50.000 TL Garanti Bankası Kış Kredisi

Garanti Bankası Kış Kredisi, Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu- Anında kredi haberlerinin doğru adresi 724kredi.net olarak, bankaların güncel kredi haberlerini sizler ile paylaşıyoruz. Bugünde yine güzel bir kredi haberi ile karşınızdayız. Kim ne der bilmem ama, kredi hayatımızın en önemli yapı taşlarından birisi. Çünkü hayatımız birazda krediye göre şekillenmiyor mu sizcede? Evlenip, yuva kurma, iş kurma, malk ve mülk sahibi olma. Bunlar artık kredi ile sağlanabiliyor.

GARANTİ BANKASI KIŞ KEDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Krediye hepimiz çeşitli nedenler ile ihtiyaç duyuyoruz. Özellikle kış vakti geldi mi masraflar biraz daha fazla artıyor. Durum böyle olunca da kredi arayışı içerisine giriyoruz. Aynı zamanda da acaba hangi banka iyi sorununun da cevabını arıyoruz. İşte burada 724kredi.net olarak sizlere bankaların kredi haberlerini hız bir şekilde sunarak en doğru krediyi alabilmenizi sağlıyoruz. Bugünde Garanti Bankası Kış Kredisinden söz edeceğiz. Dilerseniz şimdide özelliklerini inceleyelim.

GARANTİ BANKASI KIŞ KEDİSİ ÖZELLİKLERİ

Tatile mi çıkacaksınız? Yoksa düğün mü yapacaktınız? Veya eşyalarınızı mı değiştireceksiniz? Sebebiniz her ne olursa olsun Garanti Bankası yanınızda. Güzel bir kredi kampanyası hazırlamışlar. Bu kampanya yeni ve fırından yeni çıktı desek yalan söylemiş olmazyız. Garanti bankası 50 bin liraya kadar kredi alabilme imkanı sunuyor. Faiz oranı da %14’ten başlıyor. Bunun dışında 48ay taksitli olarak bu krediyi alabiliyorsunuz. Uzun vade ve düşük faiz arayıp da bulamadığımız özelliklerden.

ÖRNEK MALİYET HESAPLAMALARI

25.000 lira ihtiyaç kredisi sizlere %1,33 faiz oranı ve 48 ay vade imkanı ile sunuluyor. Buna göre Aylık ödemen tutarınız 749,51 TL dir. Kredi tahsis ücretinin hemen 125 lira olduğunu söyleyelim. Sigortalar ve vergilerde dahil toplam ücretler 381,25 liradır. Yıllık faiz oranı 21,2823 ve Toplam maliyet ise 36.107,76 liradır.

50.000 lira ihtiyaç kredisi sizlere %1,14 faiz oranı ve 48 ay vade imkanı ile sunuluyor. Buna göre Aylık ödemen tutarınız 1.427,69 TL dir. Kredi tahsis ücretinin hemen 250 lira olduğunu söyleyelim. Sigortalar ve vergilerde dahil toplam ücretler 762,50 liradır. Yıllık faiz oranı 18,0495 ve Toplam maliyet ise 68.791,67 liradır.

GARANTİ BANKASI KIŞ KEDİSİ  DETAYLARI

Krediyi en az 3 ay ve en fazla 48 ay olarak vadelendirebilme imkanınız bulunuyor. Faiz oranlarınız kredi limiti ve vade sayıları değiştirebiliyor. Yukarıdaki hesaplamada yazılan sigorta ve vergilerden maksat; Kredi tahsisi ücrerti, sigorta primleri ve vergilerdir. Kredi tahsis ücreti kredi limitine göre değişebiliyor. Ama siz genel olarak kredi tahsisi ücretinin alacağınız kredinin %0,5’i kadar olduğunu biliniz.

BAŞVURULAR

Başvuru garanti bank şubelerinden gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca garanti cep şubeden de kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor. Garanti internet kullanıcıları ise dilerlerse BURADAN başvurularını gerçekleştirebilirler. Garanti bankası müşterisi olmayanlarda internetten başvuru yapabilirler. Sizlerde başvuru yapmak istiyorsanız BURAYI tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada 4 basamak bulunuyor. Bilgilerinizi giriyorsunuz ve sonunda da onaylıyorsunuz. Toplamda 2 – 3 dakikanızı almıyor.

Sevgili dostlarımız, baştakredinin herkese lazım olduğunu söyledik. Bu yazı ile de sizlere yardımcı olabilmek adına Garanti Bankasının yepyeni bir kredi kampanyasından söz etmeye çalıştık. İnşallah sizler için de faydalı bir yazı olmuştur. Şartlar uyuyorsa ve nakit paraya da ihtiyacınız varsa değerlendirebilirsiniz. Ayrışa aşağıda sizler için farklı yazılarımızdan oluşturduğumuz konu galerimizde sizleri bekliyor. Bir yazınında sonuna geldik. Yeni bir kredi haberinde buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM DOSTLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Bankalardan Neden Kredi Alamıyorum?

Acil Kredi için Denizbank Taksitli Nakit

Günde 10 TL Taksitli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Finansçıdan Alınır

48 Ay Vadeli Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi

Yorum yapın