PTT kredi başvurusu yapabilirsiniz

İŞTE PTT KREDİ BAŞVURUSU PTT kredi başvurusu şartlarını biliyor musunuz ?- Osmanlıda Tanzimat Fermanı ilanından sonra gelişmeler sonucunda 1840 yılında Sultan Abdulmecit tarafından kurulan posta ihtiyaçlarını karşılaması için kurulan PTT oldukça köklü bir kurum olma özelliğini de taşıyor. Günümüze kadar teknolojik gelişmelerden faydalanarak oldukça başarılı bir sistem haline dönmüştür. Şubesi olmayan neredeyse ilçe veya belde yok. Mektup ve kargo işlerinde kendini ispatlayan ptt, banka işlemlerinde de sınır tanımıyor. Hızlı çalışan kadrosu ve bir çok bankacılık işinizi kısa bir sürede sonuca bağlaması ile de tercih edilen kurumlar arasında.

Örneğin geçen hafta elektrik faturamı yatırmak için özel bir bankada tam yarım saat bekledim. Ardından sıra geldiğinde maalesef elektrik faturası almıyoruz dediler. Giden zamanıma mı üzüleyim bankacılık hizmetlerine mi kızayım bilemedim. Ardından PTT banka gittim şipşak hemen sıra geliverdi. Vatandaşların ufak büyük demeden inanın ki tüm bankacılık işlemlerini anında yapıyorlar. E o zaman diğer bankalarda niye sıkıntı yaşayayım ki?

PTT KREDİ BAŞVURU EVRAKLARI ŞARTLARI NELERDİR ?

Ptt kredi başvuru şartları nelerdir? Bir bankacılıktan fazlasını bulacağınız PTT ile hayatınız artık daha da kolay ve rahat. Çok fazla sıra beklemiyorsunuz. Ayrıca kredi çekmek için diğer bankalarda kuruk beklemek yerine PTT nin anlaşmalı olduğu bankaların düşük faiz oranlı kredilerine anında başvuru da bulunabiliyorsunuz. Hepimiz insanız ve çeşitli nedenlerden dolayı paraya ihtiyacımız olabiliyor. Böyle bir durumda da bankacılık işlemleri ile uğraşmaktan belki tüm gününüz heba oluyor. Hem işleriniz sarkıyor hemde bazende eliniz boş dönebiliyorsunuz. PTT de ise bir form dolduruyorsunuz ve kısacık bir süre içerisinde sizlere dönüş yapılıyor. Daha sonrasında ise anında kredinizi kullanabiliyorsunuz. Özellikle emekli vatandaşlarımız için çok güzel kredi çekme kampanyaları bulunuyor. Dilerseniz PTT ile anlaşmalı bankaların kredi oranlarını ve şartlarını sizler için bir arada sunalım. Şunu da belirtmeme izin verin. Bir çok sitede güncelliğini yitirmiş bilgiler ile dolu. En yeni ve en doğru bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

ACİL PARA İHTİYACINDA BANKALAR TERCİH EDİLİYOR

Sizlerde yıllardır çalıştığınız işinizden emekli olmuş olabilir ve artık başınızı sokacağınız bir ev ihtiyacı duymuş olabilirsiniz. Ama yıllardır biriktirdiğiniz para istediğiniz evi almaya yetmiyor olabilir. Bunun dışında çocuğunuzu evlendireceksiniz ama maddi yönden biraz desteğe ihtiyacınız olabilir. Örnekler arttırılabilir. Bu ve benzeri durumlarda mecburen gideceğiniz yerler bankalar oluyor. Peki böyle bir durumda hangi bankaya gitmek gerekiyor? hangi bankanın vadesi daha yüksektir veya hangi bankanın kredisi daha düşüktür gibi sorular aklınızı kurcalıyor. Bizlerde PTT nin anlaşmalı olduğu ve oldukça güzel kampayaları olan bankaları bu sitede sizler ile paylaşıyoruz.

Aktif Bank N kolay emeklilik kredisi yapabilirsiniz

Maaşını PTT den alan emekliler yönelik kefilsiz ve şartsız mükemmel bir kredi kampanyası yapmışlar. 40.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Üstelik 36 aya kadar da vade seçenekleri var. Faiz oranı %1,75 dir. Ayrıca bu krediyi 80 yaşına kadar olan emekliler bu krediden faydalanabilmektedir.

ptt aktif bank kredi ornek odeme tablosu
ptt aktif bank kredi ornek odeme tablosu
Deniz Bank her derde deva kredi başvurusu yapabilirsiniz

Deniz bank maaşını ptt den alanlar için 36.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. Ayrıca 36 ay vade imkanı da bulunuyor. 2000 TL ye kadar ki ihtiyaçlarda %1,75, 2000 TL üzerindeki meblağlar için ise %1,59 faiz oranı uygulanıyor. Üstelik bu işlemler içinde hiç bir şekilde kredi tahsis ücreti alınamıyor. Son olarak şunu da belirtmem gerekiyor. Bu kredi için 80 yaşına kadar ki emekliler faydalanabiliyor.

ING Bank kredi postam başvurusu da yapabilirsiniz

Ptt müşterilerine sağlanan oldukça özel bir kampanyadır. Bu kampanyada zorunlu hayat sigortası yapılmıyor. Maaşını ptt den alan müşteriler için faiz oranı %1,59 iken, diğer ptt müşterileri için de %1,99 dur. Ayrıca emekliler en fazla 45.000 TL kredi çekebilirken diğer ptt müşterileri en fazla 20.000 TL kredi çekebilmektedirler. Her iki seçenek içinde 36 ay vade imkanı bulunmaktadır. 75 yaşına kadar olan emekli ve müşteriler yararlanabilmektedirler.

ing bank ptt kredi ornek odeme tablosu
ing bank ptt kredi ornek odeme tablosu
TEB jet kredi ile jet gibi kredi başvurusu yapın

Ptt ve TEB bankasının ortaklaşa geliştirdikleri kredi tahsis ücreti olmayan bir kredi fırsatı. Sizlerde emekli maaşınızı ptt den alıyorsanız nüfus cüzdanınız ile başvurmanız yeterli. 36 ay vade imkanı ve 20.000 TL ihtiyaç kredisi imkanı sunuluyor. Ayrıca faiz oranı ise %1,55. En fazla 70 yaşına kadarki emekliler başvuruda bulunabilmektedirler.

teb bankası ptt kredi ornek odeme tablosu
teb bankası ptt kredi ornek odeme tablosu
ODEABANK nakit hazır hemen başvuru yapabilirsiniz

PTT müşterileri için hazırlanmış özel bir ihtiyaç kredisi. Emekliler ve diğer ptt müşterileri düşünülerek hazırlanmış. Maaşını ptt den alan emekliler 50.000 TL diğer ptt müşterileri için ise 15.000 TL kredi çekebilme imkanı sunulmaktadır. Güzel tarafı da kredi tahsis ücretinin olmayışıdır. Emekliler için faiz oranı %1.64 iken diğer müşteriler için %1.79 dur. Hayat sigortası zorunludur.

FibaBank Masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz

Tüm PTT müşterileri için masrafsız özel bir kampanya. Tahsis ücreti bulunmuyor. 30.000 TL krediye 36 ay vade imkanı sunuluyor. Emekliler nüfus cüzdanı ile başvuru yapabilirken diğer müşterilerin ise gelir belgesi sunmaları gerekiyor. 80 yaşına kadar olan ptt müşterileri başvuru yapabilir. Faiz oranı ise %1,55 dir. Hayat sigortası da uygulanmaktadır.

Değerli okurlarımız ve PTT müşterileri sizler için tüm kampanyaların bir arada olduğu özel bir yazı derledik. Bu yazının sizler için istifadeli olacağı düşünüyorum. Ayrıca Kredi notu neye göre belirleniyor? konulu yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

PTT Müdürlüklerinden alınan kredilere benim tanımım uymuyor. Bana yinede acil olarak para lazım ve emekli değilim memur değilim bir sigortam bile yok diyor iseniz. Aşağıdaki KOSGEB kredilerine mutlaka ama mutlaka göz atmalısınız. Özellikle bayanlarda %90 geri ödemesiz hibe krediler var ki kesinlikle acil para ihtiyacınızı çözebileceği gibi artık sizleri bir iş kadını ve iş adamı yapabilecek HİBE KREDİLER VAR Lütfen aşağıdaki konularımıza acilen göz atınız.

KOSGEB GERİ ÖDEMESİZ 150.000.- TL KREDİ TIKLAYIN !

KOSGEP HİBE KREDİSİNE HERKES BAŞVURABİLİR İŞTE AYRINTILAR TIKLAYIN

“PTT kredi başvurusu yapabilirsiniz” üzerine 193 yorum

 1. Merhabalar benimde ufak bir kiredi borcum var bunu kapatip yeni cektigim kirediyi duzgun odeyip puanimi yukseltmek istiyorum cekebilirmiyim acaba kiredi cikarmi ?

  Yanıtla
 2. Merhaba ben esim vefat ettigi icin onun maasini ziraattan aliyorum bugun kredi istedim gecmisten takipte oldugum icin vermediler ama ptt ye tasirsam oranin bir ay sonra verebilecegini solediler dogrumu maasimda herhangi bir haciz yok

  Yanıtla
 3. Merhaba arkadaşlar telefon numaralarızı bırakırsanız size yardımcı olabiliriz sadece emekliler için geçerli elinize hiç maaş kalmıyosa bile kredi veriyoruz sadece avukatta tahahütünüz olmasın 10 ay kısa

  Yanıtla
 4. Ptt den maaş alıyorum aylık maaşı 3700 tl ing bank ve aktif bank tan kredi çektim . Şu anda her iki bankaya olan borcum 41 000 tl civarında. Tüm borclarimi kapatmak için ing bank tan 48 ay vade ile 45.000 tl kredi alabilirmiyim. Maasimida ing banka taşımak şartı ile. Cevap verirseniz memnun olurum.

  Yanıtla
 5. Merhaba ben yeni emekli oldum.Kredi ve kredi kartları borçlarım var kırmızı kalem yemedim fakat ödemekte zorlanmaya başladım borçlarımı tek bir bankada birleştirip yapılandırabilimiyim emekli maaşım 1580 tl yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla

Yorum yapın