Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası

Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası- Değerli dostlarımız, oldukça güzel ve özel bir yazı ile karşınızdayız. Malumunuz KOBİ’leri devletimiz sadece KOSGEB ile desteklemiyor. Ayrıca bankalar da KOBİ’ler için bir birinden güzel kampanyalar düzenliyor. Çünkü kobiler kazandıkça hem ülkemiz kalkınacak hemde esnaflarımız büyüyecektir. Bundan dolayı da bankaların işlem hacmi ve müşteri potansiyeli artacaktır. Bundan dolayı KOBİ‘leri ve Esnafları destekleme adına bu yazıyı kaleme aldık.

GARANTİ KOMŞU ESNAF KREDİSİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Bugün Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası hakkında sizleri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmeyi hedefliyoruz. Bundan dolayı da yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü KOBİ‘lerin büyümesi için maddi destek oldukça önem arz etmektedir. Dilerseniz bu kredi kampanyasının ayrıntılarına biran önce geçiş yapalım.

HARANTİ BANKASI KOMŞU ESNAF KREDİ KAMPANYASI DETAYLARI

KOBİ‘ler için nakit para oldukça önemlidir. Çünkü kobilerin tutunabilmesi için sürekli kendilerini geliştirmeleri şarttır. Bundan dolayı da uzun vadede uygun faizli krediye ihtiyaç duymaktadırlar. İşte tamda bu noktada Garanti Bankası KOBİ lerin yardımına yetişiyor. 60 aya varan vadeler ile ödemesiz dönemli veya aylık eşit taksitli kredi fırsatı Garanti’de. Kampanya kapsamında kredi kullanımı için kredi alt limiti 1.000 TL, üst limiti bulunmamaktadır.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

30.000 TL Krediyi 36 ay vade ve %1,41 faiz oranı ile çekebilirsiniz. Bu krediyi çekerseniz aylık taksit tutarınız; 1.081,0535 olacaktır. Kredi tahsis ücreti 550 TL dir. Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler Toplamı 850 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı 19,1030% ve Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 39.467,9274 TL dir.

50.000 TL Krediyi 36 ay vade ve %1,41 faiz oranı ile çekebilirsiniz. Bu krediyi çekerseniz aylık taksit tutarınız; 1.801,7559 olacaktır. Kredi tahsis ücreti 550 TL dir. Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler Toplamı 1050 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı 18,5639% ve Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 65.413,2124 TL dir.

100.000 TL Krediyi 36 ay vade ve %1,36 faiz oranı ile çekebilirsiniz. Bu krediyi çekerseniz aylık taksit tutarınız; 3.572,0449 olacaktır. Kredi tahsis ücreti 550 TL dir. Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler Toplamı 1550 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı 17,5319% ve Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 129.143,6175 TL dir.

Ticari Taksitli Kredi Örnek Ödeme Tablosu: Aylık eşit taksitli kredi için örnek ödeme planıdır. Ödemesiz dönemli krediler ödeme planı için Garanti Bankası Şubesi ile görüşmeniz gerekmektedir Ticari taksitli krediler Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu’ndan (KKDF) muaftır.

TİCARİ TAKSİTLİ KREDİLER

Ticari taksitli kredi kapsamında minimum 1 ay maksimum 60 ay vadeli olmak kaydıyla ödemesiz dönemli veya aylık eşit taksitli kredi kullanılabilir. Kredinin üst limit bulunmamaktadır. Kredi taksitli kredi olup, kredi başvurusunda belge talep edilebilmektedir. Ticari amaçlı taksitli kredilerde ise; ilave belge talep edilebilecektir. Örnek ödeme planları aylık eşit taksitli kredi için oluşturulmuş olup ödemesiz dönemli kredi ödeme tablosu için şubeler ile görüşülmesi gerekmektedir. Aylık eşit taksitli kredi seçeneklerinde aynı faiz ve vade oranları ile maliyetler farklılık gösterebilir.

“Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, sigorta primi ve tahsis ücretinden oluşmaktadır. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Kredi başvuruları, Garanti Bank tarafından yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Değerli Kobi dostlarımız, sizlerde acil para ihtiyacı duyuyorsanız ve garanti bankası koşulları da bana uyuyor diyorsanız düşünebileceğiniz bir kredi kampanyası. Bundan dolayı da hemen haberleştirme gereği hasıl olmuş oldu. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız.

KOSGEB İŞ BİRLİĞİ GÜÇ BİRLİĞİ DESTEK PROGRAMI

KOSGEB 1500.000 TL MAKİNE VE TEÇHİZAT KREDİ VE FAİZ DESTEĞİ

KOSGEB TEMATİK PROJE DESTEK PROGRAMI (KOBİLER İÇİN)

GERİ ÖDEMESİZ KOSGEB TEKNOPAZAR DESTEK PROGRAMI

KOSGEB KOBİ GELİŞİMSEL DESTEK PROGRAMI İLE 1.000.000 TL KREDİ

KOBİ VE ESNAFLARIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.