Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Yıllık ücreti ve aidatı olmayan kredi kartları- Ülkemizde kredi kartı olmayan neredeyse kimse yoktur her halde. Kimin kredi kartı var diye sorsam herhalde her kes el kaldıracaktır. Peki en sevmediğiniz yanı ne diye sorsam? bu defada kart aidatı diyeceksiniz. Bunda da son derece haklısınız. Hem kredi kartı almamız için bin bir takla atıyor bankacılar, ardından ise kredi kartı aidatı diye dayatılıyor. Bizlerde bu yazımızda kredi kartı aidatı olmayan bankaların kartlarından söz edeceğiz. Sizlere tavsiyem de tek kredi kartınızın olması. Bu kartından bol özellikli ve avantajlı olması.

KART AİDATI OLMAYAN KREDİ KARTLARI GENEL BİLGİ

Unutmayın ki kredi kartı doğru kullanıldığı taktirde en büyük yardımcınız olacaktır. Lakin yanlış kullanımda ise adeta bir bataklığa saplanır ve bu bataktan kurtulmak için de sahip olduğunuz ve maddi değeri olan bazı şeyleri elinizden çıkarmak durumunda kalabilirsiniz. Bundan dolayı tek kredi kartı ve düşük limit her zaman sizin yararınıza olacaktır. Dilerseniz bankaların aidatı olmayan kart tanıtımlarıyla yazımıza devam edelim.

KREDİ KARTI KULLANIMINDA YAPILAN YANLIŞLAR VE DOĞRU KULLANIM TALİMATI

 

GARANTİ BANK FLEXİ KREDİ KARTI

Kart aidatı olmayan ve özel bir kart ile karşınızdayız. Ayrıca bonus kazanma imkanı da bulunmaktadır. Biriktirdiğiniz bonuslar ile kart borcunuzu ödeyebilme şansınızda var. Flexi Card tamamen kişisel tercihleri yansıtır! Kendi Bonus kampanyanızı kendiniz seçersiniz. Kendi kart tasarımınızı kendiniz oluşturursunuz. Bir kereye mahsus olmak üzere 15 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz

flexi kart ve ozellikleri Garanti Bankası
flexi kart ve ozellikleri Garanti Bankası

 

YAPI KREDİ BANKASI WORD EKO KART

Yapıkredi bankasının sizlere sunduğu World Eko kredi kartının tanıtımını yapmak da bizlere düştü. Öncelikle bu kartın yıllık aidatı yok. Yani kart kullanım ücreti diye bir şey almaları söz konusu değil. World Eko ile World Üye İşyeri ağında sunulan standart taksit ve worldpuan imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca, World Eko kartınız ile vereceğiniz ödeme talimatları sayesinde ödeme işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. World Eko kartınıza ücretsiz olarak tanımlanmış temassız özellik sayesinde 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizi şifre girmeden, 50 TL ve üzeri işlemlerinizi POS’tan şifre girerek temassız olarak gerçekleştirebilir, alışverişlerinizde hız kazanırsınız. Ayrıca World Eko kartınızla taksitli nakit avans kullanabilir, 5-9 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz.

AKBANK FREE KREDİ KARTI

Akbank da yıllık kart aidatı olmayan free kredi kartını sizlere sunuyor. Bu kartın en önemli özelliği ise istediklerinizi içine dahil edebiliyor iken istemediğiniz özellikleri dışında bırakabiliyorsunuz. Bol bol chip para kazanmak ve istediğiniz kampanyalara katılma özgürlüğü var. Anlayacağınız ne istediğini bilen yepyeni bir kart. Free ile Otomatik Fatura Ödeme Talimatı vererek her ay fatura takip derdinden kurtulabilirsiniz. Kira, aidat, okul taksiti gibi ödemelerinizi kolayca ve zamanında gerçekleştirmek için Free ile anlık veya/düzenli EFT/Havale talimatı verebilirsiniz. En güzel özelliği ise Peşin alışverişler sonrasında “Taksit İste ve Erteleme İste” hizmeti talep ederek, ücret karşılığı işlemlerinizi taksitlendirebilir veya öteleyebilirsiniz. Ayrıca nakit avans özelliği de bulunmaktadır.

TÜRKİYE İŞ BANKASI MAXIMUM AİDATSIZ KART

Sizlerde aidat ödemekten bıktıysanız ve artık ödemek istemiyorsanız Türkiye İş Bankası Maximum aidatsız kart tamda sizlere göre. Maximum Aidatsız Kart ile Maximum üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan kazanıp kazandığınız MaxiPuanlar ile Maximum üye işyerlerinden dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilir, taksit imkânlarından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca taksit ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.Bankamatik Kartı özelliği sayesinde kartınıza bağlı vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir ve bireysel bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tek ödemeli işlemlerinizi dilerseniz uygun ücretlerle taksitlendirebilir ya da ödemelerini erteleyebilirsiniz.

TEB BONUS SADE KART

Türk ekonomi bankası da yıllık aidatı olmayan özel bir kart üretmiş. TEB Sade Kart’ı yurt içi ve yurt dışı ödeme işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Günlük nakit çekme limitleri dahilinde tüm TEB ATM’lerinden ve diğer Banka ATM’lerinden kredi kartı kullanılabilir nakit limitiniz dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Peşin ödemenizi dilerseniz işleminiz sonrasında faizi karşılığında 3-6-9 taksit yapabilir ya da 30-60-90 gün öteleyebilirsiniz. Ayrıca TEB Sade Kartınız ile hafta içi toplamda 100 TL harcama yaparsanız, hafta sonu yapacağınız sinema ve tiyatro bileti harcamalarınızda %50 indirim kazanırsınız.

FİNANSBANK FİX KREDİ KARTI

Finansbankası özel bir kart ile karşınızda. Bildiğim kadarıyla da geçmişi olan güzel bir kart. Bende 6-7 yıl önce bir tane almıştım. Zaten başkada kredi kartım yok. Yıllık ücreti ve aidatı yok. Standart kredi kartı özelliklerine sahip olan FIX Card ile tüketiciler, harcamalarını taksitlendirebiliyor ve üye iş yerlerinde yapacakları alışverişlerde ParaPuan kazanabiliyor. Fix Card Temassız, 50 TL ve altındaki işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayarak hayatınıza hız katar. Fix Card ile Bundan böyle önemli ihtiyaçlarınızı ötelemek zorunda kalmayacaksınız. Hızlı, formalitesiz, kefilsiz ve düşük işlem ücreti ile Anında Kredi’nizi ‘anında’ alacaksınız.  İhtiyaç anında, Fix Card’ınızla ücretsiz olarak 7 gün / 24 saat nakit çekin. 6 ya da 9 taksitte ödeyin.

Sevgili okurlarımız sizler için yıllık aidatı olmayan neredeyse tüm kredi kartlarını ve özelliklerini bir araya getirmeye çalıştık. Sizlerde tek bir kredi kartında karar kılarak alabilir ve düzenli harcamalar ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALARIN LİSTESİ VE İSTEDİKLERİ BURADA

BU YAZIMIZIN ARKADAŞLARINIZ TARAFINDAN DA GÖRÜLEBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın