Akbank’tan kredinizi şimdi alın seneye ödeyin

Akbank’tan kredinizi şimdi alın, seneye ödeyin- Sevgili okurlarımız, 2016 yılının bitmesine yaklaşık olarak 3,5 ay var ve bankalarda bunu fırsata çevirmek için bir birinden güzel kampanyaları sizlerin ayaklarına kadar sunuyor. Bugünkü yazımızda bu güzel kampanyalardan birisini anlatıyor. Bu yazımızda Akbank’tan kredinizi şimdi alın seneye ödeyin konusuna değineceğiz. Malumunuz kredi herkese lazım. Mecburen o yada bu şekilde bir bankadan kredi ihtiyacınızı karşılamak için para çekme durumuna gideceksiniz.

AKBANK SENEYE ÖDE KREDİ KAMPANYASI AÇIKLAMA

Burada asıl olan kredinin uygun faiz oranı ile verilmesi ve ödemesinin ertelenmesidir. Bu şartlar krediyi bizler açısından daha da anlamlı kılmaktadır. Peki yeni yılın gelişini fırsata çevirmeye ne dersiniz? Akbank da sizlere müthiş bir kredi fırsatı sunuyor. Kredinizi şimdi alıp yeni yılda ödemeye başlıyorsunuz. Bu bizler için biçilmez kaftan. Dilerseniz bu kredinin özelliklerine bir an önce geçiş yapalım.

AKBANK KREDİ ÖZELLİKLERİ

Kredinizi şimdi alın, seneye rahat rahat ödeyin. Akbank muhteşem denecek kadar güzel bir kampanyayı sizlerin ayaklarına kadar sunuyor. %1,19’dan başlayan faizlerle ertelemeli kredi başvurusunu gerçekleştirebiliyorsunuz.  Sizlerinde kredi notu uygunsa bu krediden faydalanabilirsiniz. Çok avantajlı faizlerle kredinizi şimdi kullanıp, ödemeye 2017’de başlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden başvurun, hayallerinizi gerçekleştirin. Son tarih 30 Eylül 2016 Dilerseniz hemen şimdi Akbank.com’dan, Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullanabilir veya aşağıdaki belgelerle birlikte Akbank Şubelerine başvurabilirsiniz.

  •  Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  •  Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.
  •  Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterinin getirmesine gerek yoktur)
  •  Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi (Maaş müşterinin getirmesine gerek yoktur)

 

KAMPANYA KOŞULLARI NELERDİR?

%1,19 faiz oranı 1-36 ay vadede Akbank şubelerinden kullanılan 25 bin TL ve üzerindeki kredi tutarları için geçerlidir. İlk ödeme 02.01.2017’ye kadar ertelenebilir. Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olabilir. 3 ay ertelemeli kredi en fazla 33 ay taksitle kullanılabilmektedir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilmektedir. Ertelemeli kredinizi Şubelerden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz. Akbank.com, Akbank Telefon Şubesi ve Akbank Direkt Internet veya Mobil kanallarında geçerli olan faiz oranları farklılık göstermektedir.

ERTELEMELİ KREDİYE NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

Akbank‘tan kredinizi şimdi alıp seneye ödemek istiyorsanız başvuru linki için burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada T.C. Kimlik Numaranızı ve Cep Telefonu Numaranızı girdikten sonra geriye 3 kısa adım kalıyor. Basit ve kolay.

Değerli okurlarımız sizlerinde krediye ihtiyacı varsa ve ödemelerine de gelecek sene ocak yanında başlamak istiyorsanız Akbank seneye öde kredisini değerlendirmeniz gerekecektir. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarına da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

AKBANK EMEKLİLERE 300 TL CHIP-PARA KAMPANYASI

AKBANK 738 TL TAKSİTLİ EV KREDİSİ İÇİN HEMEN TIKLA

ŞUBEYE GİTMEDEN AKBANK HIZLI KREDİ KARTI BAŞVURUSU

AKBANK ALTIN MEVDUAT HESABI TÜM AYRINTILARIYLA BURADA

TÜM AYRINTILARIYLA AKBANK OLDUĞUNDA ÖDE ESNAFIM KAMPANYASI

LÜTFEN KREDİ BAŞVURU GEÇERLİLİK SÜRESİ GEÇMEDEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞINIZ. 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.