Vakıfbank %80 faiz oranı ile sarıpanjur ev kredisi

Vakıfbank %80 faiz oranı ile sarıpanjur halden anlayan ev kredisi- Keşke bir evim olsaydı dediğinizi duyar gibiyiz. Bundan dolayı da 724kredi.net ailesi olarak bir birinden güzel konut kredi kampanyaları ile sizleri bilgilendirmeyi hedefliyoruz. Bugünde Vakıfbank %80 faiz oranı ile sarıpanjur ev kredisi hakkında sizlere detaylı bilgiler sunacağız. Özellikle yaklaşık olarak 3 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN‘ın faiz oranlarının düşürülmesi ile ilgili yaptığı açıklamadan sonra faizlerin gerilediği ve geldiği son noktada diyebiliriz.

VAKIFBANK SARIPANJUR HALDEN ANLAYAN EV KREDİSİ GİRİŞ BİLGİLERİ

Şunu başta belirtelim herkesi küçükte olsa başını sokabileceği bir ev sahibi olmak istiyor. Bunda hemfikiriz herhalde. Sonuçta emekliliğiniz geldiğinde bir eviniz yoksa bu maaş ile geçinmeniz bir mucize. Hele hele bir de çocuklarınız okuyorsa emekliliği aklınızdan çıkarın bence. Bundan dolayı da bir an önce ev sahibi olmak gerekiyor. Bizlerde en uygun faizli ve az masraflı ev kredisi çekebilmeniz için elimizden geldiği kadarıyla tanıtım yazıları yazmaya çalışıyoruz.

VAKIFBANK SARIPANJUR HALDEN ANLAYAN EV KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Mutlu bir yuvanın sıcaklığını ve mutluluğunu vakıfbank ile tatmam mümkün. Çünkü ev alabilmeniz için oldukça güzel bir kredi kampanyası yapmışlar. Sarıpanjur kredinizi; Uygun faiz oranları ve 120 aya varan vadelerle, Artan taksitli, azalan taksitli, ara ödemeli veya esnek ödemeli alternatif planlar ile alabilirsiniz. Ayrıca Kampanya, yeni konut alımları için geçerlidir.

VADELERE GÖRE EN ÖZEL FAİZ ORANLARI 

Sarıpanjur halden anlayan konut kredisini 03-12 Ay vade seçenekleri ile alırsanız 0,80% faiz oranından elde etmeniz mümkün.

Sarıpanjur halden anlayan konut kredisini 13-36 Ay vade seçenekleri ile alırsanız 0,88% faiz oranından elde etmeniz mümkün.

Sarıpanjur halden anlayan konut kredisini 37-60 Ay vade seçenekleri ile alırsanız 0,90% faiz oranından elde etmeniz mümkün.

Sarıpanjur halden anlayan konut kredisini 61-120 Ay vade seçenekleri ile alırsanız 0,95% faiz oranından elde etmeniz mümkün.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

100.000 TL kredi tutarını 120 ay vade ve %0,95 faiz oranı ile çekebilirsiniz. Kredi Tahsis ücreti Kredi Tutarı Üzerinden %0,5 dir. Ekspertiz ücreti 800 TL ve Hayat sigortası ise 170,78 TL dir. 

BAŞVURUYU NASIL YAPABİLİRİM?

Vakıfbank Sarıpanjur ev kredisi başvurusu için öncelikle Vakıfbank şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca Çağrı Merkezlerinden den başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için; 444 0 724 no.lu VakıfBank Çağrı Merkezi numarasını arayarak 5- “Başvuru İşlemleri” menüsündeki 2- “Kredi Başvuru” seçeneğinden 1- “Konut Kredisi Başvurusu” menüsü aracılığıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz başvurunuzu online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

Değerli okurlarımız, bu yazımızın da sonuna gelmiş olduk. Sizlerde yukarıdaki bilgiler bana uyuyor diyorsanız vakit kaybetmeden bir ev sahibi olun derim ben. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemenizde yarar olduğunu düşünüyorum.

ODEABANK KONUT KREDİSİ ÜRÜNLERİ

KUVEYTTÜRK FAİZSİZ KONUT FİNANSMANI

SENET İLE EV SATIN ALMAK

EMİNEVİN İLE FAİZSİZ EV SAHİBİ OLMAK ÇOK KOLAY

 

EV ALMAK İSTEYEN DOSTLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMESİ İÇİN LÜTFEN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.