Garanti Bankası MTV Kampanyası ile 75 TL İndirim

Garanti Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası- Artık hemen hemen herkesin altın da bir arabası var. Arabalar olmazsa olmazlarımızda. Çok büyük ihtiyaç. Hastane, işi git gel, çocukları gezdir, alışverişlerini yap, ziyaretlerini gerçekleştir, tatile çık vs. vs.oldukça fazla konuda en büyük yardımcımız halini alıyor araçlarımız. Lakin arabalar her ne adar çok büyük ihtiyaç olsa da masrafları açısından da, cebimizi yakıyor. Hem vergileri hede masrafları açısından büyük bir yük sırtımıza yükler.

GARANTİ BANKASI MTV KAMPANYASI GENEL AÇIKLAMA

Örneğin bu ay sonuna kadar MTV’nini ödenmesi gerekmektedir. Tabi herkesin arabası 2. el 1.4 Şahin arabası yok ki. Birazda konfor açısından düşünülüyor ve artık modeli ve fiyatı, motoru yüksek olan araçlara biniliyor. Durum böyle olunca da bu iş maliyetli oluyor. Tek seferde ödeyemiyoruz. İşte bu durumdaki sıkıntınızı ortada kaldırabilme adına Garanti Bankası güzel bir MTV kampanyası düzenlemiş. Dilerseniz hep birlikte bu kampanya bizler eneler sunuyor? Hep birlikte inceleyelim.

GARANTİ BANKASI MTV KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Malumunuz motorlu taşıtlar vergisinin ilki 1 ocak ve 31 ocak tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Sizlerde bu ödemelerinizi Garanti internet şubeden, garanti cep şubeden, garanti ATM, Telefon bankacılığı ve BonusFlaş ile yapılan ödemelerde Bridgestone ve Lassa da 4 adet lastik alımlarında 75 TL indirim kazanıyorsunuz. Bu indirimi kullanabilmek için lastik.com.tr üzerinden alışveriş yapmanız gerekiyor. Ayrıca garanri bankası kredi kartınız ile alışveriş yaptığınızda 3 taksit imkanı da sunuluyor.

GARANTİ BANKASI MTV KAMPANYASI DETAYLARI

Taksit seçeneğinin olması çok iyi bir seçenek. Bunun dışında kasgo ücreti ödemiyorsunuz ve ücretsiz montaj imkanıda elde ediyorsunuz. Kazandığınız indirim kodunuz en geç 1 şubat 2017 tarihine kadar mesaj ile size bildirilecektir. 4 Adet lastik alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan bir kişi yine bir defa yararlanabiliyor. Aldığınız ürününüzü iade ederseniz vya iptal ederseniz yeni bir indirim kodu alamıyorsunuz. Kazandığınız indirimi paraya dönüştüremiyorsunuz.

Kazanmış olduğunuz indirim kodları 10 mart 2017 tarihinden sonra hükmünü ve geçerliliğini yitirerek kaybediyor. Bu tarihden önce alışverişinizi tamamlamanızı öneririz. garanti.com.tr üzerinden yapılan alışverişler yalnızca garanti kredi kartı ile gerçekleştirilebiliyor.

GARANTİ BANKASI MTV KAMPANYASI BAŞVURU

Garanti bankası online hemen başvurunuzu gerçekleştirmek isterseniz BURAYI tıklayabilirsiniz. Garanti internet şubeden başvurunuzu gerçekleştirmek isterseniz de BURADAN ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Garanti BonusFlaş ile ödemenizi gerçekleştirmek için de ilgili adımlara BU linkten ulaşabilirsiniz.

Sizlerde MTV vergimi nasıl öderim diyorsanız garanti bankasını düşünebilirsiniz. Hem bir arabanın olmazsa olmazı olan lastik alımlarınızda 75 TL indirim kazanıyorsunuz hemde 3 taksit ile ödeyebilme şansınız oluyor. Sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız 31 Ocak 2017 tarihi son gün. Bizden söylemesi. Değerlendirme işi de size kalıyor. Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Dilerseniz aşağıda sizler için özel olarak hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz. Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM GARANTİ BANKASI MÜŞTERİSİ OLAN ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Acil yardım kredili araç satışı nasıl yapılır?

Bankalar 2.000 TL Maaş ile Ne Kadar Kredi Verir

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

2017 Yılı Asgari Ücret Zammı Belli Oldu Tıkla Anında Öğren

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.