Tüm ayrıntılarıyla Akbank olduğunda öde esnafım kampanyası

Akbank olduğunda öde esnafım- Esnaflar bir memleketin kalkınmasında asıl önemli etmen taşlarından bir tanesi. Hem sıkı bir dost hemde başımız sıkıştığında halimizden anlayan birer mahallelidirler. Bir mahalle de ne kadar çok esnaf var sa bu o mahalleli adına bir zenginlik demektir. Ayrıca çocuklarımızın güvenli bir yerde zanaat öğrenmesi adına da önemli bir gelişmedir. Ayrıca kazançlarının bir bölümünü vergi olarak verdikleri için bizlere yol, hastane, okul vb. hizmetler ile geri dönüyor.  Olaya bu açıdan bakıldığında esnaflar esasen bir mahalle adına ve ülkemiz adına oldukça önemli birer unsurdur.

AKBANK OLDUĞUNDA ÖDE ESNAFIN ÖN BİLGİ

Yukarıda bahsettiğim hususlardan dolayı da esnaflarımız için bir çok teşvik ve kampanyalar bulunmaktadır. Bugün de esnaflarımız için özel bir bankanın özel bir kredi imkanından söz edeceğiz. Akbank tüm esnaflarımız için “Olduğunda öde” ihtiyaç kredisi ile süper bir imkan sunuyor. Bu kampanya ile  çektiğiniz krediyi bir yıl içerisinde olduğunda ödeyebiliyorsunuz. Sıkıştırma her ay düzenli ödeme yok anlayacağız. Kısacası esnafların arayıp da bulamadığı bir borç alma yöntemi.

FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ AYRINTILARI

Krediniz bir günde hesabınıza yatıyor. Kredi ödemelerinizi bir yıl içerisinde paralarınız olduğu zaman yapabiliyorsunuz. İşlerinizin kar durumuna göre iyi gittiğinde çok kötü gittiğinde az ödeyebilirsiniz. Ayrıca kredi faiz oranları sabit oluyor. Yıl içerisindeki dalgalanmalardan etkilenmiyorsunuz. Ayrıca en fazla ne kadar kullanabilirim? diye soruyorsanız onuda cevaplandıralım. Tamı tamına 50.000 TL krediye başvuruda bulunabiliyorsun. Ayrıca aynı gün kullanabiliyorsunuz. Sizlerde işlerinizi büyütebilir veya uygun fiyata mal alma imkanı bulmuş olabilirsiniz. Yada eşyalarınızı yenileyerek yeni bir konsept ile iş yerinizin çekiciliğini ve albenisini arttırabilmek için nakite ihtiyaç duymuş olabilirsiniz. Akbank ile artık tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak daha kolay.

FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİNE NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM?

Değerli esnaf okurlarımız, tatlı mı tatlı Akbank olduğunda öde esnafım kredisi için önünüzde 2 seçeneğiniz bulunuyor. Bu seçeneklerden biri herhangi bir Akbank şubesine uğrayarak başvurunuzu gerçekleştirmeniz. İkinci seçeneğiniz de ise başvurunuzu online olarak gerçekleştirmeniz. Online başvuru için de burayı tıklamanız gerekecektir.  Burayı tıkladığınız zaman açılacak sayfa sizi akbank olduğunda öde esnafım kredisi ekranına yönlendirecektir. Bu sayfada sırasıyla T.C. Kimlik numaranızı, adınızı ve soyadınızı ayrıca cep telefonu numaranızı girerek bankaya ve şubeye gitmeden başvurunuzu gerçekleştirebilir ve aynı gün bu krediden yararlanabilirsiniz.

Akbank olduğunda öde kredisi esnaflar için kaçırılmayacak bir fırsat. Ayrıca bir çok esnafında bu kampanyadan haberleri yok. Bizlerde alternatiflerinize ekleyebilmeniz için böyle bir ihtiyaç kredisi olanağından sizleri haberdar etmek istedik. Sonuç bir esnaf her zaman için nakit paraya ihtiyaç duyacaktır. Sağdan soldan size uymayan teklifler yerine sizin imkanlarınıza ve ödeme durumunuza uyan bir kredi çekmeniz sizin için daha da iyi olacaktır. Ayrıca Kırmızı kalem yiyenler kredi çekebilir mi? konulu yazımız içinde burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Yorum yapın