Ziraat Bankası Damızlık Süt Sığırcılığı Kredisi

ZİRAAT BANKASI DAMIZLIK SÜT SIĞIRCILIĞI KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Ziraat Bankası Damızlık Süt Sığırcılığı Kredisi- Değerli okurlarımız, son zamanlarda köye dönüş teşvikleri ile birlikte rağbet gören bir konu ile karşınızdayız. Bugün Ziraat bankası damızlık süt sığırcılığı kredilerini tüm detayları ile anlatmaya çalışacağız. Sizlerinde Büyükbaş hayvan yetiştirme gibi bir niyetiniz var ise o halde kulaklarınızı dört açın. Çünkü getirisi ve kazancı çok iyi bir iş. Sizlerde köyde oturuyor veya boşta duran bir damınız (Ahırınız) varsa ziraat bankası’nın cazip kredi fırsatlarını kaçırmamanızı öneririm. Hayvan yetiştiriciliği az zahmetli olsa da geleceği her zaman olan bir iştir. Dilerseniz bir an önce büyük baş hayvancılık kredi türlerini teker teker inceleyelim.

DAMIZLIK SÜT SIĞIRCILIĞI KREDİSİ DETAYLARI

Ziraat Bankası’ndan avantajlı Damızlık Süt Sığırcılığı Kredisi. Manda veya Holstein Siyah Alaca, Holstein Kırmızı Alaca, ve Jersey ırkı hayvanlarla 10 baş ve üzerinde işletme kurmak ve/veya kurulu işletme kapasitesini 10 baş ve üzerine çıkarmak isteyen üreticilerine Damızlık Süt Sığırcılığı Kredisi sunuluyor. Kredi faiz oranlarının oldukça düşük olduğunu bilmeniz gerekiyor. Ayrıca 60 ay gibi uzun bir sürede de kredinizi yavaş yavaş ödeyebiliyorsunuz.

DAMIZLIK SÜT SIĞIRCILIĞI KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Damızlık Süt Sığırcılığı Kredisi kapsamındaki Yatırım Kredileri; Türkvet Kayıt Sistemi’ne kaydedilmiş, Damızlık Belgeli, en fazla ilk doğumunu yapmış veya ilk yavrusuna gebe, azami 36 aylık sığırların alımı, Türkvet Kayıt Sistemi’ne kaydedilmiş, ilk doğumunu yapmış veya ilk yavrusuna gebe, azami 48 aylık mandaların alımı, Barınak yapımı ve tadilatı, Süt sağım ünitesi, süt soğutma tankı alımı, Yem hazırlama ünitesi alımı, Balya makinesi, çayır biçme makinesi ve silaj makinesi alımı, Gübre yönetimiyle ilgili altyapı ve alet/ekipman alımı, Güneş enerjisi kullanımında 500 baş, biyokütle kullanımında asgari 800 baş kapasitede faaliyet gösterilmek kaydıyla kendi elektrik ihtiyaçlarını yenilenebilir enerji kaynaklarından üretmek için gerekli olan tesis ve alet/ekipmanların alımı ve Diğer yatırım giderlerinin finansmanı sağlar. Damızlık Süt Sığırcılığı Kredisi kapsamındaki İşletme Kredileri; Tek yıllık yem bitkisi üretimi Diğer işletme giderlerinizin finansmanı sağlar.

Sizlerde köyümde rahat rahat Damızlık Süt Sığırcılığı yapmak istiyorum diyorsanız Ziraat bankası şubelerine uğramanız gerekecektir. Yalnız şubeye uğrarken nüfus cüdanınızın yanınızda olmasına dikkat ediniz. Ayrıca birde proje sunmanız gerekecektir. Proje dedimsede sakın gözünüz korkmasın. Google onlarda Damızlık Süt Sığırcılığı projeleri ile dolu. Kendinize göre ayarlamanız kısa bir sürenizi alacaktır.

ZİRAAT BANKASI İNŞAAT TAMAMLAMA KREDİSİ İÇİN HEMEN TIKLA

LÜTFEN BU YAZIYI HERKESİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.