Finansbank Peşinatsız %100 Konut Projesi

Finansbank Peşinatsız %100 Konut Projesi- 724kredi.netin saygıdeğer okurları, Johann Wolfgang von Goethe; “Evin kıymeti, ancak akşam olunca anlaşılır.” demiştir. Bu cümleden şu manayı çıkartıyorum iş güçten sonra gidebileceğin başını sokabileceğin bir yer varsa mutlusundur demektir. Ülkemizde de tüm çalışanlar küçükte olsa kendine ait bir evi olmasını ister. Emerson; “Ev, içine kralın bile giremeyeceği bir kaledir.” beyanatında bulunmuştur. Yani orası size aittir. Sizin özeliniz ve sizin ailenizin yaşadığı iyisiyle kötüsüyle bir ortamdır.

FİNANSBANK PEŞİNATSIZ KONUT KREDİSİ AÇIKLAMA

Bir çok insan ev alma isteğiyle yanıp tutuşur ama elinde birikmiş parası olmadığından bu isteği kursağına takılır adeta. Bankalar desen faiz oranları almış başını gidiyor. Ayrıca peşinatta istiyorlar. Peki böyle bir durumda ne yapmak gerekir? Sizlerin de ev almak için peşinatınız yoksa üzülmeyin. Çünkü Finansbank peşinatsız konut projesi ile sizleri hayalini kurduğunuz evlere kavuşturuyor.  Allah dan ki geçenlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN‘ın faizler ile ilgili bir beyanatı oldu da durum tüketicilerin yani bizlerin lehine dönüverdi. Biranda konut faizleri %1 lerin altına düşü verdi.

FİNANSBANK PEŞİNATSIZ %100 KONUT PROJESİ AYRINTILARI

Esasen finansbank peşinatsız konut projesi kampanyası ile 4 basit adımda beğendiğiniz evin sahibi olabilirsiniz. Bunları hızlıca sayıp detaylara inelim isterseniz. 1-) Kredi Başvurusu, 2-) Ekspertiz Süreci, 3-) Evrakların İmzalanması, 4-) İpotek Süreci. Bu adımların sonunda paranızı cebinize katıp evinizi alabiliyorsunuz. Şmd bunları ayrıntılarıyla inceleyelim.

KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Peşinatsız % 100 Konut Kredisi ile hem sahip olduğunuz evi hem de satın alacağınız evi teminat göstererek yeni evinizin ekspertiz değerinin %100’ü değerinde kredi kullanın; peşinat sıkıntısı çekmeyin. Bu açıdan bakıldığında oldukça güzel bir kampanya. Kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz. Kredinizi 180 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Sabit faiz oranı ile ödemelerinizin tutarını öngörebilirsiniz. Satın alacağınız konutun eksper değerinin en fazla %100’üne kadar kredi kullanabilirsiniz.  Hem mevcut hem de alınacak konut için ekspertiz değerlemesi yapılır.

Sadece tapu üzerinde konut tipi “mesken” alımı amacıyla ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilir. (Teminat olarak, mevcut evinizin ve satın aldığınız evin ipoteği yeterlidir. Genel olarak kefil koşulu aranmamakla birlikte, banka gerekli görürse kefil talep edebilir.) Sabit faizli kredilerde kredi taksitlerinin bir ya da birden fazlasının erken ödenmesi talep edildiğinde, kalan vade 36 ayı aşmıyorsa ödenen anapara tutarının %1’ini, 36 aydan fazla ise %2’sini geçmeyecek tutarda masraf tahsil edilir.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

100.000 TL Konut Kredisini 60 Ay Vade ve %0,99 Faiz Oranı İle Alabilirsiniz. Aylık Ödeme Tutarınız 2.218,39 TL olacaktır. Alınacak Ücretler İse: 1.127,00 TL dir.

100.000 TL Konut Kredisini 120 Ay Vade ve %0,99 Faiz Oranı İle Alabilirsiniz. Aylık Ödeme Tutarınız 1.427,78 TL olacaktır. Alınacak Ücretler İse: 1.127,00 TL dir.

ÖNEMLİ NOT: %0,99 faiz oranı 125.000 TL kredi tutarına kadar 0-120 ay vadede geçerlidir. Finansbank piyasa koşullarına göre faiz oranlarında değişiklik yapma, kredi başvurusunu serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları reddetme hak ve yetkisine sahiptir. Ücretlere kredi tahsis masrafı (%0,5), ekspertiz ücreti (507TL) , ipotek tesis ücreti (120 TL) dahildir. DASK, konut sigortası ve yıllık hayat sigortası ortalama primleri dahil değildir.(100 m², 1.derece deprem bölgesi ve 2007 sonrası inşa edilmiş İstanbul’daki bir daire için ortalama DASK primi 153 TL ve ortalama konut sigortası primi 224 TL’dir. 100.000 TL 84 ay vadeli bir konut kredisi için 47 yaşındaki erkek bir müşteri için ortalama yıllık hayat sigortası primi 1.181 TL’dir ) Detaylı bilgiye şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

Satın alınacak konutun tapu fotokopisi, Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı), Güncel tarihli herhangi bir fatura, Maaş bordrosu veya gelir belgesi gibi belgeleri size en yakın finansbank şubesine götürerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Cebinde hiç birikmişi olmayanlar için bence makul ve güzel bir kredi. 0 pşinat ile %100 konut projesini finansbank güzel düşünmüş. Sizlerde biran önce bir ev sahibi olmak istiyorsanız biraz kıpırdanmanın vakti geldi demektir. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da muhakkak incelemenizi öneririz.

DÜŞÜK FAİZLİ 96 AY VADELİ 80.000 TL KONUT KREDİSİ

120 AY VADELİ 70.000 TL KONUT KREDİSİNİ EN UYGUN VEREN BANKALAR

120 AY VADE İLE 100.000 TL KONUT KREDİSİNİ EN UYGUN FAİZLİ VEREN BANKALAR

50.000 TL 60 AY VADELİ EN DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ

CEBİNDE BİRİKMİŞ PARASI OLMAYAN AMA EV SAHİBİ OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİR MİSİN?

 

Yorum yapın