Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanma

Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanmak- Bir Çin Atasözü derki; “Gökyüzünün yarısını kadınlar taşır” diye. Esasen kadınların omuzlarındaki yükü ifade etme adına söylenmiş güzel bir sözdür. Ev işleri görüldüğü gibi kolay değildir. Her gün evin temizlenip toparlanması, çocukların bakımı, sabah, öğle ve akşam öğünleri, kirli çamaşır işleri, ütüler vb. yapılan bir çok günlük iş vardır. Ama gel gör ki artık tek maaş ile geçinme devride bitti. Yani tek maaş ile ev geçindirme oldukça zor. Hele hele birde kirada oturuyorsanız işiniz gerçekten de zor.

EVDE SAÇ TOKASI İŞİ HAKKINDA ÖN BİLGİ

Bundan dolayı ya bir işe girmeniz gerekecek yada evde ek iş yaparak para kazanacaksınız. Eğer vasıflı bir işiniz yoksa 1. seçenek sizleri pekte fazla bağlamayacaktır. Geriye 2. seçenek kalıyor. Yani evde bir kaç saatinizi vererek ek gelir elde etmeye ne dersiniz? Bugünkü yazımızda Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanmak yollarına değineceğiz. Bu işte nasıl para kazanırsınız ve yaptığınız ürünleri nasıl pazarlayabilirsiniz en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz. Dilerseniz Bir an önce bu işi detayları ile öğrenelim.

EVDE SAÇ TOKASI YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Sevgili ablalarım sizlerde oturduğunuz yerde hem televizyonunuzda Seda Sayan, Zuhal Topal veya Esra Erol‘ü izleyebilecek hem de zevk alarak saç tokası işini yaparak para kazanabileceksiniz. E bu haberi okuduğunuza göre de azda olsa takı tasarım el becerinizin olduğunu farz ediyoruz. Şimdi maddeler halinde sıralayacağımız yolları sizlerde uygulayarak kısa bir sürede oldukça güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

1-) Karar verme süreci. Bu aşama oldukça önemlidir ve her iş yapmada bu aşamadan geçersiniz. Karar verdikten sonrada gerisi de Allah’ın izniyle gelecektir zaten.

2-) Malzeme Temini. Evde toka yapımı işinde malzeme işi çok çok önemlidir. En çekici ve albenisi en yüksek ürünleri tercih etmelisiniz. Genel itibariyle en çok işinize yarayacak ürün silikon tabancası dır. Ardından  demir toka veya yapacağınız tokaya göre lastik, makas, kurdela ve süslü boncuklar gelmektedir.

3-) Youtube gibi video paylaşım platformlarından özel ve güzel davetiyeler nasıl tasarlanır konularını takip ederek sizlerde evde kendi toka tasarımlarınızı tasarlayabilirsiniz. Bunu da piyasaya sunarak güzel gelirler elde edebilirsiniz.

4-) Arkadaşlar. Yaptığınız ürünleri arkadaşlarınız ile paylaşınız. Bu işi yaptığınızı belirtiniz. Herkes zaten 3 er 5 er alacaktır.

5-) Hediyelik Eşyacılar. Hediyelik eşyacılar ile görüşerek ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Yeni, albenisi ve görselliği yüksek olan tokalarınızı havada karada kapacaklardır.

6-) Semt Pazarları. Burada tokalarınızı alacak bir kaç tezgahtar bulabilirsiniz. Toptan ürünler bırakarak güzel de bir gelir elde edersiniz.

7-) Facebook ve instagram gibi sosyal iletişim ağları ile reklamınızı yaparak olabildiğince çok insana ulaşmaya çalışın. Buralardan da siparişler alacaksınızdır.

8 -) Toka işinde Ürün çeşitliliğine de özellikle dikkat ediniz. Olabildiğince çeşitli toka tasarımları hazırlayınız. Fazla ürün fazla para getirisi demektir bunu sakın unutmayın. Çocuk tokalarından lastikli tokalara kadar.

EVDE SAÇ TOKASI YAPARAK AYDA KAÇ LİRA KAZANILIR?

Yukarıda belirttiğim yolları sizlerde izlerseniz Evde Saç Tokası Yapama işinde muvaffak olursunuz. Bu sayede de aile ekonomisinde güzel katkılarda bulunursunuz. Aylık 500 – 1500 TL arasında bir para elde edersiniz. Tabi kendinizi işinize ne kadar çok verirseniz o ölçüde verim alısınız. Bunu da unutmayınız. Ayrıca evde iş yapma adına alternatif olması için aşağıdaki konu başlıklarını da inceleyebilirsiniz. İncelemek istediğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

EVDE İÇ ÇAMAŞIRI SATMA İŞİ

EVDE PASTA İŞİ YAPARAK EK GELİR ELDE ETME

EVDE BONCUK İŞİ İÇİN HEMEN TIKLA

EVDE YEMEK YAPARAK EK GELİR ELDE ETMEK

EVDE MAKALE YAZMA İŞİ TÜM AYRINTILARIYLA BURADA

EV HANIMLARININ DA EVDE EK İŞ YAPARAK KENDİ KAZANÇLARINI ELDE EDEBİLMELERİ İÇİN BU YAZIYI FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİN?

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.