KOSGEB KOBİ 50.000 TL Kredi Faiz Desteği

KOSGEB sıfır faizli işletme kredisi faiz desteği, KOSGEB KOBİ 50.000 TL Kredi Faiz Desteği- KOBİ’lerin beklediği haber sonunda gelmiş oldu. Şu sıralar KOBİ’ler maddi açıdan biraz sıkıntı çekiyorlar. Özellikle turizm şehirlerinde olan KOBİ’ler sezonun kötü gitmesinden dolayı sarsılmış durumda. hal böyle olunca da bir yardım eli beklerken Yakın zamanda Başbakan Binali YILDIRIM; KOBİ’lere müjde niteliğinde bir haber açıkladı. Sıkıntı içerisinde olan KOBİ’lerin toparlanabilmesi ve piyasayı canlandırma adına gerçekleştirilen bir açıklamaydı.

KOSGEB KOBİ 50.000 TL KREDİ FAİZ DESTEĞİ GENEL AÇIKLAMA

Tabi bu açıklamanın ardından kısa bir süre içerisinde KOSGEB beklenen kredi haberini açıklamış oldu.  Kobilerin toparlanabilmesi ve büyüye bilmesi adına oldukça güzel bir kredi haberi yayınlandı. KOBİ’lerin bu fırsattan yararlanmak için sıraya gireceklerinden eminim. Ama başvurusu kolay ve avantajları özel bir kredi desteği de diyebiliriz. Yazımızın devamında herkesin merak ettiği ve beklediği KOSGEB 50.000 TL Kredi Faiz Desteğinden bahsedeceğiz.

KOSGEB KOBİ 50.000 TL KREDİ FAİZ DESTEĞİ AYRINTILARI

Değerli dostlarımız öncelikle acele etmeniz gerektiğini belirterek yazımızın ayrıntılarına geçmek istiyorum.  Zira bu krediye başvuru tarihiniz 19 Aralık 2016. Başvurunuzu yapmak için ise 4 günlük bir süreniz var. Son başvuru tarihi ise 22 aralık 2016 saat: 23.59 dur. Bundan dolayı da birazda elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Başvurularda bir yoğunluk var. bundan dolayıda sistem bazen donabiliyor. Lakin sonuç itibariyle başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

KOSGEB 50.000 TL’ye kadar faizsiz kredi desteğinde bulunuyor. En güzel yanı ise 12 ay boyunca  kredi ödemezsiniz yapmıyorsunuz. 12 ay sonrasında ise ödemenizi 36 ay vade ile faizsiz bir şekilde yaparsınız. Bu olağan üstü bir fırsat. 50 bin lira ile işlerinizi toparlayabilirsiniz. Acil borçlarınızı ödeyebilirsiniz. İş yerinize yeni ekipmanlar alabilirsiniz. İşyeri tadilatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu örnekleri çoğaltmak mümkün.

KOSGEB KOBİ 50.000 TL KREDİ FAİZ DESTEĞİ BAŞVURUSU

Bu krediye başvurmak için öncelikle BURAYI tıklamanız gerekecektir. Açılan sayfada şifreniz ve kullanıcı adınızı giriyorsunuz. Daha sonrada belirtilen kodu yazarak giriş yapıyorsunuz. Bu şekilde başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca önemli olan bir diğer husus ise KOSGEB veri tabanına kayıt olmanız gerekiyor. Kayıtlı olanların ise KOBİ beyannamelerini güncel tutmaları gerekiyor.

İster 1. gün başvurun isterseniz de son gün. Başvuru önceliği yoktur. İşletme seçimi yapılırken sistem belirli kriterlere ve TUİK verilerine göre gerçekleştirir. Sonrada iller için belirlenen kotalar dahilinde işletme seçimi yapılmaktadır. Hepsi bu kadar. Ayrıca KOSGEB’e gitmenize de gerek yoktur.

KREDİ ALINABİLECEK BANKALAR

Bu kredi kapsamında yararlanabileceğiniz bankaları belirtmeden önce önemli bir hatırlatmada bulunacağım. Bankalar kredi başvurussunu geri çevirme yani kabul etmeme ve limitinde değişiklik yapma hakkına da sahiptir. Dilerseniz şimdide bankaları belirtelim;

  • Akbank
  • Yapı ve Kredi Bankası
  • Garanti Bankası
  • Vakıflar bankası
  • İş Bankası
  • Denizbank
  • Halkbankası
  • Qnb Finansbank
  • KGF dir

 

Sizlerde başvuru için biraz aceleci davranın. Zira son başvuru tarihinin 22 Aralık 2016 olduğunu unutmayın. Bizler ilk günden bu haberi sizler ile paylaştık. Bu haber ile bir çok işletme sahibi bilgilenmiş oldu. Ama haberdar olmayan ve maddi sıkıntı içerisinde olan KOBİ’ler olabilir. Bunun için sizlerden ricam lütfen bu önemli yazıyı FACEBOOK ve TWİTTER gibi sosyal iletişim ağları ile beğenip paylaşabilir misiniz? Bunun dışında aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

TOBB Denizbank Nefes Kredisi Başvurusu

Garanti Bankasından Esnaf ve KOBİ’lere Özel Yeni Yıl Kredisi

Halkbank KOBİ Gayri Nakdi Kredi ile para ihtiyacınız için hızlı çözümler

Halkbank KOBİ Nakdi Krediler ile Tüm ihtiyaçlarınıza anında nakit kredi

 

Yorum yapın