Vakıfbank 50.000 TL 48 Ay Vadeli Sonbahar Kredisi

Vakıfbank 50.000 TL 48 Ay Vadeli Sonbahar Kredisi- 724kredi.com‘un saygıdeğer okurları, bu yazıyı okuduğunuza göre sizlerin de 50.000 TL ye kadar bir paraya ihtiyacınız var demektir. Bu parayla arsa alabilir, iş yeri kurabilir veya iş yerinizi büyütebilir yada güzel bir spor araba alabilirsiniz. Bir çok konuda bu para ihtiyacınızı görecektir. Bizlerde zaten para bulma ve seçme noktasında alternatif oluşturması için bu yazıyı kaleme aldık.

VAKIFBANK SONBAHAR KREDİSİ İÇİN GENEL BİLGİLER

Bugün Vakıfbank 50.000 TL 48 Ay Vadeli Sonbahar Kredisi konulu yazının tanıtımını yapmaya çalışacağız. Vakıfbank’ın kredi noktasında kendini aştığını söyleyebiliriz. Adeta dev özel bankalar ile yarışıyor. Oldukça güzel bir kampanya yapılmış. Tabi her bankada olduğu gibi bunda da kredi notunuzun iyi olması gerekiyor. Ayrıca düzenli bir gelirinizin de olması şart. Dilerseniz bir an önce bu güzel kredinin detaylarına inelim.

KREDİ NOTUM DÜŞÜK NASIL KREDİ ÇEKEBİLİRİM? TIKLA HEMEN ÖĞREN

 

VAKIFBANK SONBAHAR KREDİSİ DETAYLARI

Düğün mü yapacaksınız? yoksa çocuğunuzu özel üniversiteye mi göndereceksiniz? Yada İş yerinizin tasarımını mı değiştireceksiniz? Tüm bu ihtiyaçlarınızda vakıfbank‘ın arkanızda olduğunu unutmayın. Tüm ihtiyaçlarınız için 48 aya varan vadeler, uygun faiz oranları ve artan taksitli ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için Sonbahar Kredisi tüm VakıfBank Şubeleri’nde.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

50.000 TL İhtiyaç Kredisini 48 Ay Vade ve %1,26 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Miktarı; 1.472,52 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise 250,00 dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %20,0818 olarak hesaplanmıştır.

50.000 TL İhtiyaç Kredisini 48 Ay Vade ve %1,24 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Miktarı; 1.465,00 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise 250,00 dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %19,7409 olarak hesaplanmıştır. (Belirtilen faiz oranları kredi açılış günü ile aynı günde kredinin açıldığı hesaba 1 adet yeni fatura düzenli ödeme talimatı tanımlanması halinde geçerli olacaktır.)

1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 177,73 TL olup Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına dahil edilmemiştir. Kredi hayat sigortası kredi tutarına,vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Başvurular için kefil ön şartı aranmamakla birlikte şubelerimiz, gerekli durumlarda kefil talep edebilirler. Sonbahar Kredisi eşit ve artan taksitli ödeme seçenekleriyle kullandırılmaktadır.Artan taksit uygulaması müşteri gelir ve skor bilgileri kapsamında Banka tarafından değerlendirilmektedir.

KREDİYE NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

Sms ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin; Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms gönderebilirsiniz. Örnek Sms Metni: KREDI 11111111111 2000

Vakıfbank Şubeleri; Ön Başvurularınızı dilerseniz size en yakın vakıfbank şubesine giderek de gerçekleştirebilirsiniz.

Online Başvuru; Ayrıca dilerseniz oturduğunuz yerden başvurunuzu online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

Sevgili okurlarımız, bir yazının daha sonuna geldik. Tüm ayrıntıları ile Vakıfbank Sonbahar Kredisini sizlere sunmuş olduk. Değerlendirme yapma işi de size kalıyor. Ayrıca dilerseniz aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da inceleyebilirsiniz. Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

KAMU PERSONELİNE ÖZEL 48 AY VADELİ VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

48 AY VADELİ 50.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİNİ EN DÜŞÜK FAİZLİ VEREN BANKALAR

48 AY VADELİ GARANTİ BANK İHTİYAÇ KREDİSİ

48 AY VADELİ KREDİM AKBANK'TA

48 AY VADELİ DENİZBANK CEBİMDE KREDİ

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞIMDA BULUNABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın