VakıfBank’tan KOBİ’lere Şimdi Al 2017’de Öde Kredisi

VakıfBank’tan KOBİ’lere Şimdi Al 2017’de Öde Kredisi- Ekonominin kalbinin attığı güncel ve doğru haberlerin yapıldığı, yalan ve yanlış haberin uğrayamadığı 724kredi.net‘in pek değerli okuyucuları, yine özel bir yazı ile karşınızdayız. Fırından yeni çıktığı için dumanı daha üstünde tütüyor. 🙂 Küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri, buraya toplanın bakalım. Bugün sizlere güzel ve avantajlı bir kampanyadan bahsedeceğiz. Kobilerin en büyük derdi nakit para akışıdır. İşlerinin büyümesi ve ilerleyerek para kazanabilmesi için nakit paraya her zaman ihtiyaç duyarlar. 

VAKIFBANK KOBİ 2017’DE ÖDE KREDİ KAMPANYASI

Para parayı çeker felsefesi. Yalnız Kobilerin borç aldıkları paraları da ya faizsiz yada uzun vadeli olması oldukça fazla önem arz etmektedir. Bundan dolayıda KOSGEB yetişebildiği KOBİ’ye yardım elini uzatmaya çalışıyor ama tabiki de bu yeterli değil. Erzurumda ki Palandökende işletmesi olan Hacı Dayımıza sıra gelinceye kadar oooo 🙂 Bundan dolayıda KOBİ lerin derdine derman olabilmesi için Vakıfban tamda bu noktada devreye giriyor. Mükemmel bir kampanya ile Kobilere kredi imkanı sunuyor.

VAKIFBANK’tan KOBİ’LERE ŞİMDİAL 2017’de ÖDE KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

VakıfBank, 36 aya varan vadeler, uygun faiz oranları ve 2017’de başlayan ödeme imkanları ile 100.000 TL’ye kadar kredi kullanma avantajı sunuyor. Bu oldukça özel ve güzel bir kampanya. Maddi yönden sıkıntı duyan kobilerin muhakkak değerlendirmesi gerekiyor.  KOBİ’lere özel 3 farklı geri ödeme seçeneği bulunuyor.  KOBİ’ler kredi taksitlerini;  Aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, 4 aya kadar ödemesiz dönemli, seçeneklerle ödeyebiliyor.  Üstelik BusinessCard harcamalarında da ekstrede 100 TL indirim kazanıyor!  KOBİ’lere Şimdi Al 2017’de Öde Kredi Kampanyasından yararlanan KOBİler, kredi kullandırımı sonrasında BusinessCard’ları ile (ek kartlar da dahil) yapacakları ilk 5.000 TL’lik alışveriş karşılığında 100 TL ekstre indirimi kazanacaklardır.

KAMPANYA İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER

Kampanya 30.12.2016 (Cuma) tarihine kadar geçerli olup, kredi kullanılabilmesi için; çapraz Bankacılık ürünlerinin alınması zorunludur. Belirtilen tutar ve vadeler piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Bankanın gerekli gördüğü hallerde, kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Krediden yararlanan şahıs firmaları için hayat sigortası yaptırılması zorunlu olup, yaptırılmaması halinde kredinin %0.5 (binde beş)’i tutarında peşin komisyon tahsil edilecektir.

BusinessCard harcamalarına ekstrede 100 TL indirim kampanyasında, Kobilerin aktif BusinessCard’ı olması ve 31.01.2017 tarihine kadar toplamda 5.000 TL’lik harcama yapması gerekmektedir. 5.000 TL’lik harcamaya peşin, mail order ve taksitli alışverişler dahildir. BusinessCard’tan yapılacak nakit çekim, iade ve puan kullanımı türündeki işlemler dikkate alınmamaktadır. Kampanya SMS katılımlı olup, müşterilerin kayıtlı cep telefonlarından KOBI yazıp bir boşluk bırakarak kart numaralarının son 6 hanesini 6635 e SMS göndermesi gerekmektedir.

Gördüğünüz gibi oldukça güzel bir kampanya. Vakıfban’a kobilere verdiği bu değerden dolayı teşekkür etmek gerekir. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da muhakkak incelemenizi tavsiye ederiz. Beğendiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

KOSGEB ACİL KREDİ FAİZ DESTEĞİ

KOSGEB 1500.000 TL MAKİNE VE TEÇHİZAT KREDİ VE FAİZ DESTEĞİ

KOSGEB TEMATİK PROJE DESTEK PROGRAMI (KOBİLER İÇİN)

GERİ ÖDEMESİZ KOSGEB TEKNOPAZAR DESTEK PROGRAMI

KOSGEB KOBİ GELİŞİMSEL DESTEK PROGRAMI İLE 1.000.000 TL KREDİ

ACİLLL!!! TÜM KOBİLERİN BU YAZIYI GÖREBİLMESİ İÇİN LÜTFEN KAMPANYA BİTMEDEN VE GECİKMEDEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞALIM. 

 

Yorum yapın