KuveytTürk Hac ve Umre Finansmanı

KuveytTürk Hac ve Umre Finansmanı- Saygıdeğer okurlarımız, yine güzel vede yine özel bir yazı ile karşınızdayız. Hepimiz gücümüz yettiğince dinimizin bizlere hükmettiği dini vecibelerimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu ödevlerden en önemlileri arasında yer alan İslamın şartı olan Hacca gitmek için kuralara giriyoruz. Kimimizde kutsal toprakları görebilme adına umre programlarına katılıyoruz. Tabi bu programlara katılmak için de maddi açıdan bir para gerektiğini de unutmayalım lütfen.

KUVEYTTÜRK HAC VE UMRE FİNANSMANI NASIL ALINIR? ÖN BİLGİ

Sizin de sabit bir geliriniz var ve sonunda o müjdeli haberi aldınız. Yani sizlerin de isminiz hac kuralarından çıktı. Ama bu masrafı bir anda karşılayacak durumunuz yok. Ne yapsam diye düşünürken Kuveyt Türk Katılım Bankası hemen imdadınıza yetişiyor. Nasıl mı? Hac ve umre finansmanı ile tabi ki de. Uygun kar payı oranı ile ihtiyaç duyduğunuz finansmanı sizlere sağlıyor. Sizlerde bu mukaddes ibadetinizi kafanız rahat bir şekilde yapıyor ve aylık ufak ödemeler ile de borcunuzu ödüyorsunuz.

KUVEYTTÜRK HAC VE UMRE FİNANSMANI AYRINTILARI

ASals Hacı adaylarına uygun finansman desteği Kuveyt Türk’te. Kuveyt Türk’te Hac veya umre vazifesini yerine getirecek olan müşteri için, avantajlı Hac ve Umre Finansmanı ile kutsal topraklarda bulunmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyor. Bu finansman ile; Nakit sorunu yaşamadan hac ve umre ibadetinizi yerine getirebilirsiniz. Bütçenize uygun kar payı oranlarıyla, 36 aya varan vade imkanı bulunmaktadır. Ayrıca Esnek ödeme planları ile ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Şimdide detaylara inelim isterseniz.

Hac ve Umre Finansmanı Taksit Sayısı ve Kar Payı Oranı
Taksit Sayısı Oran (%) TL
0 – 36 %1.44
ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Hac ve Umre Finansmanını 24 Ay Taksit ile %1.44 kar oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı: 512.56 TL dir. Aylık Maliyet oranı: % 1.7717 ve Efektif Yıllık Kar Oranı ise: % 23.4594 dir. Ödenecek Toplam Tutar ise: 12,301.46 TL olarak ayarlanmış. Ayrıca  Finansman Tahsis Ücreti: 52.50 TL dir.

10.000 TL Hac ve Umre Finansmanını 36 Ay Taksit ile %1.44 kar oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı: 375.40 TL dir. Aylık Maliyet oranı: % 1.7586 ve Efektif Yıllık Kar Oranı ise: % 23.2694 dir. Ödenecek Toplam Tutar ise: 13,514.28 TL olarak ayarlanmış. Ayrıca  Finansman Tahsis Ücreti: 52.50 TL dir.

KUVEYTTÜRK HAC VE UMRE FİNANSMANI İÇİN İSTENİLEN BELGELER

Başvuru Formu, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Gelir belgesi fotokopisi; a.) Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi/maaş yazısı (şirket yetkililerinin imza sirküleri ile beraber), b.) Serbest meslek sahipleri için son veri levhasının fotokopisi), c.) Emekliller için maaş cüzdanı fotokopisi, d.) Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi. Ayrıca Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura aslı veya son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi.

Değerli okurlarımız sizlerde hac vazifeniz için gerekli olan bütçeyi kuveyttürk‘ten faizsiz bir şekilde borç para alarak bunu da taksitler ile ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da inceleyebilirsiniz.

KUVEYTTÜRK FAİZSİZ KONUT FİNANSMANI

KUVEYTTÜRK ARAÇ FİNANSMANI

LÜTFEN BU YAZIYI HACI ADAYLARININ DA GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLME ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.