Halkbank Mutlu Emekli Kredisi ile Tüm İhtiyaçlarınıza Anında Çözüm

48 AY Vadeli Hesaplı Ve Uygun Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi – Bu hayatta ihtiyaçlar hiç bir zaman bitmez. Bitmiyor da zaten. İşe girdikten itibaren kişisel ihtiyaçlar başlar ve yaş ilerledikçe artar. Ülkemizde en fazla kredi başvurusu yapan kesimlerin başında Emeklilerimiz geliyor. Yeri geliyor kendine balık tutmak için bir tekne alıyor, yeri geliyor çocuğunun düğününü yapmak için veya iş kurmak için kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Bu yönüyle emeklilerimiz, normal çalışanlara göre daha fazla kredi ihtiyacı duyuyorlar.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Emeklilerimiz kredi çekmek istiyorlar, bankalar da kredi kampanyaları ile emeklileri çekmeye çalışıyorlar. Bankalar için emekliler garanti konumdaki müşterilerdir. Maaşlarınız her ay devlet tarafından ödenir. Dolayısıyla avantajlı krediler yaparak emeklileri çekmeye çalışıyorlar. Emekliler hesaplı kredi, ararken, bankalarda kampanyalar ile bu avantajı onlara sunmak istiyorlar. Bu yazımızda Halkbank’ın sunmuş olduğu Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisinden söz edeceğiz. Bu sayede sizlerde özel bir kredi kampanyasına ulaşmış olursunuz.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank emeklilerin değerini bildiğinden yüzlerini güldürmek istermiş ve mutlu emekli ihtiyaç kredisini hazırlamış. Özel ve güzel bir kredi kampanyası sizleri bekliyor anlayacağınız. Güzel bir kredi limiti ve Uzun vade. En güzeli de düşük kredi faizi. Tüm bu fırsatlar size mutlu emekli kredisi ile sunuluyor Örneğin ödeme bütçenizi ve gücünüzü zorlamamanız adına 48 aya kadar taksit yapabilme imkanı sunuluyor. Kredinin limiti de fana değil. 50 bin liraya kadar kredi alabilmenize de olanak tanınıyor.

Dilerseniz şimdide kredinin faiz oranlarına değinelim. Kredinin faiz oranı kredi tahsis ücreti ödeyip ödememe isteğinize göre değişiyor. Eğer kredi tahsis ücreti öderseniz faiz oranı sizler için %1,13 oluyor. Bu oran şuan için güzel ve mükemmel diyebiliriz. Ben tahsis ücretine kıl oluyorum, bundan dolayı da ödemek istemiyorum diyorsanız Faiz oranı bu defa %1,19 oluyor. Ama bu oranda yüksek değil. Zira bir çok bankalarda faiz oranları çok daha yüksek. Haydi şimdide bir kaç kredi hesaplaması yapalım.

TAHSİS ÜCRETİ ÖDEMEK İSTEYENLER İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

10.000 TL Kredi çekeceğinizi düşünelim. Bunu da 48 Ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. 52.5 TL Kredi tahsis ücretini ödemeyi de kabul ettiniz. Buna göre sizlere sunulan faiz oranı %1.13 oluyor. Aylık ödemeniz gereken taksit miktarı 285 TL dir. Toplamda geri ödeme tutarınız da 13.680 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %17,8815 dir.

50.000 TL Kredi çekeceğinizi düşünelim. Bunu da 48 Ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. 262.5 TL Kredi tahsis ücretini ödemeyi de kabul ettiniz. Buna göre sizlere sunulan faiz oranı %1.13 oluyor. Aylık ödemeniz gereken taksit miktarı 1.424 TL dir. Toplamda geri ödeme tutarınız da 68.352 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %17,8815 dir.

TAHSİS ÜCRETİ ÖDEMEK İSTEMEYENLER İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

10.000 TL Kredi çekeceğinizi düşünelim. Bunu da 48 Ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Kredi tahsis ücretini ödemek istemiyorsunuz. Buna göre sizlere sunulan faiz oranı %1.19 oluyor. Aylık ödemeniz gereken taksit miktarı 289 TL dir. Toplamda geri ödeme tutarınız da 13.872 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %17,5480 dir.

50.000 TL Kredi çekeceğinizi düşünelim. Bunu da 48 Ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Kredi tahsis ücretini ödemek istemiyorsunuz. Buna göre sizlere sunulan faiz oranı %1.19 oluyor. Aylık ödemeniz gereken taksit miktarı 1.446 TL dir. Toplamda geri ödeme tutarınız da 69.408 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %17,5480 dir.

Değerli büyüklerimiz, halkbank’ın sizlere sunduğu kredi kampanyası hakkında detaylara değinmiş olduk. Son olarak bilmeniz gereken iki husus var. Bunlardan ilki taksit tutarınız kadar kredili mevduat hesabı açtırmalısınız. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekecektir.

“Halkbank Mutlu Emekli Kredisi ile Tüm İhtiyaçlarınıza Anında Çözüm” üzerine bir yorum

  1. Kamu emeklisiyim Ziraat bankasından maaş alıyorum kredim var yapılandırma yaptım kartlara borcum var icralik oldum bunların hepsini kapatmak için kapatmalı krediye ihtiyacım var Mersinde oturuyorum 3 ayda bir maaş alıyorum yardımcı olursanız sevinirim

    Yanıtla

Yorum yapın