48 Ay Vadeli 10.000 TL Finansbank İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vadeli 10.000 TL Finansbank İhtiyaç Kredisi- Değerli okurlarımız, kucak dolusu sevgiler ile yazımıza başlamak istiyoruz. Bugün beğeneceğinizi düşündüğümüz bir yazı ile karşınızdayız. Kim 10 bin lira istemez ki? Herhalde hemen hemen herkesin bu paraya ihtiyacı vardır. Kimi eşyalarını yenileyecek kimi ise modeli küçükte olsa bir araba alacak. Dolayısıyla 10 bin lira herkesin derdine derman olabilecek bir para. Tabi ha deyince de bulunan bir para değil. Ülkemizde çalışanların büyük bir çoğunluğu asgari ücret ile geçiniyor.

48 AY VADELİ FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR? KREDİ NOTU SORGULAMA

Bun dan dolayı 1300 TL ile ev geçindiren için ulaşılması zor bir para. Peki böyle bir durumda ne yapılması gerekiyor? Elbette ki bankalara müracaat etmek ile bu parayı temin edebiliyoruz ama hangi banka en uygun faiz oranı uyguluyor. Bizlerde bir alternatif oluşturması adına sizlere 48 Ay Vadeli 10.000 TL Finansbank İhtiyaç Kredisi hakkında bilgilendirme yapma gereği duyduk. Sizlerinde düzenli bir geliri varsa ve kredi notunuz da iyiyse rahatlıkla bu krediye başvurabilirsiniz. Kredi Notu Sorgulama konulu yazımız için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

KREDİ BORCUMU YATIRDIM, KREDİ NOTUM NE ZAMAN YÜKSELİR?

 

48 AY 10.000 TL FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Öncelikle finansbank’ın güzel bir kampanya yaptığını belirtmemiz gerekiyor. Günde 10 TL den başlayan taksitler ile 10.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile alabiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da bu krediye başvuruda bulunabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir. Yani kredi notunuz burada oldukça fazla önem arz ediyor. Arzu ederseniz Kredi Puanı Rakamları Neleri İfade Ediyor konulu yazımıza buradan ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

KREDİ NOTUNUZA GÖRE ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL krediyi 48 ay vade ile %1,20 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 290 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL dir. Sigorta prim tutarınız ise 319,75 TL dir. 

10.000 TL krediyi 48 ay vade ile %1,35 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 301 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL dir. Sigorta prim tutarınız ise 322,85 TL dir. 

Önemli Not: Faiz oranları kredi skorunuza göre %1,20 ile %163 rakamları arasında değişmektedir.

3 AY ERTELEMELİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL krediyi 45 ay vade ile %1,20 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 312 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL dir. Sigorta prim tutarınız ise 319,75 TL dir. 

10.000 TL krediyi 45 ay vade ile %1,35 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit tutarınız 325 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL dir. Sigorta prim tutarınız ise 322,85 TL dir. 

Finansbank ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Yaklaşık olarak yukarıdaki ödeme planında yer alan ortalama 47 yaşında bir müşteri için hesaplanan hayat sigortası primi tahsil edilecektir.

KREDİYE NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS’le hemen yapabilirsiniz. Finansbank Şubeleri’nden de ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu krediye online olarak da başvuruda bulunmak istiyorsanız burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Üstelik Finansbank müşterisi iseniz internet veya cep şubemizden krediye başvurup onaylandıktan sonra anında kullanabilirsiniz. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz Finansbank Şubesi’nden de İhtiyaç Kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

BAŞVURUDA İSTENİLEN EVRAKLAR NELERDİR?

Başvuru esnasında Finansbank sizlerden; Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti), Adres Belgesi (Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; son 3 ay içinde düzenlenmiş sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri) ve Gelir Belgesi talep edilecektir.

Sevgili okurlarımız, bir yazının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bizler finansbank tarafından yapılan bu kredi kampanyasına sizlere bir alternatif oluşturması adına sunduk. Sizlerde bu şartlar bana uyuyor diyorsanız değerlendirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da muhakkak incelemenizi tavsiye ederiz.

KAMU PERSONELİNE ÖZEL 48 AY VADELİ VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

48 AY VADELİ GARANTİ BANK İHTİYAÇ KREDİSİ

48 AY VADELİ KREDİM AKBANK'TA

48 AY VADELİ DENİZBANK CEBİMDE KREDİ

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın