Evlere Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Evde Davetiye Katlama İşi- Fransız edebiyatının romantik yazar ve şairlerinden olan Alfred de Musset‘in bayanlar ile ilgili oldukça ilginç ve enteresan bir sözü vardır. O da şudur; “Kadınlar istediler mi sahiden hasta olurlar, hatta kibirleri uğruna ölürler bile.” Yani bir kadının ben bu işi yapacağım dedikten sonra başarısız olma ihtimali oldukça düşüktür. Yeter ki kafasına koysun o işten muhakkak ekmek yiyeceklerdir. Bu sözleri daha yazımızın başında niye sarf ettim şimdide ona gelelim. Malumunuz hayat şartları giderek zorlaşıyor. Zam gelmeyen bir şey adeta yok.

DAVETİYE İŞİ VEREN FİRMALAR İÇİN ÖN AÇIKLAMA

Tek kişinin eline bakarak geçinmek zor. Bundan dolayı karı koca çalışmak gerekiyor ama bir çok ev hanımı da maalesef vasıfsız yani belgesiz oluyor. Ayrıca ev işleri çocukların bakımı da var. Bu durumda yapılması gereken en kalıcı çözüm evde ek iş yapmak. Bir kaç saatinizi ayırarak ev ekonomisine katkıda bulunmaya ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız. Bugün bahsedeceğimiz konu evde davetiye katlama işi. Bu işe adam akıllı kendinizi verirseniz güzel paralar kazanabilirsiniz.

EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ NASIL YAPILIR? ve HANGİ FİRMALAR BU İŞ İMKANINI SUNAR?

Oldukça önemli iki sorunun cevabı için karşınızdayız. Maşallah bizde düğünler, nişanlar hiç bitmez. Bundan dolayıda davetiyelerinde ardı arkası kesilmez. Yaz kış düğünüydü, sünnetiydi, nişanıydı derken davetlerimiz ve eğlencelerimiz devam eder gider. Dolayısıyla bu işten aylık en az 500 TL kazanabilme şansınız bulunmaktadır. Ha ben bu işe iyice yoğunlaşacağım diyorsanız da 1500 TL yi cebinizde bilin. Nasıl mı? hadi beraberce sırasıyla hangi adımları incelemeniz gerektiğini inceleyelim.

1-) Yukarıda da belirttiğim gibi karar verme süreci oldukça önemlidir. Karar verdikten sonra gerisi tesbih taneleri gibi teker teker gelecektir.

2-) Firmalar ile iletişime geçiniz. Davetiye İşi veren firmalar ile iletişime geçin. Yani ilçenizde bulunan tüm Matbaacıları dolaşım ve bu işi yapmak istediğinizi beyan edin. iletişim bilgilerinizi bırakın. Merak etmeyin bir hafta içerisinde sizlere işler akmaya başlayacaktır. Matbaacılar sizler için en önemli firmadır.Ayrıca Düğün çekimi yapan bazı büyük ve özel Fotoğrafçılar da oluyor. Davetiyeyi bu Fotoğrafçılar basıyorlar. Sizinde bulunduğunuz muhitte bu tip işletmeler var ise hemen iletişime geçiniz.

Bir diğer seçenek ise internet işleridir. Bu işlerin pek fazla sağlıklı olduğunu düşünmüyoruz. Çünkü yaptığımız araştırmalar sonucu bir çok sitenin boş ilanlar ile dolu olduğunu gördük. Ama yinede şansınızı denemeye değer.  Bunların dışında organizatörler ile iletişime geçiniz. Çünkü düğün organizatörleri, şekerden, pastaya oradan da davetiye ye kadar bir çok konuya el atıyor. Bundan dolayı Bir kaç organizatör ile görüşünüz.

3-) Youtube gibi video paylaşım platformlarından özel davetiye nasıl tasarlanır konularını takip ederek sizlerde evde kendi davetiyeleriniz tasarlayabilirsiniz. Bunuda piyasaya sunarak güzel gelirler elde edebilirsiniz.

4-) Facebook gibi sosyal paylaşım ağlarında reklamınızı da yapmayı unutmayınız.

EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİNDEN KAÇ LİRA KAZANILIR?

Sevgili ablalarım, yukarıdaki yöntemleri uygulayarak kısa sürede davetiye katlama işinden para kazanabilirsiniz. İlk etaplardan belki 200 – 300 TL kazanacaksınız ama bu işte ilerledikçe, geliriniz de artacaktır. Bu işe yoğunlaşırsanız, aylık 1500 TL rahatlıkla kazanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında kazancınız iki katına çıkacaktır. Basit ve rahat bir iş. Hem televizyonunuzda Seda Sayan, Zuhal Topal veya Esra Erol‘ü izleyecek hem de zevk alarak davetiye katlama işini yaparak para kazanabileceksiniz. Ayrıca sizler için aşağıda hazırladığımız konu başlıklarını da muhakkak incelemenizi tavsiye ederiz.

KAYSERİDE EVDE EK İŞ YAPARAK PARA KAZANMA YOLLARI

İSTANBUL'DA EVDE EK İŞ VEREN FİRMALAR

GAZİANTEP, KİLİS VE URFA DA EVDE ANTEP FISTIĞI KIRMA İŞİ

ADANA, ANTALYA, MERSİN, MUĞLA EVDE YAPILACAK EK İŞLER

EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM DİYENLERE YAPILACAK İŞLER

EV HANIMLARININ DA UFAKTA OLSA BİR GELİRİ OLABİLMESİNE VESİLE OLMAK İSTİYORSAN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞMAYA VAR MISINIZ?

 

“Evlere Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar” üzerine 153 yorum

  1. Merhabalar ben bartin dan özlem evde davetiye paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz cok ihtiyacım var

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.