaranızı yazıp 8444’e SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca burayı tıklayarak dan online olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgili okurlarımız oksijen hesaba dair tüm detayarı sizler için en ince ayrıntısına kadar belirtmeye çalıştık. Sizde paranızın durduk yerde değer kazanmasını istiyorsanız odeabank‘ıın o müthiş faiz oranlarını düşünebilirsiniz. Ayrıca sizler için aşağıda hazırladığımız konu başlıklarına da göz atmanızı tavsiye ederiz.

AKBANK DİREKT SERBEST HESAP İLE %11 TANIŞMA FAİZİ

ŞEKERBANK ÇOCUĞUNUZ İLE BÜYÜYEN HESAP

FİNDEKS KREDİ NOTU NASIL YÜKSELİR?

KOSGEB ACİL KREDİ FAİZ DESTEĞİ

SENET İLE BORÇ PARA VEREN FİRMALAR

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın