Senetle borç para veren firmalar

Senetle borç para veren firmalar- Bankaların findeks saçmalığından sonra artık düzenli bir geliri ve kredi notu iyi olmayan kimse kredi çekemez hale geldi. Bankalar; Ben eşeğimi sağlam kazığa bağlarım” diyor anlayacağınız ve garanti kişilere kredi veriyor. Peki iflas etmek üzere olan ali amca ne yapacak bu durumda? Veya Kızına çeyiz düzecek Zehra teyze hiç mi para bulamayacak? Bir çok kişi çeşitli ihtiyaçlarını giderebilmek için zamanın en büyük alım gücü olan parayı alabilmek için bankalara koşuyor ama maalesef bazılarının eli de boş dönüyor.

SENET İLE BORÇ PARA GENEL AÇIKLAMA

Bu yazımızda da Senet ile borç para konusuna değineceğiz. Bankalarda kusurumuza bakmasınlar ama böyle giderlerse artık hiç kimse kredi için bankalara uğramayacak. Şimdi Bankaya kredi için gittiniz ve banka size olumsuz yanıt verdi. Budum da her şeyin bir alternatifi olduğunu sakın unutmayınız. Bundan dolayıda Yazımızın devamında senet ile borç para nasıl alınır ve detayları nelerdir bunları öğrenebileceksiniz.

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR TIKLA HEMEN ÖĞREN!!!

SENET İLE BORÇ PARANIN DETAYLARI NELERDİR?

Değerli okurlarımız, özellikle turizm sezonunun da kötü geçmesi ve son zamanlar ülkemizde cereyan eden bazı üzücü olaylardan ötürü bir çok kimse nakit paraya ihtiyaç duyuyor. Yukarıda da bahsettiğim gibi kredi notundan dolayı kredi alamayan esnaf veya vatandaş senet ile borç veren firmalara rağbet gösteriyor. Şimdi tamda burada 2 çeşit senet ile borç para veren firma tiplerinin olduğunu unutmayın. Bu firmaların özelliklerine değineceğiz ama Etik olarak bu firmaların isimlerini vermeyi doğru bulmuyoruz. Çünkü sitemiz bilgilendirme amacı güden bir web sayfasıdır ve herhangi bir mağduriyet yaşamanızı istemeyiz.

KİMLERDEN SENET İLE BORÇ PARA ALABİLİRİM?

1-) Senet ile borç para veren Finans Şirketleri; Bu finans şirketlerinin kendilerine ait web siteleri oluyor ve durmadan reklamları internette dönüp duruyor. Bu firmalara başvuruda bulunduğunuz zaman önce bir araştırma süzgecinden geçiyorsunuz. Gelirinizden gayrimenkulünüze kadar araştırılıyorsunuz anlayacağınız. Ya ödeyemezseniz durumunda çözüm yolu bulabilmek için. Ama bankalardan az biraz daha gaddardırlar:) Yani bankalar borcunuzu ödeyemediğiniz zaman 2 ay gibi bir süre verirken senet ile borç para veren finans şirketleri buna müsamaha göstermez. Bir çoğu zaten hemen yasal işlem başlatırlar. Borçlarınızı günü güne ödemeniz esastır.  Bundan dolayı ayağınızı yorganınıza göre uzatıp ödeyebileceğiniz kadar borç para almalısınız.

2-) Senet ile borç para veren Tefeciler; Bu firmalarda sizleri ciddi manada araştırırlar. Faiz oranları bankalardan ve finans şirketlerinden biraz daha fazladır. Bir çoğu muhakkak ipotek ister. Yani gayrimenkulünüzü ipotek göstertir. Böylece ödememe durumunuzda hemen icra yoluyla alacağını tahsil eder. Bunları firmaları da internet sitelerinde google amcaya sorarak bulabilirsiniz.

3-) Semt Kuyumcuları; Semt kuyumcuları da bildiği ve tanıdığı kişilere senet karşılığında borç para verirler. Hatta mahalledeki bir esnafın ben kefilim demesi bile yeterli olur bazı durumlarda.

Sevgili okurlarımız, senet ile borç para  veren şirketlerin ne şekilde ve ne koşulda para verdiklerini sizlere detayları ile sunmuş olduk. Sizlerde son çare olarak senet ile kredi seçeneğini düşünebilirsiniz. Ama sizlere tavsiyemiz sadece bir yeri değil bir kaç yeri araştırıp tüm koşulları ile öğrenip en uygun yerden borç almanızdır. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarınıda inceleyebilirsiniz.

ACİL BORÇ PARA LAZIM

KREDİ NOTU SORGULAMA. KREDİ NOTUMU NASIL ÖĞRENİRİM

BORÇLARDAN NASIL KURTULURUM?

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR

KREDİ BORCUMU ÖDEYEMEDİM ACİL ÇÖZÜM YOLU

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE PAYLAŞIP BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

 

“Senetle borç para veren firmalar” üzerine 236 yorum

  1. Merhabalar,
    100.000 TL ye ihtiyacım var tüm borçlarımı bir yere toplayıp daha düşük ve daha rahat ödemek için biraz aciliyetim var uzun yıllardır düzenli olarak ve bi şirkette şube müdürü olarak çaşlışmaktayım,

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.