Acil Borç Para Lazım

Acil Borç Para Lazım- Ekonominin nabzının attığı 724kredi.net‘in saygıdeğer okurları, yine sizler için altın tüyo niteliğinde bir yazı kaleme alıyoruz. Bugün bahsedeceğimiz konuyu Acil borç para lazım başlığı ile sizlere sunuyoruz. Bu başlık oldukça fazla sorgulandığından bizlerde sizler için en basit, en doğru yollar ile acil borç parayı nasıl bulabileceğinizi açıklamaya çalışacağız. Kapitalizm tüm dünyada etkili olduğu gibi ülkemizde de etkili.

ACİL BORÇ PARA İÇİN ÖN BİLGİLENDİRME

En büyük alım gücüne sahip olan para ister istemez bizlerinde en ciddi ihtiyaçlarında en büyük elde etme kaynağı oluyor. Ev, araba, iş yeri, çeyiz vs. vs. bir sürü ihtiyaçlarımız oluyor. Bu ihtiyaçlarımızı da karşılayabilmek için bazı yollara başvuruyoruz. Bu yazıda da acil nakit ihtiyaçlarınızda neler yapabilirsiniz bu yolları görecek ve eksik yada denememiş olduğunu yolları da öğrenmiş olacaksınız. Arzu ederseniz bir an önce nakit ihtiyaçlarınızda hangi yolları izlemeniz gerektiğin madde madde aktaralım.

BORÇ PARAYI NERELERDEN BULABİLİRİM?

1-) Eş, Dost, Akraba; Evet yanlış duymadınız. ilk ihtiyacınızda muhakkak eşiniz, dostunu, akrabalarınızı göz önünde bulundurun. Çünkü bunlardan alacağınız paranın faizi olmayacağını unutmayınız. Çevrenizde size maddi olarak destek verebilecek akrabalarınızı yoklayın. Bu yöntem eskilerin kullandıkları en sağlıklı borç alma tekniğiymiş. Herkes acil durumda bir birine yardım edermiş. Eğer çevremde böyle kimseler yok diyorsanız bir sonraki maddeye geçebilirsiniz.

KREDİ NOTUM DÜŞÜK NASIL KREDİ ÇEKEBİLİRİM? TIKLA HEMEN ÖĞREN!

 

2-) Bankalar; Bankalarda en önemli acil borç para bulma yollarından bir tanesidir. Bankalar kredi verirken kredi notunuzu ve gelir belgelerinizi talep ederler. Kredi notunuz iyi ise gelirinizin %70’ine kadar kredi verirler. Bir çok kişi bu şekilde acil bor. para ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aylık gelirim yok diyorsanız aşağıdaki maddeyi inceleyiniz.

ANINDA HIZLI VE UYGUN BURGANBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

AVANTAJLI CEPTE TEB İHTİYAÇ KREDİSİ

5 DK. DA GARANTİ BANK İHTİYAÇ KREDİSİ

 

3-) İpotek; Aylık belgelendirilebilecek gelirim yok diyorsanız üzülmeyin. Bu şartlarda ipotek karşılığı kredi alma yoluna gidiniz. İhtiyacınız borç para karşılığında gösterebileceğiniz gayrimenkulünüz varsa ev, arsa gibi bunları ipotek göstererek acil tarafından aynı gün parayı alabilirsiz.

4-) Nakit Avans; Ufak meblağlı acil para ihtiyaçlarınızda kredi kartlarınızda tanımlı olan nakit avans özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Aylık cüzi miktardaki faizlerler ufak nakitler alabilirsiniz. Kredi kartım yok diyorsanız bir sonraki maddeyi değerlendirelim.

5-) Otomobil, Dükkan; Sevgili okurlarımız acil ihtiyacınızda yapabileceğiniz bir diğer yol ise Elinizden fazladan duran otomobil, dükkan gibi değerli menkulleri uygun fiyata bırakmaktır. Bir hafta içerisinde netice alırsınız.

6-) Senet ve Tefeciler; Acil borç para ihtiyaçlarında başvuruda bulunulan bir diğer yol ise senet ile para almadır. Senet ile para veren kişileri internette yüzlerce ilanı ile bulabilirsiniz. 724kredi.net sitesi bilgilendirme amaçlı bir site olduğu için kimsenin reklamını yapamıyoruz. Yada mağduriyet yaşanmaması adına şu kişiye gidin diyemiyoruz. Ama bu yöntemi pekte fazla tavsiye etmiyoruz. Ayrıca Kuyumcularda senet ile borç para vermektedirler. Tefecilere zaten hiç hiç bulaşmayın. Yada ben yüksek faiz oranları ile baş edebilirim diyorsanız oda sizin bileceğiniz iş.

SENETLE ARAÇ VEREN GALERİLER İÇİN TIKLAYIN

Değerli okurlarımız acil borç para lazım diyorsanız sizlerde yukarıda belirttiğimiz yollara başvurabilirsiniz. Yukarıda saydığımız yollar dışında sizlerinde bildiği farklı yollar var ise bunları da yorum yaparak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu linklerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR

KREDİ NOTU SORGULAMA KREDİ NOTUMU NASIL ÖĞRENİRİM

KREDİ BORCUMU ÖDEYEMEDİM ACİL ÇÖZÜM YOLU

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

 

 

“Acil Borç Para Lazım” üzerine 97 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.