Kredi Çekmeyen Memur Kalmasın Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Türkiye Halk Bankası İhtiyaç kredisi, Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Düşük Faizli ve Hesaplı Kredi – Değerli dostlarım, hayat şartları ve koşulları her geçen gün daha da zorlaşıyor. Bunun hepimiz farkındayız. Yerine getirilmesi gereken ihtiyaçların var olduğunu da biliyoruz. Bununla birlikte bir kısmını elimizden geldiği kadar ertelemeye çalıştığımız da aşikar. Lakin bazı ihtiyaçlar var ki, bunların ertelenme imkanı yok. Haliyle de bunların karşılanması için kredi çekilmesi gerekiyor.

HALKBANK KAMU KREDİSİNİ DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Kredi çekilmesi far gibi bir şey oluyor. Kesin çekilecek ama faiz oranları da ortada. Almış başını gitmiş. Peki düşük faizli kredi veren yerler var mı? Şuan için devlet bankalarının çok hesaplı olduğunu belirtebilirim. Bir çok özel banka ise havalarda uçuyor. Yalnız Halkbank bu sıralar kamu çalışanlarının rahat bir şekilde kredi almaları için oldukça hesaplı bir kredi kampanyasına imza atmış. Hatta o kadar iyi ki, ihtiyacı olmayanlar bile düşünebilir. Sizin de nakit ihtiyacınız var ise değerlendirmeye ne dersiniz?

HALKBANK KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Halkbank rahat bir şekilde kredi almanıza imkan tanıyor. Bu kredi kampanyasına kamu çalışanları başvuru yapabiliyor. Kredi limiti de çok iyi. Halkbank ile 50.000 TL İhtiyaç kredisi kampanyası alabiliyorsunuz. İster ihtiyaçlarınızı karşılayın, isterseniz de birikim yapın. Orası size kalmış bir şey. Bu krediyi de 48 ay gibi uzun bir vade ile geri ödeyebiliyorsunuz. Kredi taksit sayısını 1 ay ile 48 ay arasında tercih edebilirsiniz. Buda iyi bir özellik.

KREDİ İÇİN BELİRLENEN FAİZ ORANLARI

Bu krediyi çekici kılan özelliklerin belkide en önemlisi faiz oranları. Sizlere iki farklı faiz oranı sunuluyor. Bu oranların ikisi de piyasa şartlarına göre çok iyi ve çok uygun. Peki % kaç? Faiz oranları kredi tahsis ücreti ödemek isterseniz %1,13 olarak sunuluyor. Kredi tahsis ücreti ödemiyorum derseniz de faiz oranı %1,19 oluyor. Tahsis ücreti ödemek isteyenler için ücret, alacakları kredinin binde beşi oranı kadar oluyor.

Hayat sigortası da yaptırılıyor. Hayat sigortasının kredinin özelliklerinin yanı sıra, yaş ve cinsiyetinize göre hesaplandığını da belirtmek istiyorum. Kredi başvurusunu halkbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ben vaktinizi çok fazla almak istemiyorum. Bu açıdan da iki farklı hesaplama ile konumuzu sizlere sunmak ve sonlandırmak istiyorum.

KREDİ HESAPLAMALARI VE ÖDEME PLANLARI

50.000 TL’nin hepsini almaya karar verdiniz. Bu tutarı da 48 ay vade ile öderim dediniz. Ayrıca kredi tahsis ücretini de ödeyeceğim dediğinizden Halkbankası da faiz oranı olarak sizlere %1,13’ü vermiş oldu. Artık sizin aylık ödemeniz gerekecek olan taksit tutarınız 1.424 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 262,50 TL ödemeniz şart. 35 yaşında erkek birisi için bir yıllık hayat sigortası tutarı da 156 TL dir.

50.000 TL’nin hepsini almaya karar verdiniz. Bu tutarı da 48 ay vade ile öderim dediniz. Ayrıca kredi tahsis ücretini de ÖDEMEYECEĞİM dediğinizden Halkbankası da faiz oranı olarak sizlere %1,19’ü vermiş oldu. Artık sizin aylık ödemeniz gerekecek olan taksit tutarınız 1.446 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 0 TL dir. 35 yaşında erkek birisi için bir yıllık hayat sigortası tutarı da 156 TL dir.

Yorum yapın