Akbank Evleniyorum İhtiyaç Kredisi

Akbank evleniyorum ihtiyaç kredisi- Değerli okurlarımız, Ünlü Rus romancı Lev Tolstoy; “Evliliğe kutsallık veren aşktır” der. Evlilikler kutsal birer müessesedir. Yüce yaradan huzurunda eşler bir birlerine, iyi günde kötü günde hep beraber olacaklarının sözünü verirler. Ayrıca evlilikler eşlerin bir birlerini tamamlaması anlamına da geliyor. Maşallah ülkemizde düğünlerin de ardı arkası kesilmiyor. Durumu olanlar düğün dernek evleniyorlar. Ama ya durumu olamayanlar ne yapacak?

AKBANK EVLENİYORUM KREDİSİ İÇİN GENEL AÇIKLAMA

Esasen eskilerde Osmanlı İmparatorluğunda durumu olmayan genç kızlara dernekler aracılığı ile çeyiz yardımında bulunuluyormuş. Ama şimdilerde her kes kendi aleminde yaşadığı için komşusunun durumundan pekte haberdar olamıyor. Bunu belkide hayat şartları zorluyor. Peki kimseye minnet etmeden düğün masraflarım için gerekli parayı nereden bulabilirim diye soruyorsanız tabi ki de bankalar diyeceğiz. Bugünde Akbank evleniyorum ihtiyaç kredisinden söz etmeyi planlıyoruz. Arzu ederseniz bu kredinin özelliklerinin tanıtımı ile yazımıza devam edelim.

AKBANK EVLENİYORUM KREDİ ÖZELLİKLERİ

Yeni bir yuva kurarken masraflarınız sandığınızdan fazla olmaya başladıysa vakit kaybetmeyin, Akbank‘tan aldığınız destekle işinizi kolaylaştırın. İhtiyacınız olan krediye, sizi yormayacak faiz oranları ve gelirinize uygun ödeme koşullarıyla hemen sahip olun. İşin açıkçası kişiye özel ödeme planlı İhtiyaç Kredisi oldukça uygun ve avantajlı bir koşul. Uygun ihtiyaç kredisi avantajlarından Akbank müşterisi olmasanız bile kolayca yararlanabilirsiniz. Size uygun ihtiyaç kredisi ve ihtiyaç kredisi faiz oranları ile isteklerinizi hemen gerçekleştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Akbank evleniyorum kredisini 36 ay vade ve % 1,39 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık ödemeniz gereken taksit miktarınız ise; 371,72 TL olacaktır. Toplam ödeyeceğiniz kredi miktarı ise; 13.381,83 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 50,00 TL ödemeniz gerekecektir.

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU KOŞULLARI
 • Kredi çekme için 18 yaşından büyük olunmalı, risk ve istihbaratta olumsuzluk olmamalıdır.
 • Gelir belgelenmelidir.
 • Kredinin taksiti, hane halkı aylık ortalama gelirinin %50’sini geçmemelidir.
 • Kredi hayat sigortası yaptırılmaktadır.

 

İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
 • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisi
 • Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.
 • Gelir durumunu gösterir belge;
  • Ücretliler: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge
  • Serbest Meslek Sahipleri: Vergi levhası
  • Şirket Ortakları: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi
  • Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi
  • Emekliler: Hesap cüzdanı
 • Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi (Maaş müşterilerimizin getirmesine gerek bulunmamaktadır)

 

AKBANK EVLİLİK İHTİYAÇ KREDİSİNE NASIL BAŞVURUDA BULUNURUM?

Akbank‘tan kredinizi şimdi alıp evlilik giderlerinizi ve masraflarınızı karşılamak istiyorsanız başvuru linki için burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada T.C. Kimlik Numaranızı ve Cep Telefonu Numaranızı girdikten sonra geriye 3 kısa adım kalıyor. Basit ve kolay.

Sevgili okurlarımız, sizinde evlilik yolundan maddi sıkıntılarınız var ise akbank evleniyorum ihtiyaç kredisini muhakkak gözden geçirmeniz gerekiyor. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da dikkatinizi çekebilir. Beğendiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

DENİZBANK EVLİLİK KREDİSİ TÜM DETAYLARI İLE BURADA

VAKIFBANK ÇEYİZ HESABI İLE DEVLET KATKISI KAZANIN

DÜŞÜK FAİZLİ 30.000 TL KREDİYİ 36 AY VADE İLE VEREN BANKALAR

36 AY VADE İLE 10.000 TL KREDİYİ EN DÜŞÜK FAİZ İLE VEREN BANKALAR

36 AY VADE İLE 20.000 TL KREDİYİ EN UYGUN FAİZLİ VEREN BANKALAR

15.000 TL 36 AY VADE İLE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR 

LÜTFEN BU YAZIYI EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPANLARINDA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.