Garanti Bankası Hızlı ve Uygun Taşıt Kredisi Kampanyası

Garanti bankası taşıt kredisi oranı, Garanti bankası taşıt kredisi hesaplama- İnsanoğlunun ihtiyaçlar noktasında ürettiği belkide en önemli buluştur arabalar. Gelişimi de hiçte o kadar kolay olmamıştır. Taş devrinde tekerleğin bulunuşundan başlamıştır araba tutkusu. Bir zamanlar lüks olsa da günümüzde hiçte öyle değil. Çok büyük ihtiyaç. Herkesin başına gelmiştir, gecenin bir vaktinde çocuğunun rahatsızlanması. Yada yağmur altında otobüs beklemek ne kadarda can sıkıcıdır.

GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

işi güce girdiniz, ehliyetinizi de aldınız. Kredi çekmeniz için önünüzde bir engel yok. sizlerde artık yeter benimde bir arabam olsun diyorsanız doğru yerdesiniz diyebiliriz. Bu yazının sonunda sizler de kendi arabanızın sahibi olabilirsiniz. Çünkü bugün sizler için Garanti Bankası Taşıt Kredisi Kredisi hakkında detaylı bir bilgilendirmede bulunmayı düşünüyoruz. Biz hazırız. Sizlerde hazırsanız taşıt kredisinin özellikleri ve ayrıntılarını teker teker inceleyelim.

GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerde araba alıp özgürce dolaşmak istiyorum diyorsanız. Garanti Bankası yanınızda. Ayrıca araba gibi hızlı bir kredi kampanyasının düzenlendiğini de söylemek gerekiyor. Onay durumu hızlı oluyor. Ayrıca 48 aya kadar vadelendirebiliyorsunuz. İşin açıkçası uzun vade olması da güzel bir durum. Vadesi de oldukça uygundur. Ödeme planınızı gelir durumunuza göre siz belirlersiniz ve rahat rahat kredinizi alırsınız. Bu şekilde de arabanıza kavuşursunuz.

Diğer bir özelliği ise; ev ve arsa gibi değerli gayrimenkul ve eşyalarınızı teminat olarak sunma gereği duymuyorsunuz. Alacağınız araba teminat için yeterli oluyor. 2. el araba alacaksanız da 10 yaşına kadar otomobil düşünebilirsiniz. Bu özellik diğer bankalarda 5 yıl ile garanti bankası araba alabilmeniz için 10 yalına kadar olan taşıtları alabilme imkanı sunuyor. Değeri 50 bin liraya kadar olan arabaların %70’ine kadar kredi verilmektedir. 50 bin liranın üstündeki araçlar için ise 50 bin liraya kadar %70, 50 bin liranın üstündeki kısmı için %50 taşıt kredisi verilmektedir.

GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR VE GEREKLİ OLAN BELGELER NELERDİR?

Sizlerde bu bankadan kredi çekmeyi planlıyorsanız, bazı belgeleri ile birlikte Garanti bankasına uğramanız gerekiyor. Ardından da başvurunuz gerçekleştiriliyor. Dilerseniz şimdide gerekli olan belgeleri sıralayalım; Şubede başvuru formunun doldurulması gerekiyor. Nüfus cüzdanınızın aslını da bankaya sunmanız şart. SSK’lı çalışanlar gelir belgeleriniz yani maaş bordrolarını sunmaları gerekiyor. Serbest çalışanlar ise vergi levhasını sunmanız gerekiyor.

Şirketler araç alacaklar ise şirkete ait mali durumunu gösterir belgeleri sunmaları gerekiyor. Bunun dışlında satın alınacak araç 0 km ise faturasını sunmanız gerekiyor. 2. el ise ruhsat fotokopilerini veriyorsunuz.

GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

20.000 TL Taşıt Kredisini  36 ay vade ve %1,44 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi Taksit Tutarı 750,79 TL dir. Toplam yapacağınız masraf 300 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise; 23,2695 dir. Kasko Bedeli 1.300 TL dir.

30.000 TL Taşıt Kredisini  48 ay vade ve %1,44 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi Taksit Tutarı 924,27 TL dir. Toplam yapacağınız masraf 450 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise; 23,1734 dir. Kasko Bedeli 1.300 TL dir.

40.000 TL Taşıt Kredisini  48 ay vade ve %1,44 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi Taksit Tutarı 1.232,95 TL dir. Toplam yapacağınız masraf 600 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise; 23,1733 dir. Kasko Bedeli 1.300 TL dir.

Kredi vadeniz ne olursa olsun; ister 6 ay, ister 24, isterseniz de 48. Tüm vadeler için faiz oranı %1,44 dür.Bu kredi ile birlikte kaskonuzu eğer Eureko ile yaptırırsanın kredi faiz oranının %0,05’i kadar indirim yapılmaktadır. Toplam masraftan kastedilen; Kredi tahsisi ücreti ve sigortadır. Sigorta yaşa, cinsiyete ve çekilen kredi tutarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca kredi tahsisi ücreti de çekilen kredinin %0,5’i kadardır.

Sevgili okurlarımız, böylece sizler için özel olduğunu düşündüğümüz bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Tüm şartları sizler için bir araya getirmeye çalıştık. umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Şartlar bana uyuyor diyorsanız bir dakika bile düşünmeyin ve arabanın keyfini ve konforunu yaşayın. Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle hoşça kalın diyorum. Ayrıca aşağıdaki konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği Nasıl Sağlanır? Hangi Önlemleri Almalıyım?

Garanti Bankası 2017 Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankasından Esnaf ve KOBİ’lere Özel Yeni Yıl Kredisi

 

Yorum yapın