Vakıfbank KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi İle Hızlı Değerlendirme

Vakıfbank KOSGEB 0 Faizli İşletme Kredisi, Kobi Kredisi, Özel limit, hızlı değerlendirme- Duyduk duymadık demeyin. Arkadaşlar 724kredi.net ailesi olarak güncel ve en özel kredi haberlerini vakit kaybetmeden sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda da KOBİ’leri ilgilendiren ve belirli bir süresi olan çok özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Sizlerden ricam bu yazıyı tüm KOBİ’lerin görebilmesi adına facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizden beğenmeniz. Bu sayede nakit ihtiyacı duyan tüm kobilere bir nebzede yardımcı olacaksınız.

VAKIFBANK İLE KOSGEB KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Malumunuz KOSGEB küçük ve orta ölçekli KOBİ’lerin büyümesi adına ihtiyaç duydukları maddi kaynağı sunmaya çalışıyor. Bu açıdan da geçen seneden beri kobiler inanılmaz derecede destekten faydalandılar. Tabi bununla ilgili inceleme yaptığımızda, KOBİ’lerin bir çoğunun Vakıfbank’ı tercih ettiklerini gördük. Dolayısıyla da inceleme yaptık. Vakıfbank KOSGEB ile arasında bir protokol gerçekleştirmiş ve ihtiyaç duyduğunuz krediye bir an önce kavuşmanız için bir sistem geliştirmiş. Yazımızın devamında da bu anlaşmadan söz edeceğiz.

VAKIFBANK KODGEB SIFIR FAİZLİ İŞLETME KREDİSİ NEDİR?

2016 yılından beri KOSGEB’ KOBİ’lerin maddi ihtiyaçlarını karşılama adına kreid veriyor demiştik. Tabi bu durum 2017 yılında ise daha da genişledi ve Vakıfbank ile çok özel bir durum halini aldı. KOBİ’lerin gerek ekonomik güçlerini artırmak, gerekse de rekabet güçlerini artırmak adına sıfır faizli kredi veriliyor. Ama bu verilirken bir çok KOBİ bankalardaki prosedürden ve bekleme süresinden şikayetçi oldular. Ayrıca kimi KOBİ’de geri çevrildi. Şimdi yapılan protokol gereği Vakıfbank aracılığı ile kredi çekeceklerin hızlı değerlendirilme yapılabilmesi için özel kredi limitleri oluşturulmuş.

KREDİ ÖZELLİKLERİ

Kredinin limiti 50 bin liradır. Bu para bir çok KOBİ için yaşam kaynağı olacaktır. Bu kredinin vadesinin ise 36 ay olduğunu belirtelim. Şimdi en güzel yanını söylüyorum. Zira bu krediyi aldıktan sonra ilk 12 ay boyunca kredi taksiti ödemiyorsunuz. Krediyi alıyorsunuz ve işlerinizi rayına sokuyorsunuz. Ardından kredi taksitlerinizi de 12 ayın sonunda 3 ayda bir olacak şekilde ödüyorsunuz. Bundan daha da güzel ne olabilir ki? diye sorabilirsiniz. Ama güzellikler bununla sınırlı değil.

Kredi tahsis ücreti mesela yok. Buda sizi 250 TL den kurtaracaktır. Bunun dışında krediniz sıfır faizlidir. Daha da doğrusu kredinizin faizini KOSGEB öder. Siz paranızı alırsınız ve faizsiz bir şekilde belirttiğim şartlarda geri ödersiniz. Birde KOSGEB bu kredi kampanyasının süresini dilerse uzatabilir ama şuan için son başvuru tarihi 28 Nisan 2017 dir. Bu açıdan bu tarihi dikkate alın ve geçirmemeye çalışın.

KREDİ DETAYLARI

Değerli kobiler, alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 50 bin liradır. Sizlerde KOSGEB tarafından aranan şartları taşıyorsanız ve başvurunuz onaylandıysa kolay kredi alımı için Vakıfbank’ı tercih edebilirsiniz. Vakıfbank’ın başvurunuzu değerlendirme hakkının olduğunu da belirtelim. Hani sonra neden onaylanmadı demeyin. Bişr çok bankaya göre hızlı ve kolay kredi imkanı tanınmaktadır. Detaylı bilgi ve başvuru için Vakıfbank şubelerinden herhangi birisine uğramanız gerekecektir. Vakıfbank, şuan için bu haberi manşetten sunmuş. Bizlerde sizler ile paylaşmak istedik.

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.