Garanti Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi- 724kredi.net’in değerli okurları, hepinizi cani gönülden selamlayarak sözlerime başlamak istiyorum. Bu yazıyı tıkladığınıza göre sizlerin de paraya ihtiyacınızın olduğunu anlıyorum. E bayramdan çıktık ve okullar açıldı. Çocukların eğitim masrafları başlı başına kocaman bir kalemi oluşturuyor zaten. Diğer yandan sonbahara da girmiş olduk ve kömürmüş, odunmuş, kışlık hazırlıklarmış anlayacağınız dünya kadar masraf sizleri bekliyor.

GARANTİ BANK SONBAHAR KREDİSİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Ayrıca kış gelmeden de düğün sayılarında da patlama olduğunu görüyoruz. Lakin buda kocaman bir masraf demek. Kimisi iş yerinin tadilatını yaptıracak, kimisi de işlerini büyütecek. Bunların hepsi masraf. Bizlerde bu ihtiyaçlarınıza derman olabilmesi için bugün garanti bankası sonbahar ihtiyaç kredisi’nden söz etmeyi planlıyoruz.  Ayrıca banka banka dolaşmaktansa bu yazı ile garanti bankası’nın sizlere sunduğu tüm avantajları da öğrenmiş olacaksınız. Dilerseniz bu kredinin özelliklerini anlatmaya başlayalım.

GARANTİ BANK SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Garanti bankası sonbahar aylarının gelmesiyle ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için oldukça güzel bir kredi kampanyası başlatmış. Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun krediler Sonbaharda da Garanti’de! %1,19 dan başlayan faiz oranları ve inanılmaz vadeler ile artık kredi çekmek daha da hesaplı olacak. Kampanya kapsamında 3-36 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre %1,19 ile %1,89 arasında değişkenlik göstermektedir.

Garanti İnternet veya Garanti Cep‘ten yapılan başvurularda müşteri onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini bankadan almayan müşteriler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit 25.000 TL’ dir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

50.000 TL İhtiyaç Kredisini 36 Ay Vade ve %1,19 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarınız 1.786,02 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 250,00 TL dir. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı ise 750,00 TL dir. 

25.000 TL İhtiyaç Kredisini 36 Ay Vade ve %1,32 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarınız 916,50 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 125,00 TL dir. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı ise 375,00 TL dir. 

BAŞVURUYU NASIL YAPABİLİRİM?

Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla; ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir, ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca online olarak da başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada T.C. Kimlik Numaranızı ve Cep Telefonu Numaranızı girmeniz gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT: Kredi Notunuzu Garanti Bankası Şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Sevgili okurlarımız, bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde uygun faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız Garanti Bankasını düşünebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıkları da sizlerin dikkatini çekebilir. Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

DÜŞÜK FAİZLİ 30.000 TL KREDİYİ 36 AY VADE İLE VEREN BANKALAR

36 AY VADE İLE 10.000 TL KREDİYİ EN DÜŞÜK FAİZ İLE VEREN BANKALAR

36 AY VADE İLE 20.000 TL KREDİYİ EN UYGUN FAİZLİ VEREN BANKALAR

15.000 TL 36 AY VADE İLE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR 

TÜM AYRINTILARIYLA PTT KREDİ BAŞVURUSU 

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın