60 ay vadeli Kobi kredi Garanti’de

60 ay vadeli Kobi kredi Garanti’de- Bir ülkenin gelişmesi ve kalkınması adına küçük ve orta dereceli işletmelerin rolü yadsınamaz herhalde. Çünkü vergileri ile ve iş fırsatları ile hem ülkenin yol, hastane, okul gibi gelişmesini sağlamakta hemde işsizliğinde önüne geçmektedirler. En azından her bir KOBİ en az 5-10 arası eleman çalıştırdıklarına göre ciddi mana da bir iş gücü demek oluyor. Bundan dolayı da devletimiz kobileri destekleme adına KOSGEB kredileri sunuyor.

GARANTİ BANKASI 60 AY VADELİ KOBİ KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Tabi KOSGEB‘ten her kobi faydalanamıyor çünkü belli bir kriterleri ve kontenjanları bulunuyor. Bu durumda da Kobiler mecbur olarak bankalara yönleniyor. Bankalarda Kobileri çekebilme adına bir çok kampanya düzenliyor. Bu yazıda da bu kampanyalardan biri olan garanti bankası’nın 60 ay vadeli kobi kredisi’nden söz ediyor. Yani sizlere alternatif oluşturabilmesi adına garantinin kobiler için sunduğu kampanyaya dair her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz. Detaylar için yazımıza devam edelim isterseniz.

GARANTİ BANKASI KOBİ KREDİ DETAYLARI

Garanti bank yine büyük bir bankaya yakışanı yaparak 60 ay vade gibi uzun bir zamanda Kobilere kredi fırsatını sunuyor. Zaten bir esnaf için en büyük kampanya ödemelerin olabildiğince uzun vade de ödenmesidir herhalde. Garanti’den kredi almak için yorulmayın. Garanti Internet ve Garanti Cep’ten kredi başvurusunda bulunabilir ve uygun bulunması halinde ister şubeden isterseniz de şubeye gitmeden kredi tutarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

BAŞVURUDA İZLENECEK YOL

Kobilere özel 60 aya varan vadeler ile aylık eşit taksitli kredi fırsatı Garanti’de! Garanti Internet ve Garanti Cep’ten, Garanti şubelerinden, 444 KOBİ 444 5624‘yi arayarak ya da online olarak başvurmak istiyorsanız da burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Burada açılacak olan sayfada öncelikle T.C. Kimlik Numarasınız ve cep telefonu numaranızı girmeniz gerekecektir. 2 Basit adımda başvurunuzu rahatlıkla da gerçekleştirebilirsiniz.

TİCARİ TAKSİTLİ KREDİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

30.000 TL Krediyi 36 Ay Vade  ve %1,41 Faiz Oranı ile çekebilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 1.081,0535 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 550 TL dir. Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler Toplamı ise; 850 TL dir. Toplam Geri Ödeme Kredi Tutarı ise; 39.467,9274 TL olarak ayarlanmıştır.

50.000 TL Krediyi 36 Ay Vade  ve %1,41 Faiz Oranı ile çekebilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 1.801,7559 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 550 TL dir. Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler Toplamı ise; 1050 TL dir. Toplam Geri Ödeme Kredi Tutarı ise; 65.413,2124 TL olarak ayarlanmıştır.

100.000 TL Krediyi 36 Ay Vade  ve %1,36 Faiz Oranı ile çekebilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 3.572,0449 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 550 TL dir. Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler Toplamı ise; 1550 TL dir. Toplam Geri Ödeme Kredi Tutarı ise; 129.143,6175 TL olarak ayarlanmıştır.

GARANTİ KOBİ KREDİ AYRINTILARI

Şimdi de isterseniz bu kredinin detaylarını sizlere açıklamaya çalışalım. Ticari Taksitli Kredi Örnek Ödeme Tablosu: Aylık eşit taksitli kredi için örnek ödeme planıdır. Ödemesiz dönemli krediler ödeme planı için şubeniz ile görüşmeniz gerekmektedir Ticari taksitli krediler Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu’ndan (KKDF) muaftır.Ticari taksitli kredi kapsamında minimum 1 ay maksimum 60 ay vadeli olmak kaydıyla ödemesiz dönemli veya aylık eşit taksitli kredi kullanılabilir. Kredi için kredi alt limit 1000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Kredi taksitli kredi olup, kredi başvurusunda belge talep edilebilecektir.

Ticari amaçlı taksitli kredilerde ise; ilave belge talep edilebilecektir. Ticari taksitli kredi örnek ödeme tablosu aylık eşit taksitli kredi seçeneğine göre hesaplanmıştır. Aylık eşit taksitli kredi seçeneklerinde aynı faiz ve vade oranları ile maliyetler farklılık gösterebilir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, sigorta primi ve tahsis ücretinden oluşmaktadır. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Saygıdeğer okurlarımız garanti bankası kobi kredisinin detaylarını da belirttiğimize göre bu yazının da sonuna gelmiş bulunuyoruz. Umarız istifadeli olmuştur. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız.

VAKIFBANK'TAN KOBİLERE ŞİMDİ AL 2017 DE ÖDE KREDİSİ

ŞEKERBANK NAKİT KOBİ KREDİLERİ İLE RAHAT BİR NEFES ALIN

ESNAF VE KOBİLERİ FERAHLATAN FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ 

3 ADIMDA KOSGEB'TEN KOLAYCA KREDİ ALMA YÖNTEMLERİ

 

LÜTFEN BU YAZIYI KOBİLERİN DE GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK ARACILIĞI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın