Tüm borçlarınızı transfer edin yükünüz hafiflesin

, , ve kartı borç transfer Benjamin Abicim, Allah aşkına bana da bir yardım edin. Sormayın başıma gelenleri. Kredi kartına bir açıldım ki. Bir tane de değil. Arkadaşlar ile buluşunca artistik yapacam ya hep ben ödedim, hep ben ısmarladım. Birde üstüne üstük kredi borcum da var.  İş yerimin durumu kötüleşti. 2 ay maaşları geriden alıyoruz. Bir borcu öderken diğerinin ekstresi geliyor. Bana önerebileceğiniz bir borç transfer kredisi var mıdır?

BU YAZIMIZDA ’DAN SÖZ EDECEĞİZ

Mustafa kardeşim, anlaşılan borçlar ile başın çok büyük sıkıntıda. O yüzden bu yazıyı senin durumunda olan tüm okurlarımız için derledim. Öncelikle borç transfer kredisi çok önemli bir adımdır. Zira borçlar 90 gün ödenemez ise kara listeye girme durumu da var. Haliyle borçlar sağdan soldan gelmeye başlayınca en doğru hamlelerden bir tanesi yada son yapılacak şey borç transferi oluyor. Sitemizde bir çok bankanın borç transferi mevcut. Bu yazımızda ise farklı bir alternatif oluşturması adına odeabank borç transferinden söz edeceğiz.

ODEABANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ DETAYLARI

Ülkemizde her yıl binlerce vatandaş ödeyemediği borçlardan dolayı kredi sicilini bozduruyor. Bunların büyük bir çoğunluğuda borç transfer kredisinden bi haber. Kimsi de çok geç kalmış. Unutmayın ki borç transfer kredisine ödemediğiniz borçlar için değilde ödemede zorluk çektiğiniz borçlarınız için başvuru yapıyorsunuz. İleriyi gören herkeste bu işi yapıyor. Durumlar kötüleşiyor ve 2 ay sonra bu borçları ödeme imkanı yok. O halde hemen önleminizi alıp transferinizi gerçekleştirin. Odeaban bu işlem için sizleri şubelerine bekliyor.

Sizlerde odeabank’ı tercih etmek istiyorsanız herhangi bir şubesine uğrayarak, bunu gerçekleştirebilirsiniz. Odeabank borç transferi için sizlere %1,55 faiz oranını sunuyor. Ayrıca en uzun kredi vadesi olarak da 48 ay belirlenmiş. Tabi isteğinize göre 12 ayda yapabilirsiniz 24 ayda. Vatandaş ödeme gücüne vade sayısını belirleyecektir. Bu transfer olayı ile dağınık olan borçlarınız tek bir günde toplanacak. Ayrıca yeniden vadelendirildiğinden çok rahat bir ödeme planı çıkartılacak.

Bu kredi kampanyasının tahsis ücretinin ve hata sigortasının olduğunu da hemen belirtelim. Küçük büyük tüm borçlarınızı transfer edebiliyorsunuz. Ayrıca transfer ettiğiniz borçlarınız kredi kartı ve kredi borçlarınızı kapsıyor. Dilerseniz kredi hesaplaması yaparak olaya daha da fazla vakıf olalım.

20 BİN LİRA BORÇ TRANSFERİ İÇİN KREDİ HESAPLAMALARI

20.000 TL borcunuz var ve bu borçlarınızı odeabank’a transfer etmek istiyorsunuz. geri ödemede ise kendinizi yormak ve sıkmak istemediğinizden 48 ay vade gibi uzun bir taksit planı seçiyorsunuz. Kredi hesaplaması yapmadan önce aylık faiz oranının %1,55 olduğunu belirtelim. Şimdi bu verilere göre hesaplamalarımızı yapalım. Aylık ödemeniz gereken tutar 634 TL olacaktır. Bunu 48 aylık toplam ödemeye vurunca karşımıza 30.432 TL tutarı çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 105 TL yapıyor. Yıllık maliyet oranı ise %25,1271 yapıyor.

20.000 TL borcunuz var ve bu borçlarınızı odeabank’a transfer etmek istiyorsunuz. Geri ödemede ise 36 ay vade yaparak  taksit planınızı oluşturmak istiyorsunuz. Odeabank’ın aylık faiz oranının %1,55 olduğunu belirtelim. Şimdi bu verilere göre hesaplamalarımızı yapalım. Aylık ödemeniz gereken tutar 767 TL olacaktır. Bunu 36 aylık toplam ödemeye vurunca karşımıza 27.612 TL tutarı çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 105 TL yapıyor. Yıllık maliyet oranı ise %25,2292 yapıyor.

20.000 TL borcunuz var ve bu borçlarınızı odeabank’a transfer etmek istiyorsunuz. Geri ödemede ise 24 ay vade yaparak  taksit planınızı oluşturmak istiyorsunuz. Odeabank’ın aylık faiz oranının %1,55 olduğunu belirtelim. Şimdi bu verilere göre hesaplamalarımızı yapalım. Aylık ödemeniz gereken tutar 1.041 TL olacaktır. Bunu 24 aylık toplam ödemeye vurunca karşımıza 24.984 TL tutarı çıkıyor. Kredi tahsis ücreti 105 TL yapıyor. Yıllık maliyet oranı ise %25,4316 yapıyor.

DENİZBANK BORÇ KAPAMA KREDİSİ : ’ın resmi internet sitesine girdiğimizde borç kapama kredilerinin bub aralarda %1,35 gbi bir oranla devam ettiğini görüyoruz bu bankayı da tercih edebilirsiniz. Diğer bankalarıda inceleyerek yazıyorum sizlere. Bu arada Denizbankta emekliler ile ilgili transfer kredi fırsatı var bunda düşük faiz ve 48 ay vadeli seçeneklerde borçlarınıza elveda diyebilirsiniz.

ŞEKERBANK BORÇ KAPAMA KREDİSİ : Şekerbankta sizlere borç kapama kredisi imkanı sunuyor diğer bankalar gibi bu bankaya da giderek borçlarınızı tek bir yerde toplamak istediğinizi ve borç kapama kredisi almak istediğinizi ifade ettiğinizde size gerekli yardım yapacaklar. İnternet sitelerini incelediğimizde faiz oranlarının aylık ödemeye göre değişkenlik gösterdiği görünüyor. Minimum 3 ay vade ve 48 ay yani 4 yıllık ödeme planı ile işlem yapabiliyorsunuz. Maksimum 100 Bin tl kredi imkanı sağlanırken 24 aya 1,60 36 aya 1,61 48 aya ise 1,63 gibi faiz ücreti istiyorlar ayrıca 500 tl de tahsis ücretleri bulunmakta.

ZİRAAT BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ : Devlet bankası Olan ziraat bankasını da incelediğimizde borç kapatmak kredisi verdikleri görünüyor. Hatta bu bankada transfer konut kredileride bulunuyor faiz oranları yine bunun da 1,40 seviyesinde arkadaşlarım. Bu bankayı tercih etmek isteyenler güncel faiz hesaplamaları için Ziraat Bankası’na bizzat gitmeli ya da telefon bankacılığını kullanmalılar.

GARANTİ BANKASI BORÇ KAPAMA KREDİSİ : bu aralar faiz oranlarının yüksekliği ile ön plana çıkıyor. Yani size verilen faizin yüksekliği değil de verdiği paranın karşılığı olan faizi baya yüksek tutuyorlar. Örneğin dolar yatırdınız diğer bankalar yüzde 4 verirken bu banka 2 veriyor. Şimdi borç kapama kredisini sizler için inceledim. Oranlarını sizlere yazmıyorum bile bu bankayı tercih etmeyin zira faiz oranları inanılmaz yüksek durumda.

Borçluya kapatma kredisi veren kredi veren büyük bankaları sizler için yazdım arkadaşlarım. Bunlardan dilediğinize giderek işlem yapabilirsiniz.

Tüm borçlarınızı transfer edin yükünüz hafiflesin” için 16 yorum

 • 5 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:18
  Permalink

  Merhaba 2 bankaya 10 yildir borcum var toplam 8 bin tl . Tabiki surekli aradilar bu 2 bankaya hemen ödeme yaparsaniz 4500 tl ile kapatalim diyir tm demistim bir garanti icin ve hbs banka icin şu kdr yatirin dedi 150 tl birseydi ve5dim akbanka yatirdim. 3 ay sonra ufakufak yatiralim kapatalim dedim ama akbanka 150 tl yi yatirdim 2 gun sonra ve ondan sonraki gunler icin bin kere aradilar 500 tl yatirin 400 yatirin diye .. durum bu soyledikleri gibi yapmadilar . Borc kapama kredi veren tek bankaya ödeme yapmk icin bana yatdimci olurmusunuz . Nasil hangi banka kapatip bu borcu . Tek bankaya ödeme yapabilirim

  Yanıtla
 • 26 Aralık 2017 tarihinde, saat 20:52
  Permalink

  Merhaba 20binliraya acilen ihtiyacım var bankalardan kredi cekemiyorim puanım düşük olduğu için bankalarla şu an icralik değilim özel bir mağazadan beyaz esya almıştım odeyememistim bir ara işlerim bozulunca sonra icralik oldum borcumu kapatabilmem için çok acil krediye ihtiyacım var zor durumdayım yardımcı olabilir misiniz acaba dönüş saglarsaniz iyi olur

  Yanıtla
 • 23 Aralık 2017 tarihinde, saat 11:56
  Permalink

  Aylık kazancım 2000 tl..İsteğe bağlı sigorta borcum ve kredi kartları borçlarım var.7000 tl ihtiyacım var.Aydın Efelerde oturuyorum.ODEA Bank kredi kartım var.Ancak limiti 500 tl .Bankaya borcum 20 tl

  Yanıtla
 • 21 Aralık 2017 tarihinde, saat 11:52
  Permalink

  Ş Urfa merkezde 3 katlı 250 mt.evimin kalan borcunu kapatmak için 160 bin TL yi ziraat Bankası’ndan alabilirmiyim

  Yanıtla
 • 17 Aralık 2017 tarihinde, saat 21:17
  Permalink

  25000 tl
  Borcum var 3 bankaya tek bir yere toplamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
 • 27 Kasım 2017 tarihinde, saat 22:36
  Permalink

  Mrb,kamu çalışanıyım 4060 tl maaşım var,25 000 kredi lazım ama önceden kredi ödememde sıkıntı olmuştu o yüzden puanım riskli görünüyor,45000 tl kredim var şuan,şuanki kredimi başka bankaya götürüp 70000 tl kredi alabilirmiyim,en uygun banka hangisidir yardiminizi bekliyorum acil

  Yanıtla
 • 21 Ekim 2017 tarihinde, saat 01:51
  Permalink

  70000 tl ihtiyacım var aylık gelirim 3500 yardımcı olurmusunuz

  Yanıtla
 • 6 Ekim 2017 tarihinde, saat 14:27
  Permalink

  benim 4500 tl borcum var 3500 ü odebank tan bu borçları kapatıp kredi çekmek istiyorum babamdan yetim maaşı alıyorum bana bi yardımcı olurmusunuz

  Yanıtla
 • 3 Mayıs 2017 tarihinde, saat 03:01
  Permalink

  toplam 7500 tl icra borcu ve kredi kredi kartı borcum var 20000 tl 48 ay vadeli kredi arıyorum öncelikli olarak 7500 tl borcumu ödeyeceğim emekliyim ne yazıkki maaş aldığım banka icra borcum olmasına ve maaşımı başka bankadan almama rağmen bana kredi vermişti şimdi bu bankadan maaş alırken bana kredi vermiyor buna ne denir bu krediyi nerden alabilirim bankaya 2000 tl civarında borcum var bu nedenle maaşımı başka bankayada aktaramıyorum bilen varsa yardım lütfen bilgi yardımı

  Yanıtla
  • 25 Ekim 2017 tarihinde, saat 20:01
   Permalink

   Herhangi bir icra takibi varmı

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.