ICBC Turkey Teminatsız ve Düşük Faizli 5.000 TL Hesaplı İhtiyaç Kredisi

ICBC Turkey Teminatsız ve Düşük Faizli Kredi, Hesaplı İhtiyaç Kredisi, En Uygun Kredi – Sizlerde özel ve güzel bir kredi arayışı içerisindeyseniz, o halde doğru yazı içerisindesiniz. Son zamanlarda görmediğim kadar düşük faizli bir kredi kampanyası ile sizlere sesleneceğim. Kredi bizlerin vazgeçemeyeceği bir ürün haline geldi. İhtiyaçlarımızı karşılamak adına kredi çekmek durumundayız. Dünyalar kadar ihtiyaçlarımız var. Bununla birlikte dünyalar kadar da banka var. İşte bu da bize bir fırsat sunuyor. Alternatif olunca karlı çıkabiliyorsunuz.

DOĞRU BANKA VE KREDİ TERCİHİ ÇOK ÖNEMLİ

Ben kredi çekileceği zaman, banka ayırımı yapmayanlardanım. Özellikle de tanınmış ve tanınmamış banka ayırımı hiç yapmam. Hiç bir banka benim babamınki değil. Doğal olarak da araştırma yaparak en uygun olanını tercih etmem gerekir. Aylık fazladan ödeyeceğim 50 TL bile olsa, çocuğumun bir ihtiyacını karşılarım. 724kredi.net işte burada sizlerin en büyük yardımcısı konumunda. Bu yazıda da ICBC Turken tarafından hazırlanan Hesaplı İhtiyaç Kredisini anlatacağız. Bu sayede elinizde güzel bir kredi alternatifi de olmuş olacak.

ICBC’NİN SUNDUĞU HESAPLI KREDİ KAMPANYASINI GÖRDÜNÜZ MÜ?

Belkide ICBC Turkey ismini ilk defa duydunuz. Zira diğer büyük bankalar ki gibi şube sayısı fazla değil. Ama yaptığı kampanyalar sayesinde müşteri sayısı her geçen gün artıyor. Şuan ülkemizdeki en büyük sıkıntı yüksek faiz oranları. ICBC bu sıkıntıyı ortadan kaldıracak güzel bir kredi kampanyası düzenlemiş. Üstelik online başvuru imkanınız da var. Arzu ederseniz BURAYI tıklayarak internet üzerinden kredi başvurunuzu 5 dakika da gerçekleştirebilirsiniz. Şimdide kredinin detaylarına geçiş yapalım isterseniz.

HESAPLI KREDİ DETAYLARI

Bu kampanyanın ilk etapta dikkat edilen özelliği faiz oranıdır. ICBC alacağınız her türlü kredi vadesi ve tutarları için %1,16 faiz oranını uygulayacak. Bu oran çok düşük. Tabi şuan için konuşuyorum. %1,50 faiz oranları havalarda uçuşuyor. Haliyle de %1,16 kaçırılmayacak bir fırsat. En kısa kredi vadesi 2 aydır. En uzun kredi vadesi ise 48 aydır. Tabi esnek ödeme planlarından da yararlanabilirsiniz. Kredinin en üst limiti sizlerin aylık gelir durumunuza göre hesaplanacak ve ona göre belirlenecektir.

Gelir belgenizi bankaya sunmanız gerektiğini unutmayın. Banka normal şartlar altında gelir belgenize göre bir üst limit belirler. Ama siz tutup da, bu limit bana az ve ben daha fazla kredi istiyorum diyorsanız, o halde teminat sunmanız gerekiyor. Diğer şartlarda teminata gerek kalmıyor yani. Kredi tahsis ücreti alacağınız kredinin binde beşi oranındadır. Hayat sigortası da yaş ve cinsiyetin yanı sıra kredinin özelliklerine göre hesaplanacaktır. Ben konuyu daha iyi algılayabilmeniz adına ufak bir kredi hesaplaması da yapmak istiyorum.

5.000 TL KREDİ İÇİN HESAPLAMA YAPALIM

Ufak tutarlı bir limit olan 5.000 TL’ye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu tutarı geri öderken de 48 ay vadeden yararlanmayı planlıyorsunuz. Faiz oranı demin yukarıda da belirtiğimiz gibi %1,16 olacaktır. Ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız ise 143,51 TL dir. Bir yıllık hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti ortalama 37,25 TL olacaktır. Efektif yıllık faiz oranı da %18,5303 dür.

 

 

Yorum yapın