Finansbank Borç Transfer Kredisi ile Rahat Bir Soluk Alın

Finansbank borç transfer kredisi- Saygıdeğer okuyucularımız, bu dünyada anneden babadan bir mal varlığı kalmadıysa maalesef bir ev veya bir araba alabilmek için borç para almak gerekiyor. Sadece oda değil iş yeri açmak veya işinizi büyütmek içinde para gerekiyor. Gördüğünüz gibi kapitalist sistemin gereği para önemli bir Meta ve güç kaynağı. Dolayısıyla hizmet satın alma para ile gerçekleştiriliyor. E bizde yukarıda Allah var, borcu seven bir milletiz hani. Atalarımız boşuna dememiş “Borç ödemekle , yol yürümekle tükenir” diye. Veyahut Borç yiğidin kamçısıdır” atasözü de buna örnek olarak gösterilebilir. Birden ödeyemediğiniz bir borç yavaş yavaş ödeyerek bitirilebilir. Böylece bir şeyler de elde etmiş olursunuz.

FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖN DEĞERLENDİRME

Ama sizlerde bir şeyler elde edebilmek için bir çok yerden borç aldıysanız ve bu borçlar artık size ağır gelmeye başladıysa veya ödemelerini takip etmekte güçlük çekiyorsanız, o halde neden bu borçları tek bir adreste ve tek bir hesapta toplayıp birleştirmeyesiniz ki? İnanın böylece daha da rahat edebilirsiniz. Bu yazımıza Finansbank borç transfer kredisinden söz edeceğiz. Değerlendirilmesi gereken güzel bir kampanya yapmışlar. Dilerseniz gelin hep beraber kaynağından bu krediyi inceleyelim.

FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİNİN İÇERİĞİ NEDİR ve NELERİ BARINDIRIYOR?

Sizlerde dükkanınızı veya iş yerinizin tadilatı için ufak bir kredi çektiniz. Aynı zamanda ev ve araba kredileriniz de devam ediyor. Bir yandan da çalışanlarınızın sigorta primlerini ödemeniz gerekiyor. Ayrıca çocuğunuzun daha iyi bir okulda eğitim göre bilmesi için; eğitim kredisini de bir yandan ödüyorsunuz. Sonra bir bakıyorsunuz ki oldukça karışık ödeme günleri karşınıza çıkıyor. Ve öyle bir hal alıyor ki işin içerisinden çıkamıyor ve borç ödemeye para yetiştiremiyorsunuz. İşte böyle bir durumda imdadınıza finansbank borç transfer kredisi yetişiyor.  36 Aya varan vade imkanı sunan kampanya, %1,23 ten başlayan faiz oranları ile de göz kırpıyor.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Finansbank borç transferi; taşık kredilerinizi, ihtiyaç kredilerinizi ve kredi kartlarınızı kapsıyor. Sadece konut kredileri transfer edilememektedir. Diğer bankaların kredilerini tek adreste toplayabiliyorsunuz. Ayrıca uzun vade ve uygun ödeme şartlarıyla zorlanmadan rahat rahat borçlarınızı ödeyebiliyorsunuz. Bu sisteme dahil olunca diğer bankalara yapacağınız eft ler ücretsizdir. Başvuru yapabilmek için 5030’a TC kimlik numaranızı sms göndererek ön başvurunuzu yapabilirsiniz. eğer olumlu bir cevap gelirse dilediğiniz finansbank şubelerinden geri kalan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online olarak da finansbank borç transfer kredisine başvurudabulunabilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER NELERDİR?

Başvura gerek olan belgeleri şöyle sıralayabiliriz; Kimlik belgesi (nüfus cüzdanı), adres bilgisi, gelir belgesi. Bu üç belge ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kolay basit ve güncel bir kredi başvurusu. Ayrıca kredi çekerken oldukça merak edilen ve ihtiyaç duyacağınızı düşündüğümüz Findeks kredi puanımı nasıl sorgulayabilirim? konulu yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

“Finansbank Borç Transfer Kredisi ile Rahat Bir Soluk Alın” üzerine 3 yorum

  1. Finans bank musterisiyim.maasimida bu bankadan aliyorum. Nedense kredi alamiyorum bende isterim borclarimi bir araya toplamak ama vermiyorlar.borc kapatma kredisini verecek bir banka varmi bana yardimci olun

    Yanıtla
    • Ferhat Bey, öncelikle bankanızın neden size kredi vermediğini öğrenmeniz gerekiyor. Yani kredi notunuz çok mu altlarda veya kırmızı kalem yeyip kara listeye eklenenlerden misiniz? Bunları öğrenmek ve sorgulama gerekiyor. Tam olarak öğrendikten sonra tekrardan buraya yazabilirsiniz. Size yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapacağımızın sözünü de şimdiden verelim.

      Yanıtla

Yorum yapın