Günlük 9 TL ile kredi finasçıdan alınır

Finansbank günlük 9 tl ihtiyaç kredisi- Değerli okurlarım, malumunuz ÖSYM üniversite yerleştirme sonuçlarını açıkladı. Canınızdan çok sevdiğiniz çocuklarınız belki tıp fakültesini, belki mühendislik belkide eğitim fakültesini kazandı. E haliyle bir sürü ihtiyaçta sizleri bekliyor. Hele birde şehir dışında bir fakülte kazandıysa bu ihtiyaçlar daha da artacak demektir.

FİNANSBANK GÜNLÜK 9 TL İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL BİLGİ

Bunun dışında malumunuz bayram da yaklaşıyor. Hele birde ailenin büyüğü iseniz çocukların harçlıkları, gelen misafirlere ikramlar ve tabiki de kurban parası başından kalkılamaz bir hal alabilir. Böyle bir durumda doğal olarak tefecilere gitmeyeceğinize göre bankalara kredi başvurusunda bulunacaksınız. Sonuç itibariyle net bir geliriniz var. Ufak taksitler halinde rahat rahat bu ihtiyaçlarınızı ödeme imkanı varken neden zorlanacaksınız ki?

FİNANSBANK GÜNLÜK 9 TL İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Bu yazımızda da finansbank ihtiyaç kredisinden söz edeceğiz. Oldukça makul ve özel bir kampanya. Bence banka banka dolaşmaktansa bir kampanyadan yararlanmanız daha da iyi. Finansbank günlük 9 TL taksitler ile başlayan ihtiyaç kredisi kampanyası yapmış. Üstelik 36 ay vade seçeneği de var. Faiz oranını duyunca şaşıracağınızdan eminim. Çünkü faiz oranı ise %1,23. Buda oldukça düşük bir faiz oranını ifade ediyor. 7500 TL için kredi tahsis ücreti olarak 39,38 TL alınıyor. Sigorta pirim tutarı ise 134,65 TL olarak belirlenmiş. 7500 TL yi 24 aya vadelendirdiğinizde ise aylık ödeme 373 TL olarak çıkıyor.

FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR?

Finansbank ihtiyaç kredisi için yapmanız gereken 2 yöntem var. Birincisi herhangi bir Finansbank şubesine gitmeniz gerekiyor. 2.si ise ben sıra bekleyemem. Kredi çıkar mı? çıkmaz mı? bilmiyorum diyenler için online başvuru. Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için bu http://www.finansbank.com.tr/kredi-basvuru/default.aspx?FROM=2&ref=ihtiyac-kredisi linki tıklamanız yeterli olacaktır. Bu link sizi sağa sola saptırmadan direkt olarak Finansbank ihtiyaç kredisi hesaplama ve başvuru sayfasına yönlendirecektir. Böylece ihtiyacınız olan krediyi hesaplayıp ona göre başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru içinde açılan sayfada T.C. Kimlik Numaranızı ve cep telefonu numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. İşte bu kadar basit.

KREDİ MİKTARIMIN YÜKSEK OLMASINI İSTİYORUM, BU NEYE BAĞLIDIR?

Finansbank ihtiyaç kredisi limiti olarak 50.000 TL olarak gözükmektedir. Lakin bunun anlamı bu kadar para alacağınız anlamına gelmiyor. Bu limite başvursanız bile çıkmama ihtimali var. Peki bu neye göre belirleniyor? dilerseniz bu sorunun cevabını arayalım. Kredinizin limiti öncelikle kredi notunuza göre belirleniyor. Herkesin bir kredi notu vardır. Siciliniz temiz ise ve bankacılık işlemlerinizi günü gününe yapıyorsanız kredi notunuzda yüksektir demektir. Kredi notunuzun yüksekliğine göre kredi limitinizde belirleniyor. Hatta ve hatta kredi notunuz yüksek ise daha düşük faizli kredi alabilme şansınız bile oluyor. Bunun dışında aldığınız net sabit geliriniz de İhtiyaç kredisi limitinizi arttıracak etmenlerdendir. Hatta evinizin kira olup olmadığı, bakmak ile yükümlü olduğunuz fert sayıları vb. giderleriniz de kredi limitini etkilemektedir.

KREDİ NOTUMU NASIL ÖĞRENİRİM?

Değerli 724kredi.net okurları, maalesef bir çok site aradığınız bilgileri sizlere sunmuyor. Aradığınız konunun başlığı aynı olsada içerikleri boş oluyor ve kendi sitesi içerisinde sağa sola yönlendiriyor. Bizler de bu durumdan rahatsız olduğunuzu anlayarak sizlere özel bir wep sitesi hazırladık. Bu sitede sağa sola yönlendirme kafadan dolma bilgilere rastlayamazsınız. Sitenin tamamında kaynağından araştırılarak süzülmüş konular bulunmaktadır. Finans, ekonomi, krediler ve buna benzer konuları en doğru ve güncel halleriyle bulabileceğiniz 724kredi.net‘i takip etmeye devam ediniz. Ayrıca önceki konularımızdan olan ve konu ile irtibatlı olduğunu düşündüğümüz Kredi notumu nasıl öğrenirim? konulu yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın